AMD объявила о приёме заказов на серверные процессоры EPYC 7000

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

adm0r
В такому класі завдань (а під вимогу підходять в основному маршрутизація трафіку і різного сорту NAS) зовсім не х86 в моді.

Поядерним ліцензіям вкрай важлива висока частота. 4*4ГГц в 2 рази дешевше за 8*2ГГц при тій же теоретичній сумарній продуктивності (а в реальності на 20-30 відсотків більшій в першому випадку, ідеально майже нічого не паралелиться). Якщо зени нормально працюють на 3+ГГц, а вони начебто нормально працюють, то я не бачу жодної адекватної причини чому в лінійці немає високочатотних процесорів. З 32 ядрами зрозуміло, втиснутись в термопакет потрібно, а 8 якого біса по 2ГГц?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ого :lick: , ну в AMD взялися таки серйозно :super:. Серверний сегмент норм - 16/32 проц в 2-х проц.мамку, - ось це моща і апарат для рендеру B-) :super:
Renegade1979
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Рiг

Повідомлення

adm0r:Ну например вот так.
двухсокет с парой SSD и 512GB RAM скушал 500 Вт. А то я думаю TDP процессоров малость занижено, а вон оно шо. Осталось запустить GROMACS AVX2_512 и побенчить :-P Ещё и представляю себе тех, кто решил поставить себе вышеупомянутый Бродвел-ЕР, зная что через год выйдет сразу ЕРУС и Скулака-Х и надерут, существенным образом. Возможно эти Бродвелы просто никто не купил
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

и довольно высокий уровень TDP — от 120 до 180 Вт.
А вы только вчера узнали, что в серверном сегменте так? Что же, поздравляю.

Иначе зачем так акцентировать на этом внимание? У Интела там тоже 100+Вт TDP.

з.ы. Кучу слайдов не догрузили.

Все слайды можно посмотреть тут - http://wccftech.com/amd-epyc-7000-serie ... rs-launch/
Відповісти