Розкрито ціни Super-відеокарт GeForce RTX 40-ї серії

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Volodya811: 08.01.2024 19:08 Не 2060, а 2060 Супер. Це різні речі, якщо Ви не знали. Більше того, 2060 Супер швидша за перші ревізії 2070, бо у всіх 2060 Супер йдуть чіпи виключно ревізії А1 з вищим бустом частот.
Ого, круто! То як вона по актуальності? Не застаріла як 4*** серія? Мабуть вона як хороше вино, стає тільки краще :super:
Impulse101
Member

Повідомлення

Nemo4k: 07.01.2024 20:34 Нуну я подивлюсь як наші бариги будуть ціни знижувати так аж давитися будуть. :lol: :lol: :lol:
Если бы "барыги" не снижали цены были бы у нас сейчас 3060 по 30к. Я тебе больше скажу "барыги" иногда и в минус себе продают :rotate:
Volodya811
Member

Повідомлення

Telcontar: 08.01.2024 19:33
Volodya811: 08.01.2024 19:08 Не 2060, а 2060 Супер. Це різні речі, якщо Ви не знали. Більше того, 2060 Супер швидша за перші ревізії 2070, бо у всіх 2060 Супер йдуть чіпи виключно ревізії А1 з вищим бустом частот.
Ого, круто! То як вона по актуальності? Не застаріла як 4*** серія? Мабуть вона як хороше вино, стає тільки краще :super:
Забезпечує задовільну швидкодію у сучасних іграх в 1080р. Карта на рівні (трохи слабша) за 3060. Незважаючи на те, що їй уже пішов 5-й рік ще цілком актуальна.
Виникає питання, а на що її міняти? Я не бачу карт на ринку по нормальній ціні, які б викликали у мене ефект "вау!". 770 арк від Інтела швидшим не буде. Купувати щось типу 4070 Ті за 1000 у.о. я сенсу не бачу. За таку ціну отримати карту з шиною 192 біта і 12 Гб пам'яті виглядає зовсім не логічним для моїх побажань. А нові "супери" уже застаріли на старті. Тому, чекаю на нові покоління. Якщо вийде карта від Інтел, яка буде на рівні 4070 Ті - я її одразу куплю. Або уже восени куплю щось з серії 50-ї.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodya811: 10.01.2024 00:55
Telcontar: 08.01.2024 19:33
Ого, круто! То як вона по актуальності? Не застаріла як 4*** серія? Мабуть вона як хороше вино, стає тільки краще :super:
Забезпечує задовільну швидкодію у сучасних іграх в 1080р. Карта на рівні (трохи слабша) за 3060. Незважаючи на те, що їй уже пішов 5-й рік ще цілком актуальна.
Виникає питання, а на що її міняти? Я не бачу карт на ринку по нормальній ціні, які б викликали у мене ефект "вау!". 770 арк від Інтела швидшим не буде. Купувати щось типу 4070 Ті за 1000 у.о. я сенсу не бачу. За таку ціну отримати карту з шиною 192 біта і 12 Гб пам'яті виглядає зовсім не логічним для моїх побажань. А нові "супери" уже застаріли на старті. Тому, чекаю на нові покоління. Якщо вийде карта від Інтел, яка буде на рівні 4070 Ті - я її одразу куплю. Або уже восени куплю щось з серії 50-ї.
А що зараз заважає купити власне 4070ті яка уже як карте від інтелу яка тільки можливо вийде? Думаєте від інтела вона буде дешевша? :lol:
Impulse101
Member

