Процессор Intel Core i9-7920X будет работать на частоте 2,9 ГГц

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

cosoy
І теплова потужність - 3 гігавати.
Якщо перерахувати на 300Вт проца, то витрата теплоносія перетворюється на 8.5 л/год, що смішна величина навіть по мірками найдешевшої недоСВО. Помпи крутять від 50 л/год, а топ помпи - всі 1500. З теплопередачею проблеми не буде.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Даже Райзен 1600 на 4ггц насилует 7800х на 4.7ггц :lol: :lol: :lol: знатная кукуруза вышла у Интел

В Deus Ex и Gears of War 4 , где 1600 сильно проиграл , вина драйвера Нвидиа в связке с Райзен... В остальных играх или равны или 4 гигагерцовый Райзен обходит Skylake X на 4.7 :lol:
Magic8
Member
Аватар користувача
Звідки: 72.166.186.151

Повідомлення

Scoffer:З теплопередачею проблеми не буде...
... если в комплекте к камню идет водянка :gigi: а иначе низачет))
Но, как обычно, истинных нефонадов этот "нюанс" не остановит))

Немного другая весовая категория, но результат вполне ожидаемый.
AMD Ryzen 5 1600 vs. Intel Core i7-7800X: 30 Game Battle!
Райзен в играх поделил на ноль своего прямого конкурента от Штеуда. :D
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Magic8
Ага, а threadripper з ще більшим номінальним TDP прям буде дивом економічності і низькотемпературності, і звичайно йому достатньо буде охолодження в вигляді перфоми в розгоні до своїх максимальних 4ГГц. Чи істиний нефанат забуває цю незначну деталь?

Я завжди казавав, що для іграшок найкраща платформа 115х, а ніяк не 20хх. Була надія, що 2066 частотами візьме, але не зрослось, даунгрейд вийшов.
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Scoffer: На ядерних електростанціях он сотні мегават-гігавати знімають з об'єму менше кубометру, і нічого. А різниця температур вхідної і вихідної рідини в першому контурі лише 2-3 градуси.


Ты в своем уме? :popcorn:
Лучше бы ты не лез в те темы и не приводил нелепых недопримеров, в которых ты ничего не понимаешь ну ни грамма. Потому что это выгялядит как минимум смешно для людей совсем непосвященных,а для тех кто хоть чтото-понимает это миллионкратный :facepalm: ;)

ПыСы.
Понимаешь, главная суть в том, что я теплоэнергетик по образованию и читать тут курсы лекций по непрофильным темам людям далеким от этого - наверное это не место для данного форума. Поэтому ту чушь, которую ты тут написал я даже не буду комментировать, такое лучше оставляй при себе и НЕ ПИШИ НИКОГДА и НЕ РАССКАЗЫВАЙ НИКОМУ :facepalm: :facepalm: :facepalm: Удачи тебе "в съеме ГВт", жги есчё :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Liquidator
Ну так розкажи, теплоенергетик, як з такої штучки:
спойлер
Зображення
знімають рівно 3 гігавати тепла, і це питання нікого не парить.

Або біс з ним, реактором, rocket science і все таке. Візьмемо щось простіше - двигун EcoBoost 1.0
125 к.с. = 92кВт, ККД ніяк не більше 30%, отже 70% від згоряння палива йде в тепло = 215кВт зайвого тепла
3 циліндри діаметром 72мм і максимальним ходом поршня 82мм, тобто сумарна площа поверхні ~ 800 см^2
Тепловий потік ~ 270Вт/см^2 і питання охолодження теж нікого не парить (це при тому, що я припустив лінійний розподіл тепла на максимальному ходу поршня, а воно зовсім не так, ситуація куда напруженіша: вся енергія форміється лише за один такт з чотирьох і то, в основному, початковий його момент).

Площа кристала i9 - 3.25 см^2. В найгіршому розкладі він буде жерти ну нехай 300 з копійками = тепловий потік менше 100Вт/см^2. З якого це переляку СВО не вдасться зняти цю потужність з кристалу? І як в такому випадку працює вега в розгоні з її 450Вт/4.82см^2?

Понабирають інженерів по об'явам... Тут на форумі ще парочка таких є.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не сваріться будь-ласка :beer: :super:
Суть головне в тому, що вода є краще за повітря і цей проц.є відверта кака як не крути ;) . В самого завжди всі системи були на інтел но часи міняються :-P
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Scoffer: Ну так розкажи, теплоенергетик, як з такої штучки:


Все что я тебе хотел сказать сказать, я уже сказал выше. Ели тебе интересно ты сам почитаешь как, помсмотриш картинки, узнаешь о таких понятиях, как КПД, температурная среда, агрегатное состояние, давление, плотность тепеловго потока, какой же порядок общей площади тепооблмена на тех картинках, для чего и с чем они используются, какие там процессы происходят и зачем, и еще много много чего интересного, я тебя немного огорчу, что там но не все так просто, как ты себе это представляешь, поэтому чушь которую ты написал не РАССКАЗЫВАЙ никому.
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Scoffer:Візьмемо щось простіше - двигун EcoBoost 1.0
125 к.с. = 92кВт, ККД ніяк не більше 30%, отже 70% від згоряння палива йде в тепло = 215кВт зайвого тепла
3 циліндри діаметром 72мм і максимальним ходом поршня 82мм, тобто сумарна площа поверхні ~ 800 см^2
Тепловий потік ~ 270Вт/см^2 і питання охолодження теж нікого не парить
Не пойму о чем спор.
Вполне реально водой отвести 300Вт от проца, тем более что 6 ядерники под 1366 и 2011 примерно столько в разгоне и потребляют, и даже больше. Понятно что это кипятильник, но вполне реально. Кто сомневается пусть погуглит к примеру разгон 3930К, там разогнанная система потребляет 500-700Вт.
А вот насчет двигателя хотел бы уточнить - во первых часть тепла уходит вместе с выхлопными газами (которые с движка выходят с температурой 500-600 градусов), а во вторых температура двигателя не 80-90 градусов, а значительно больше, поршня 300 бывает нагреваются, и соответственно чем выше температура тем выше теплоотдача.
Caesar
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні - Одеса

Повідомлення

Scoffer, ну ти й ... :baby: ! Всі 70% у тепло? А тертя и вихлоп куди зникли?

Отправлено спустя 1 минуту 50 секунд:
А у Веги, взагалі-то, три кристалли.
Відповісти