AMD прокоментувала проблему вигоряння процесорів Ryzen 7000X3D

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
NiTr0
Member

Повідомлення

Timedemo: 26.04.2023 11:16 много процессоров интел пузырят сокетов?
https://www.overclockers.ua/news/hardwa ... 17/106929/
https://www.overclockers.ua/news/hardwa ... 16/104552/
Timedemo: 26.04.2023 11:16 я думал в современном мире уже есть микрокоды внутренние которые решают проблемы такого характера.
путаете теплое с мягким. микрокоды никак не связаны с ограничением напряжения со стороны мат.платы,. в принципе...
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Megaclite: 26.04.2023 14:19 Кароче, краще Zen4 не купляти :D
Зображення
Ну там якби після прошивки біоса сталось. Так що косяк швидше материнки.
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Tyler: 26.04.2023 13:57Вчора зайшов чекнути що там по оновленням біоса під мою В550 і зі здивуванням помітив, що Giga прибрала дві останні версії мікрокоду. залишивши передостанню. В останніх було підмічено оптимізовану роботу 5800X3D
Для B550 Aorus Pro v2 заменили F16b на F16c с тем же описанием и датой выпуска, на F16b около месяца пользовался с 5800x3d, в нём завезли curve optimizer для 3D, нормальный биос, сейчас прошил F16с, изменений не заметил
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

NiTr0: 26.04.2023 15:13
Timedemo: 26.04.2023 11:16 много процессоров интел пузырят сокетов?
https://www.overclockers.ua/news/hardwa ... 17/106929/
https://www.overclockers.ua/news/hardwa ... 16/104552/
Timedemo: 26.04.2023 11:16 я думал в современном мире уже есть микрокоды внутренние которые решают проблемы такого характера.
путаете теплое с мягким. микрокоды никак не связаны с ограничением напряжения со стороны мат.платы,. в принципе...
если не трудно, еще с оверов, как людей сжигали несколько веков. очень актуально в современно мире.

Відправлено через 3 хвилини 54 секунди:
NiTr0: 26.04.2023 15:13 путаете теплое с мягким. микрокоды никак не связаны с ограничением напряжения со стороны мат.платы,. в принципе...
очень интересно. тобеж уже не процессор решает сколько ему жрать? а материнка?
куллер тоже резрешает процессору рассплавиться при 1000 градусов?

питальник платы дает возможность взять, а не пихает, а процессор решает сам сколько ему жрать в зависимости от нагрузки. а то что там такое выгорание, это явно косяк со стороны процессора присутствует.
Tyler
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lorichic: 26.04.2023 15:17
Tyler: 26.04.2023 13:57Вчора зайшов чекнути що там по оновленням біоса під мою В550 і зі здивуванням помітив, що Giga прибрала дві останні версії мікрокоду. залишивши передостанню. В останніх було підмічено оптимізовану роботу 5800X3D
Для B550 Aorus Pro v2 заменили F16b на F16c с тем же описанием и датой выпуска, на F16b около месяца пользовался с 5800x3d, в нём завезли curve optimizer для 3D, нормальный биос, сейчас прошил F16с, изменений не заметил
Так, теж помітив, що вчора чи позавчора видалили, а сьогодні залили новий бівіс з тою ж агесою, але v2, схоже, що щось таки фіксанули)
NiTr0
Member

Повідомлення

Timedemo: 26.04.2023 15:35 очень интересно. тобеж уже не процессор решает сколько ему жрать? а материнка?
куллер тоже резрешает процессору рассплавиться при 1000 градусов?

питальник платы дает возможность взять, а не пихает, а процессор решает сам сколько ему жрать в зависимости от нагрузки. а то что там такое выгорание, это явно косяк со стороны процессора присутствует.
накрутите на свежем интеле 1.8 вольт на ядро - и из него пойдет дым. внезапно, не правда ли?
и никакие волшебные микрокоды тут не помогут.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

NiTr0: 26.04.2023 16:10
Timedemo: 26.04.2023 15:35 очень интересно. тобеж уже не процессор решает сколько ему жрать? а материнка?
куллер тоже резрешает процессору рассплавиться при 1000 градусов?

питальник платы дает возможность взять, а не пихает, а процессор решает сам сколько ему жрать в зависимости от нагрузки. а то что там такое выгорание, это явно косяк со стороны процессора присутствует.
накрутите на свежем интеле 1.8 вольт на ядро - и из него пойдет дым. внезапно, не правда ли?
и никакие волшебные микрокоды тут не помогут.
не пойдет дым .
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

може тепер скоріше фоnки кристалів 4нм появляться у Fritzchens Fritz
CMEPTb_HD
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Ну по фото видно що горить в середині, пятачки то не горівші, тобто запасу їхнього хватає.
Як на мене 2 варіанти.
1 брак проца.
2 передозняк з напругою.
А так як новини уже були з цього приводу то справді можуть материнки винні в цьому, так як мені відомо то вона керує живленням без участі проца.
Якщо я неправий, то поправте будь-ласка. ;)
akstare
Member

