Новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl з Xbox Games Showcase

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Барбарис: 11.06.2024 14:59І що, шо не було? Тобі чим заважає?
— Так страшно ж. Хо ж його знає, яка в нього аномалія?
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Kashtan, якщо ти не згоден, що неграм не місце в Зоні, ти расист. Був і чорношкірий ліквідатор на ЧАЕС, і зараз в Україна їх не мало, але тебе чомусь вони непокоять як і кацапів.

Відправлено через 34 секунди:
VovaII: 12.06.2024 16:40
Барбарис: 11.06.2024 14:59І що, шо не було? Тобі чим заважає?
— Так страшно ж. Хо ж його знає, яка в нього аномалія?
Так собі гумор - примітивний.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Барбарис: 12.06.2024 18:05якщо ти не згоден, що неграм не місце в Зоні, ти расист

по Фрейду))
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

avuremybe: 12.06.2024 18:33 по Фрейду))
психолог знайшовся - кадр, який хулить чорношкірих, а потім виправдовується знайомими чорношкірими тобі не по Фрейду.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Барбарис: 12.06.2024 19:35
avuremybe: 12.06.2024 18:33 по Фрейду))

психолог знайшовся - кадр, який хулить чорношкірих, а потім виправдовується знайомими чорношкірими тобі не по Фрейду.

Ти не поняв. Перечитай як ти речення побудував - там два заперечення)) кумедно вийшло
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

avuremybe: 12.06.2024 21:34 Ти не поняв. Перечитай як ти речення побудував - там два заперечення)) кумедно вийшло[/off]
Автозаміна гугла схоже, так як і закінчення в Україні.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Барбарис: 12.06.2024 18:05 Kashtan, якщо ти не згоден, що неграм не місце в Зоні, ти расист. Був і чорношкірий ліквідатор на ЧАЕС, і зараз в Україна їх не мало, але тебе чомусь вони непокоять як і кацапів.

Відправлено через 34 секунди:
VovaII: 12.06.2024 16:40 — Так страшно ж. Хо ж його знає, яка в нього аномалія?
Так собі гумор - примітивний.
Напишу ще раз, навіть не тобі, а загалу, бо до тебе моя позиція не доходить -
я заперечую нав’язувану тобою мені позицію, що я расист. Поцікався цим визначенням , а потім махай прапором викривача,
те що були чорношкірі ліквідатори на зоні - я не зміг сходу нагуглити і перевірити, допускаю що могли бути, мій батько був ліквідатором, і про негрів він не чув, можливо один кубинець дійсно потрапив або африканець, на кілька днів, головне що явище було одиничним і коротким по часу,
негрів дійсно зараз багато, в основному в Києві в обслуговувані, до війни було більше,
головне - мені не подобається тенденція у масовій поп-культурі, що негрів пхають там де їх не було, я вбачаю в цьому виключно жалюгідне бажання видавця прогнутися під західну аудиторію з її нинішніми уподобаннями та смаками, адже всі пам’ятають архічудову гру Відьмак, (в яку я грати не буду, раз спробував, не моє), і на яку на заході наклали анафему за відсутність негрів, бо автор в своїх творах покладався лише на фольклор західних слов’ян, і не побоявся виставити свою позицію у вигляді відсутності негрів, там де їх не було, і втратити тим самим чималий шмат ринку та аудиторії.
Останній пункт взагалі не знаю як коментувати окрім як - що там у кацапів, чим вони цікавляться, тобі видніше, я геть ними не цікавлюсь, про що вони там думають і які в них інтереси, ти ними цікавишся, продовжуй, не зупиняйся, особисто я цікавлюсь Україною та рештою цивілізованого світу, а ти продовжуй спілкуватись зі своїми друзями та товаришами з якої хочеш країни світу.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan, ще раз, по порядку:
1. Прізвище того ліквідатора - Хіряк, родом він з Харкова.
2. Свідки канона, зазвичай, приплітають до сталкера книжку Стругацьких - чорношкірий персонаж в ній носив прізвисько Гуталін.
3. Якщо брати справжній канон - то у вирізаних матеріалах ТЧ теж є чорношкірий сталкер.
4. Всі частини гри були про сьогодення України. І ти сам підтверджуєш, що чорних у нас хватає.
5. В усіх частинах гри ледь не кожен п'ятий персонаж говорить, що в Зону з'їжджаються з усього світу.

То поясни нарешті, чому ти наполягаєш на тому, що чорного мужика там бути не могло, і всі від тебе відчепляться.

До відьмака як раз питань жодних - бо там в основі східнослов'янський фольклор і негрів туди тільки упориші з нетфлікса могли приплести.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Kashtan: 13.06.2024 12:04 головне - мені не подобається тенденція у масовій поп-культурі, що негрів пхають там де їх не було, я вбачаю в цьому виключно жалюгідне бажання видавця прогнутися під західну аудиторію з її нинішніми уподобаннями та смаками, адже всі пам’ятають архічудову гру Відьмак, (в яку я грати не буду, раз спробував, не моє), і на яку на заході наклали анафему за відсутність негрів, бо автор в своїх творах покладався лише на фольклор західних слов’ян, і не побоявся виставити свою позицію у вигляді відсутності негрів, там де їх не було, і втратити тим самим чималий шмат ринку та аудиторії.


До чого тут Відьмак з вигаданою анафемою, якщо він продався прекрасно?
Не автор, а автори і не фольклор західних слов’ян, а фольклор слов’ян взагалі, там багато притаманного саме Україні, наприклад.
І в Зоні, і в совку, і в сучасній Україні чорношкірі були і є, тому твоє "у вигляді відсутності негрів, там де їх не було" - расизм.

