У Steam стартував літній розпродаж із мегазнижками на деякі з найкращих ігор усіх часів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

mult
Так ото ж. То штучне затягування ігрового часу. І ті всі NG+ туди ж. Та що там казати, якщо стартовий ролик, то набір малюночків з закадровим голосом. Контора все життя займалась одним і тим самим: коридорки зі специфічною бойовкою. І тут вродила відкритий світ. В який не вміла, не вміє і ще не скоро буде вміти. А бойовка може й гарна, хто зна. Зрештою, було б дивно, якби після стількох проектів накосячили б зі своєю фішкою.
Skiff93
В гвінті я відпочивав. Від біганини по Новіграду. Те, що тобі щось не треба, не значить, що нікому не треба.
В елдені пародія, а не стелс. З однією анімацією, хех. Як і паркур. "Вертикальність локацій" є і в 2077, от тільки паркуру там нема.

Сюжет через опис предметів, то халтура. Подібне в Хорайзон було. І то, там і аудіо повідомлення були і традиційні кат-сцени. А записки більше лор пояснювали, ніж сюжет. Фроми в подачу сюжету як і в сюжет загалом ніколи не вміли. Навіть не смій їх порівнювати з божественним відьмаком Сапковського. І ти знову все звів до бойовки. У відьмаку, крім названого гвінта є:
спойлер
- дипломатія (діалоги). І нормальні, а не те студентське "щось" в елдені.
- якісні сайди
- контракти
- романтичні лінії
- перегони на конику
- кулачні бої
- розслідування (слідопит), відьмацьке чуття
- харизматичні персонажі
- алхімія
- полювання
- плавання/пірнання
- гумор
- адекватна карта, інвентар, інтерфейс загалом
Це так, по пам'яті. Або, щоб тобі зрозуміліше було. Забери у відьмака бойовку і там все ще буде чим зайнятись. Забери бойовку в елдені і гри не стане.

Є у відьмаку і блок і контрудар, до речі. І різні сети для різних стилів. І використання оточення (бочки, осині вулики, зіпхнути з краю урвища). І ні, однією кнопкою ти гру навряд чи пройдеш. Бо тих же духів без знаку будеш довго мордувати.
Елден - примітив, змирись. Там, де фроми вчились у відкритий світ з сюжетом, поляки викладали
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Skiff93: 30.06.2024 22:34Яких активностей? Гвінт? Який нікому там не потрібен бо тільки вибиває з ритму?
Я через відсутню карту гру розпочинав з початку, бо карта була доступна тільки при активації гри в гвінт при місії спостереження за якимось персонажем. :lol:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 30.06.2024 23:22 У відьмаку, крім названого гвінта є:
- дипломатія (діалоги). І нормальні, а не те студентське "щось" в елдені.
- якісні сайди
- контракти
- романтичні лінії
- перегони на конику
- кулачні бої
- розслідування (слідопит), відьмацьке чуття
- харизматичні персонажі
- алхімія
- полювання
- плавання/пірнання
- гумор
- адекватна карта, інвентар, інтерфейс загалом
Класні переваги, половина з яких десь на рівні фаркрая :lol:
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Придбав тільки Disco Elysium, наразі маю мало вільного часу, але відгуки дуже позитивні, тому надіюсь при нагоді зіграти

Отправлено спустя 2 минуты 41 секунду:
Ціна просто смішна
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

7mindfields: 01.07.2024 03:36 Класні переваги, половина з яких десь на рівні фаркрая :lol:
А фаркрай, до речі, цікавіше за елден. Особливо Primal. 150грн зараз в стімі )
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Взяв Elden Ring. Ціна навіть зі знижкою чималенька, та і такий хардкор буду проходити довго, порціями. Але прям ну дуже захотілось.
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневое

Повідомлення

Dremjke
Зараз такі ціни в стімі, що навіть знижки не допомагають :) щоб купити три-чотири нормальні гри то треба відвалити тисяч 3-4.
І це вже якось відчувається по гаманцю.
Ціни європейські а рівень життя африканський
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

mult: 01.07.2024 10:42 Dremjke
Зараз такі ціни в стімі, що навіть знижки не допомагають :) щоб купити три-чотири нормальні гри то треба відвалити тисяч 3-4.
І це вже якось відчувається по гаманцю.
Ціни європейські а рівень життя африканський
тобто 25 баксів за гру, європейські це відвалити 60-70 баксів за кожну, т.е. 300 баксів або 12к+ грн.
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Alligator
В европе нет скидок? Все покупают за фулл прайс? Там тоже зарплаты 300-400 долларов?