Повідомлення

ну да, век ИИ. тупое микрореле напруги - не модно. вот вообще тупое, ни с чем не связанное. условно (не знаю точных цифр) 1,39 - работаем, 1,4 - отрубаем питальник без разговоров и предупреждений. естественно, в проце его ставить надо.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

akstare: 26.04.2023 19:12 ну да, век ИИ. тупое микрореле напруги - не модно. вот вообще тупое, ни с чем не связанное. условно (не знаю точных цифр) 1,39 - работаем, 1,4 - отрубаем питальник без разговоров и предупреждений. естественно, в проце его ставить надо.
представляете себе реле для тока в 100 ампер?
akstare
Member

Повідомлення

Timedemo: 26.04.2023 19:20
akstare: 26.04.2023 19:12 ну да, век ИИ. тупое микрореле напруги - не модно. вот вообще тупое, ни с чем не связанное. условно (не знаю точных цифр) 1,39 - работаем, 1,4 - отрубаем питальник без разговоров и предупреждений. естественно, в проце его ставить надо.
представляете себе реле для тока в 100 ампер?
а вы думаете, что проц сначала разгоняется, а потом напруга растёт? а зачем? он же уже разогнался.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

akstare: 26.04.2023 19:24
Timedemo: 26.04.2023 19:20

представляете себе реле для тока в 100 ампер?
а вы думаете, что проц сначала разгоняется, а потом напруга растёт? а зачем? он же уже разогнался.
не совсем понял о чем Вы. что значит разгоняеться и т.д? ему иногда нужно больше иногда меньше, когда сколько нужно, столько и берет. мы лишь можем ему ограничить эту подачу по верхнему порогу.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Timedemo: 26.04.2023 19:26 не совсем понял о чем Вы. что значит разгоняеться и т.д? ему иногда нужно больше иногда меньше, когда сколько нужно, столько и берет. мы лишь можем ему ограничить эту подачу по верхнему порогу.
Напруга і так обмежена. Просто того разу на материнку прийшовся не 1 а цілих два проца (можна сказати 1,5).
А колись було таке:
Вкладення
1.jpg
akstare
Member

Повідомлення

Геральт: 26.04.2023 19:40
Timedemo: 26.04.2023 19:26 не совсем понял о чем Вы. что значит разгоняеться и т.д? ему иногда нужно больше иногда меньше, когда сколько нужно, столько и берет. мы лишь можем ему ограничить эту подачу по верхнему порогу.
Напруга і так обмежена. Просто того разу на материнку прийшовся не 1 а цілих два проца (можна сказати 1,5).
А колись було таке:
ха, так то раньше было. естественный отбор - суров, но справедлив. его многие на этапе "чёрное к чёрному" не проходили.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Геральт: 26.04.2023 19:40
Timedemo: 26.04.2023 19:26 не совсем понял о чем Вы. что значит разгоняеться и т.д? ему иногда нужно больше иногда меньше, когда сколько нужно, столько и берет. мы лишь можем ему ограничить эту подачу по верхнему порогу.
Напруга і так обмежена. Просто того разу на материнку прийшовся не 1 а цілих два проца (можна сказати 1,5).
А колись було таке:
ну тоді і технологій зберігання не було, процессори не вміли нормально спати, відключатись і т.д. а зараз проц может мать напругу 1.5в. а споживати 20вт. а може мати напругу 1.3 вольта а споживат 300вт. я веду до того, що процесори обмежують себе в споживанні. а з ам5 якись косяк в самому процесорі явний, та щей виробники плат допомогли. якщо я зараз влуплю 1.6 вольта на свій проц, максимум що мене чекає це перегрів і тротлінг, але він не сгорить і не поплавится.
pisergio
Junior

Повідомлення

В п'ятницю придбав 7900х, gigabyte b650 aorus elite, Patriot ddr5 6200 cl40.
В суботу почав, в неділю завершив збірку. Як ставив дрова, софт й перезавантажувався зловив глюк - настройки в біосі злетіли, вінда померла (довелося перевстановлювати). Як завершив всі налаштування - виявилося що замість Ryzen 9 12ядер, в мене виявилося тільки 6 ядер. Одна чіплета мабуть пропала під час того глюку. Магазин Stylus послав у сервіс. Сервіс забрав на діагностику. Проц за 17тис грн... Цікаво який буде вердикт... Сервіс сказав я перший такий. Відправлять постачальнику на перевірку проц... У когось був досвід з сервісом Stylus?
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

pisergio: 26.04.2023 20:596200 cl40.
... Як ставив дрова, софт й перезавантажувався зловив глюк - настройки в біосі злетіли, вінда померла
А пам'ять працювала при яких налаштуваннях?
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

pisergio: 26.04.2023 20:59 В п'ятницю придбав 7900х, gigabyte b650 aorus elite, Patriot ddr5 6200 cl40.
В суботу почав, в неділю завершив збірку. Як ставив дрова, софт й перезавантажувався зловив глюк - настройки в біосі злетіли, вінда померла (довелося перевстановлювати). Як завершив всі налаштування - виявилося що замість Ryzen 9 12ядер, в мене виявилося тільки 6 ядер. Одна чіплета мабуть пропала під час того глюку. Магазин Stylus послав у сервіс. Сервіс забрав на діагностику. Проц за 17тис грн... Цікаво який буде вердикт... Сервіс сказав я перший такий. Відправлять постачальнику на перевірку проц... У когось був досвід з сервісом Stylus?
співчуваю. З сервісом амд не повинно бути проблем. а точно з процом нюанс?
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

де з'являється Timedemo там срач. шо форум цже ніяк не модерується?
Відповісти