Ціна S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl у Steam може зрости

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Fen1xz
Фанаты они такие. Даже не видят в упор, что в ультмейт дополнения. А в обычной версии придется потом докупать. Они могут с этими переносами вообще не полную версию выкатить. А потом скажут куда длс, чтобы пройти игру на 100% :D
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ijachok: 20.09.2024 13:09
Де? Бачу несприйняття торентів "як позицію", бачу поради, як можна рефанднути, замінусованість хом'якового троля, раніше бачив ще мовний срач :) Де хоч одне повідомлення, в якому "починають доказувати, що треба передзамовити отпрямзараз", навіть без піни біля рота?

Вже не перший раз бачу, що люди одне за одного придумають якусь крайність і починають боротися з власноруч створеною фантазією
Я мав на увазі не тільки коменти тут :)
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Shurella: 20.09.2024 10:29 Питання до знавців

Маю на руках таку конфігурацію:
Intel Core i7-4790K 4.0GHz/5GT/s/8MB
MSI Lightning Radeon R9 290X 4096MB DDR5 (512bit) (1080/5000)
Мені щось світить пограти на такому залізі, якщо так, то на якому рівні?
Дякую!
Яка оперативка? ЦПУ розігнаний? Бо лайтнінг добре можна гнати навіть у стоковому охолоджені.
Якщо поглянути 3DMark TimeSpy Extreme, то максимально розігнані
1060 - 2445
290X - 2473 балів,
580 2496
а посередній результат
290X - Average score: 1919
1060 - Average score: 1926
580 - Average score: 1935
Тобто якщо погнати вашу лайтнінг, то вона переграє середню 580, а вона в рекомендованих ГПУ розробника для мінімуму.
А от на якому рівні, не бачу як воно в розробника зазначено, мабуть 720 мінімальні налаштування 30 фпс.
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Відправлено через 1 хвилину 16 секунд:
3000 тисячі дорого звичайно но гру чекав давно, то купив наперід за доволі демократичну ціну! :rotate: :beer: Думаю більшість фанатім чи любителів цієї гри зробили так само!
Ijachok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fen1xz: 20.09.2024 13:26
Ijachok: 20.09.2024 13:09 На українській версії сторінки в Стімі нема опису видань :rotate:
Тут є https://www.stalker2.com/uk/preorder/physical
І все це - тільки косметика + гітарні мелодії та розповіді (ну і "фізичні" сувенірчики). Угу, пів гри :lol:
Нема ? Точно ? А чего ж я их тогда вижу ?

ULTIMATE EDITION ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:
Сезонну перепустку з доступом до всього майбутнього контенту для завантаження, включаючи 2 сюжетні доповнення
Додатковий сюжетний квест
Одиночна гра: 1 костюм та 3 вигляди зброї
Багатокористувацька гра: 3 костюми та 7 виглядів зброї
Цифровий артбук
Цифровий саундтрек

DELUXE EDITION ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:
Додатковий сюжетний квест
Одиночна гра: 1 костюм та 3 вигляди зброї
Багатокористувацька гра: 2 костюми та 3 вигляди зброї
Цифровий артбук
Цифровий саундтрек

Ну и да, вишенкой на торте FOMO косметос за предзаказ
Нема, через Ctrl+F теж не видно. Але хай буде. То ось цей перелік в цитаті (1 квест + 1 костюм + 3 вигляди зброї + майбутні аддони ) - якось не тягне на половину гри
Востаннє редагувалось 20.09.2024 14:34 користувачем Ijachok, всього редагувалось 1 раз.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

VBerezovsky: 20.09.2024 12:53
GreenMile: 20.09.2024 11:28 *Десь ридає один Григорович* :gigi:
Байт на передзамовлення кота в мішку в цілому вдався, тому Григорович точно не буде плакати :)

Бачу по коментах під новинами, що передзамовляльники здебільшого ще й агресують на тих, у кого більш поміркована позиція, що для мене взагалі... дивно. Позиція "дочекатися релізу, подивитися ціну, огляди та продуктивність, а вже потім приймати рішення" сприймається як щось кримінальне і люди з піною біля рота починають доказувати, що треба передзамовити отпрямзараз бо "український продукт, ціну ще не змінили і взагалі хто вам заважав передзамовити раніше" і все таке. Я цього не розумію, хоч стріляй.
В чому "байт"? Предзамовлдення можна скасувати і повернути гроші. Ну прямо байт із байтів. Можна не предзамовляти, можна чекати знижок - будь ласка, як забажаєте.
Особисто я передзамовляю тільки ті ігри, які хочу і мені в цілому пофігу коли вони там вийдуть, це моє особисте бажання підтримати розробника з моїх особистих міркувань.
Для прикладу, я передзамовляв КП2077, хоча вперше повноцінно в нього пограв через 3 роки з релізу, при тому, що Відьмак 3 і перші дві частини на додачу я купив аж за 150 грн і після того як ще за царя гороха пограв в піракти. Сталкер я передзамовив також, чисто заради підтримки. А, наприклад, Дес Стрендінг і РДР2, год оф вар і так далі я купив по знижкам. Але при цьому я не розказую тут на форумах які жадібні ті чи інші розробники і що я "піду на зло мамі відморожу вуха", не купивши по передзамовленню, чи скачавши з торента.

А от коли черговий "просвітлений" починає писати, що він зі своїм підходом до придбання ігор нарозумніший, а всі інші - лохи, хом'яки нерозумні, яких забайтили - оце реально смішно.
Ніхто вам з піною у рота нічого не доказує і не заставляє оформлювати передзамолвлення, ви самі провокуєте срач провокативними накидами, а потім дивуєтесь :dontknow:
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ijachok: 20.09.2024 14:18
Fen1xz: 20.09.2024 13:26
Нема ? Точно ? А чего ж я их тогда вижу ?

ULTIMATE EDITION ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:
Сезонну перепустку з доступом до всього майбутнього контенту для завантаження, включаючи 2 сюжетні доповнення
Додатковий сюжетний квест
Одиночна гра: 1 костюм та 3 вигляди зброї
Багатокористувацька гра: 3 костюми та 7 виглядів зброї
Цифровий артбук
Цифровий саундтрек

DELUXE EDITION ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:
Додатковий сюжетний квест
Одиночна гра: 1 костюм та 3 вигляди зброї
Багатокористувацька гра: 2 костюми та 3 вигляди зброї
Цифровий артбук
Цифровий саундтрек

Ну и да, вишенкой на торте FOMO косметос за предзаказ
Нема, через Ctrl+F теж не видно. Але хай буде. То ось цей перелік в цитаті (1 квест + 1 костюм + 3 вигляди зброї + майбутні аддони ) - якось не тягне на половину гри
Не только стимом пользоваться не умеем, а ещё и читать ? Или не видим то что видеть не удобно ?
Сезонну перепустку з доступом до всього майбутнього контенту для завантаження, включаючи 2 сюжетні доповнення
Відповісти