«Скальпування» Intel Core i9-14900KS допомогло знизити температуру на 10°C

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

HREN: 10.03.2024 01:44
Kashtan: 09.03.2024 23:19
Чим вам тести STS не догодили? Які ви "картинками" обізвали. Теорію я знаю. В принципі я з вами згоден. Тільки питання шуму - воно суб'єктивне, вам потрібні 800 обертів від А20 - ви їх і отримали, а хтось згоден на більші оберти і більшу продуктивність. В мене є і мора 420 і 4 ноктюа а20 ті що у вас в профілі, вони занадто тихі як на мене, я можу собі дозволити наприклад значно гучнішу систему охолодження. 1500 ват вона у вас відведе при якій дельті? 5? При 800 обертах чотирьох А20. Ліміт 100 градусів не вирок - його можна підняти. Кімнатна температура... В мене амбієнт зараз 16.4 градуси. Зранку як встаю - 15. Так що тут теж "кімнатна" - суб'єктивне поняття.
Может сложилось впечатление, что я сердитый - в корне не верно)) просто отвечал быстро с телефона.
По очереди.
В принципе, у меня 4 Моры. 2 420-е и 2 360-е. Поэтому когда надо и зимой, система может многое, учитывая, что есть и Тредриппер, который за 600вт жрет в разгоне на тестах.
А система на 13900 чисто игровая и так, слегка пульнуть в разгон.
Температура комнатная - ну это в районе 22С. Не берем зимний вариант и Испанский под 30С.
Вопрос не в 800 оборотах (они регулируемые от 320), а вопрос в CPU водоблоке. Можно поставить и 3000 оборотов, это не поможет, т.к. площадь маленькая съема. Либо снижать темпу теплоносителя (все-равно упремся быстро ближе к 350вт), либо/или ДД. На ДД как таковых лимитов нет (у меня Iceman если что есть), можно раскочегарить и за 450вт. Но это точно не с обычным водоблоком (только DD) как в тесте. Да и еще с 85с. В остальном, мы все верим в чудеса, вдруг они идут к нам с 14900ks :)
В мене теж є кілька радіаторів, а мора 420 не найбільший з них. Було б набагато більше , але доцільно все ж придбати хайлеа 1000 із баком.Вентиляторів самих штук 80, зараз зходу не порахую, в основному якісні, прохідних немає.
Я з вами згоден, і іншого не стверджував, що через неякісний припій та малу площу кристалу вкупі із великою площею кришки, проблема тепловідводу на певному етапі упреться в кришку та термоінтерфейс. 450 ватт це мало для ДД, на суперкул тайландському 600 ват знімали з рептора, під 10 градусами здається. Він кращий за айсман по відгукам.
Чудеса будуь із пізніми батчами 14900KS, коли арроу лейк будуть продаватись, так завжди було.
Відповісти