Kashtan: 13.06.2024 12:04 Останній пункт взагалі не знаю як коментувати окрім як - що там у кацапів, чим вони цікавляться, тобі видніше, я геть ними не цікавлюсь, про що вони там думають і які в них інтереси,


Але повторюєш їх тези саме ти, мабуть також кажеш "культура\спорт внє палітікі", гєйропа тощо.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

avuremybe: 13.06.2024 13:37 Kashtan, ще раз, по порядку:
1. Прізвище того ліквідатора - Хіряк, родом він з Харкова.
2. Свідки канона, зазвичай, приплітають до сталкера книжку Стругацьких - чорношкірий персонаж в ній носив прізвисько Гуталін.
3. Якщо брати справжній канон - то у вирізаних матеріалах ТЧ теж є чорношкірий сталкер.
4. Всі частини гри були про сьогодення України. І ти сам підтверджуєш, що чорних у нас хватає.
5. В усіх частинах гри ледь не кожен п'ятий персонаж говорить, що в Зону з'їжджаються з усього світу.

То поясни нарешті, чому ти наполягаєш на тому, що чорного мужика там бути не могло, і всі від тебе відчепляться.

До відьмака як раз питань жодних - бо там в основі східнослов'янський фольклор і негрів туди тільки упориші з нетфлікса могли приплести.
Теза аргументована, дякую.
Питання вичерпане, якщо негр там природно виглядає, я не проти.

Відправлено через 3 хвилини 59 секунд:
Барбарис
Ще раз - я не фахівець у їх тезах, ти - можливо, якщо моя думка на основі попередньої інформації збіглася з чиєюсь - то буває. Замість звинувачень що я дотримуюсь якоїсь ідеології, можна було аргументувати позицію, чому негр там був присутній із причин які не порушували канон.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Kashtan, серйозно, які не порушували канон?
Ще раз - розробники і є канон.

Kashtan: 13.06.2024 12:04 те що були чорношкірі ліквідатори на зоні - я не зміг сходу нагуглити і перевірити, допускаю що могли бути, мій батько був ліквідатором, і про негрів він не чув, можливо один кубинець дійсно потрапив або африканець, на кілька днів, головне що явище було одиничним і коротким по часу,

Ціла раса не має бути представлена\є не каноном, бо не підпадає під твій життєвий досвід. То що це?
Kashtan: 14.06.2024 00:49 Ще раз - я не фахівець у їх тезах, ти - можливо, якщо моя думка на основі попередньої інформації збіглася з чиєюсь - то буває.

Збіглась з чиєюсь? совок таке 70 років просував, після розвалу кацапи і поширювали це на весь постсовок з кожної праски. А ти їх набрався втиху, але втираєш що не в курсі. Лицемір звичайний?
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Kashtan: 13.06.2024 12:04адже всі пам’ятають архічудову гру Відьмак, (в яку я грати не буду, раз спробував, не моє), і на яку на заході наклали анафему за відсутність негрів, бо автор в своїх творах покладався лише на фольклор західних слов’ян, і не побоявся виставити свою позицію у вигляді відсутності негрів, там де їх не було, і втратити тим самим чималий шмат ринку та аудиторії
Не "наклав Захід", а намагалася накласти купка божевільних, що має нульовий вплив на продажі
спойлер
але змогла відігратися на серіалі від нетфліксу
. Та сама, що пізніше чіплялася до фейкового транса в КП2077
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 14.06.2024 07:16але змогла відігратися на серіалі від нетфліксу
Нетфлікс ухопився за ту купку божевільних, щоб виправдовувати свою ЛГБТ-пропаганду.
Але ж у них 100% продуктів складається з тієї пропаганди на 100%.
Ніхто при своєму розумі не повірить що півтора покруча з інтернетів щось диктує компанії такого розміру.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Барбарис
Все що не співпало з твоїм поглядом - не заслуговує на існування, чи не так? І хто з нас "лицемір" і "втирає щось"? І ти все видящий і всезнаючий, і знаєш справжні цінності і наміри людей які насміюються публічно висловлювати свою думку, яка не співпадає з твоєю, єдиною істинною? На що схоже не здогадуєшся? Чи великий геній не допетрає самостійно, рефлексії навчені лише нижчі істоти?
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Kashtan, ти навіть стрілки не здатен нормально перевести. Я десь свою думку викладав? Лише писав як виглядають твої слова.
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

"блек лайф метерс" - з цим розібрались... цікаво а жінки сталкери будуть - клан лісових мавок чи відьом? що на це скажуть феміністки? чи у разі претензій обійдуться патчем з парочкою трансгендерів біля реактора? :laugh:
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

unlnu: 15.06.2024 07:27цікаво а жінки сталкери будуть - клан лісових мавок чи відьом? що на це скажуть феміністки? чи у разі претензій обійдуться патчем з парочкою трансгендерів біля реактора? :laugh:
Такие мутанты всегда там были, начиная с первых частей :lol:

офф.топ.
слушал недавно интервью на французском телевидение. Одна фемка заявляет, что женщины спокойно заменят мужчин и они совсем не нужны.
Ее оппонент говорит - Вот в Украине война, мужчин массово забрали с предприятий тяжелой металлургии на войну. Почему украинские женщины с детьми уехали за границу, а не пошли делать сталь на эти предприятия? фемка заглохла и ответила в стиле - Ой,все))))
Відповісти