С нашим соотношением цен и зарплат - 500 грн уже Овер много за игру, с учётом того, какие игры выпускают, косые, кривые, баг на баге, 0 сюжета.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

The_Rusik: 01.07.2024 11:11 Alligator
В европе нет скидок? Все покупают за фулл прайс? Там тоже зарплаты 300-400 долларов?
Есть скидки, причем как на ПК так и на консольные игры, что европейцы, что американцы так же любят халяву эпика но справедливости ради с раздач они берут не все подряд (есть исключения, была новость где чувак несколько лет к ряду брал раздачи), а то что нравится и почему-то они покупают футбол 2024 который от 2023 отличается только цифрой.
The_Rusik: 01.07.2024 11:11 С нашим соотношением цен и зарплат - 500 грн уже Овер много за игру, с учётом того, какие игры выпускают, косые, кривые, баг на баге, 0 сюжета.
А это проблема разработчиков? Да они могут сделать региональную скидку на какие-то древнее релизы но почему они должны Васе с Украины продавать игру за 10-15%? Они из-за этого смогут заплатить комуналку за 10-15%? Купить еду в супермаркете за 10-15%? Заправится за 10-15%?

Почему все думают, что им "должны", это проблема разработчиков, что у нас такие зарплаты и уровень жизни?! :spy:

P.S. я тоже не могу себе позволить брать игры по 70 баксов или пойти в магаз за топовой видеокартой/процессором даже имея средства на их покупку, в этом виноваты производители и им теперь делать мне скидку потому, что я такой особенный? :spy:
Ostin
Member

Повідомлення

Alligator: 01.07.2024 11:30почему они должны Васе с Украины продавать игру за 10-15%?
Тому що інакше він її спіратить і вони отримають 0 заміть 10 доларів. Елементарна математика. Бо продаючи додаткову копію гри вони витрачають... 0 доларів. :-P
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Ostin: 01.07.2024 13:09
Alligator: 01.07.2024 11:30почему они должны Васе с Украины продавать игру за 10-15%?
Тому що інакше він її спіратить і вони отримають 0 заміть 10 доларів. Елементарна математика. Бо продаючи додаткову копію гри вони витрачають... 0 доларів. :-P
Якість "загаражні" домисли, "дай 100 грн або дам в пику та заберу все", а потім "а чого це локалізації немає", "а чому про Україну забули", з таким підходом їм краще "забути" про нас, що й виходить. Генії мислення блін.
Ostin
Member

Повідомлення

Alligator: 01.07.2024 13:18з таким підходом їм краще "забути" про нас, що й виходить
Ну так, вони й забули. Ціни зависокі, локалізації немає. Кілька айтішніків купують по завищеним цінам. Звісно, що це не ринок. За ЦА треба боротись.
Я по інерції купую, бо колись підсів, коли ціни були низькими навіть для мене, а я ніколи мільйонів не заробляв.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Ostin: 01.07.2024 13:19
Alligator: 01.07.2024 13:18з таким підходом їм краще "забути" про нас, що й виходить
Ну так, вони й забули. Ціни зависокі, локалізації немає. Кілька айтішніків купують по завищеним цінам. Звісно, що це не ринок. За ЦА треба боротись.
Я по інерції купую, бо колись підсів, коли ціни були низькими навіть для мене, а я ніколи мільйонів не заробляв.
А якої локалізації? Одні купають "аргетинське", другі хочуть "русіянської локалізації", треті взагалі ставлять ультиматум "або за дві копійки, або скачаю з торренту", я не бачу жодної причину розробникам думати інакше. Якось хочете в Европу, але з правилами комунізму, не плутаєте сторони?
Ostin
Member

Повідомлення

Alligator: 01.07.2024 13:25Якось хочете в Европу
Знову ця дурня. Яка еуропа? Бо починають з цін та вимог, а зарплати африканські.
Я ще раз напишу - був піратом в студенстві, став цивілізованим геймером в стімі. Чому? Бо ціни і зручність. І я такий не один.
Чому зараз так не можна?
Коли стім чи розробники втрачають ринок збуту - то це вина не ринку збуту :D
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневое

Повідомлення

Alligator
У мене в стімі 138 ігор куплені.
Купляв справно, бо були адекватні ціни.
Зараз не можу, бо відчутно вдарить по гаманцю, бо ігри нааіть з 50 відсотковою знижкою коштують 700 і більше і це базові версії, захочед з доповненнями там вже не 700 а 1100.
Таких ігор припустимо купити штук три і вже виходить нормальна сума як для пересічного українця.
Це я не тільки за себе кажу, в більшості зарплати фігня, плюс комуналка скоро ще здорощає.
Я не каєу що винна Європа і розробники і тд.
Винна наша країна, де рівень життя коло плінтуса, а розмови про європу тільки пусті балачки від влади.
У нас комуналка скоро коштуватиме як в Європі а то і більше.
А зарплати мізер.
Більшість людей скаже що ну його нафіг віддавати 1000 гривень за гру, бо тоді на комуналку не вистачить.
Тому до нашої країни так і ставиться весь світ, як до піратів і бомжів.
Я вже не піратив багато років, бо були адекватні нашому рівню життя ціни на ігри.
Зараз реально дорого, поки непірачу, бо не подобається качати що попало.
Звісно ліцензія в сто разів краща.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Ostin: 01.07.2024 13:30
Alligator: 01.07.2024 13:25Якось хочете в Европу
Знову ця дурня. Яка еуропа? Бо починають з цін та вимог, а зарплати африканські.
Я ще раз напишу - був піратом в студенстві, став цивілізованим геймером в стімі. Чому? Бо ціни і зручність. І я такий не один.
Чому зараз так не можна?
Коли стім чи розробники втрачають ринок збуту - то це вина не ринку збуту :D
А нас ніхто і не вважає ринком збуту, щоб розраховувати на прибуток, тільки себе ще більше закопуємо замість руху в потрібну сторону.
Я чудово розумію, що коли в країні війна два с половиною роки то й думати про розтрати на "розваги" це дикість бо у багатьох немає банально роботи за грошей на квартиру, але коли українці наживаються на українських переселенцях деручи гроші за квартири у х5-10 від реальної вартості, то чому розробника з офісом в Європі та найманими азіатами "за миску рису" мають хвилювати локальні ціни? :spy:

Відправлено через 7 хвилин 13 секунд:
mult
1000 грн це 24.47 USD на зараз за даними мінфіна
1000 грн це 36.49 USD на 1 січня 2022
1000 грн це 60.49 USD на 1 січня 2015
Те, що теперь 1000 грн прирівнюється до листочку з дерева це знову наша проблема, а не розробника.
Ostin
Member

Повідомлення

Alligator
Путаєш причину з наслідком. Адекватна політика формує ринок. Ніколи і ніде не було такого, що "от ми виправились, стали цивілізовані, заходьте до нас" :gigi:
Або продавець зацікавлений в ринку, або ні. Якщо ні - в даному конкретному випадку цільова аудиторія лише економить кошти)
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Ostin: 01.07.2024 13:52 Alligator
Путаєш причину з наслідком. Адекватна політика формує ринок. Ніколи і ніде не було такого, що "от ми виправились, стали цивілізовані, заходьте до нас" :gigi:
Або продавець зацікавлений в ринку, або ні. Якщо ні - в даному конкретному випадку цільова аудиторія лише економить кошти)
Плутаєте цифровий товар з помідорами на ринку які загниют якщо не продати до кінця тижня. Зі сторони розробника краще продати 100 000 копій по фулл прайсу європейцям які потім ще DLS накуплять, чим 1 000 000 за 10% в країни третього світу де куча мороки с платіжками, підтримкою, мовним барьером та подальші продажі доповнень біля нуля.
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Alligator
Нет русского или украинского, даже 1 доллар не дам. Пусть сделают - тогда куплю.
А то типа вы купите игру, расскажите нам про баги и проблемы а мы потом как-то поправим и может добавим нужный язык? Это типа заплати за бензин 95-й, а мы потом вам его может привезём, и может 92-й.
Сначала локализация - потом деньги.
И пусть вернут демо версии, понравилось - купил. А то заплати и будь бета тестером.
Відповісти