Повідомлення

daesz: 10.01.2024 02:19
Volodya811: 10.01.2024 00:55

Забезпечує задовільну швидкодію у сучасних іграх в 1080р. Карта на рівні (трохи слабша) за 3060. Незважаючи на те, що їй уже пішов 5-й рік ще цілком актуальна.
Виникає питання, а на що її міняти? Я не бачу карт на ринку по нормальній ціні, які б викликали у мене ефект "вау!". 770 арк від Інтела швидшим не буде. Купувати щось типу 4070 Ті за 1000 у.о. я сенсу не бачу. За таку ціну отримати карту з шиною 192 біта і 12 Гб пам'яті виглядає зовсім не логічним для моїх побажань. А нові "супери" уже застаріли на старті. Тому, чекаю на нові покоління. Якщо вийде карта від Інтел, яка буде на рівні 4070 Ті - я її одразу куплю. Або уже восени куплю щось з серії 50-ї.
А що зараз заважає купити власне 4070ті яка уже як карте від інтелу яка тільки можливо вийде? Думаєте від інтела вона буде дешевша? :lol:
Мабуть буде дешевше за Нвідіа, і можливо навіть краще в деяких сценаріях, але бути бета-тестером за такі гроші... :)
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Два года было максимально не цiкаво играть, даже думал комп продать. Но, спроса особо не возникло, решил пойти в диаметрально-противоположном направлении и купил 4060. Конечно же андервольтнул, это всегда святое и шото как-то тянет, всё что надо в 1080p. Посмотрел на цены нормальных 4K мониторов и прикинул, сколько будет стоить 4K сетап, ну такое. Это нужно иметь огромное желание и энтузиазм. А так, заставлять себя...
Vader
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Андервольтить 4060 :lol:
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vader
Ну, да. Я люблю тихо (остальные вентиляторы в системнике 600-700 RPM в любой нагрузке) и не люблю температуры доходящие до 70. В своё время была печка 980 на трёх вентиляторах, шум и температуры были неприятными. С тех пор стараюсь любую комплектуху утихомирить. :rotate:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Impulse101: 10.01.2024 07:26
daesz: 10.01.2024 02:19
А що зараз заважає купити власне 4070ті яка уже як карте від інтелу яка тільки можливо вийде? Думаєте від інтела вона буде дешевша? :lol:
Мабуть буде дешевше за Нвідіа, і можливо навіть краще в деяких сценаріях, але бути бета-тестером за такі гроші... :)
Не буде ;)
Серія арків дешева - бо це не оптимізоване лайно, яке нікому не потрібне навіть по занижених цінах.
Volodya811
Member

Повідомлення

daesz: 10.01.2024 12:01
Impulse101: 10.01.2024 07:26
Мабуть буде дешевше за Нвідіа, і можливо навіть краще в деяких сценаріях, але бути бета-тестером за такі гроші... :)
Не буде ;)
Серія арків дешева - бо це не оптимізоване лайно, яке нікому не потрібне навіть по занижених цінах.
Не все так однозначно :) Вбудовані в процесор відеокарти Інтел традиційно довгий час мали найкращу оптимізацію під Adobe Premiere Pro (і зараз мають). Це давало таку перевагу, що люди у свій час купували і9 9900К замість 12-16 ядерних процесорів на базі Зен 2. Оглядачі та тестери не знають, що навіть 16 або навіть 100600 ядер не так важливі, як "плавна робота на таймлайні". Бо процес редагування відео займає ЗНАЧНО більше часу, ніж його експорт (рендеринг). В крайньому випадку, на ніч можна поставити проект на експорт. А от працювати "з лагаючим і тормознутим" таймлайном, що аж ноги викручує, то таке собі "задоволення".
Це саме стосується і багатьох програм для редагування фото. Де відеокарти від Інтел просто "розривають" навіть RTX 40-ї серії. Причина в багаторічній оптимізації під відеоядро Інтела за рахунок "програмістів від Інтела". Додавання підтримки Нвідіа і АМД лише у вигляді "милиць". "Це також Вам не розкажуть оглядачі.
Відеокарти від Інтела мають хорошу оптимізацію в робочих застосунках, хороші драйвери і під Лінукс. З іграми є проблеми, але вони вирішуються швидкими темпами. Чисто під ігри, можливо, сенсу і не багато брати, але є користувачі, які карти використовують і для роботи.
Plush_Dragon
Member

Повідомлення

daesz: 10.01.2024 12:01 Не буде ;)
Серія арків дешева - бо це не оптимізоване лайно, яке нікому не потрібне навіть по занижених цінах.
Карти Інтел дешеві тому що їм треба виборювати місце на ринку. В арках драйвери вони начебто вже виправили. В любому випадку я бажаю Інтелу успіху, бо третій крупний гравець на ринку край потрібен. Ця сімейка азіатів - Куртка та СУчка, давно зажралась.
Відповісти