Прибуток Nvidia від продажу ШІ-прискорювачів H100 б'є рекорди

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Геральт

Так при чем здесь пузырь мне неясно, пузырь это типа разрастается и лопнет, нейросети лопаться и не собираются, они постоянно будут расти, то что там кто-то из стартаперов не выдержит конкуренции абсолютно никак не повлияет на дальнейшее расширение нейросетей, их мощности перейдут на другие рельсы или будут выкуплены более крупными компаниями, а нам от этого будет ни холодно не жарко.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Melofon: 20.08.2023 14:19 Так при чем здесь пузырь мне неясно, пузырь это типа разрастается и лопнет, нейросети лопаться и не собираются, они постоянно будут расти, то что там кто-то из стартаперов не выдержит конкуренции абсолютно никак не повлияет на дальнейшее расширение нейросетей, их мощности перейдут на другие рельсы или будут выкуплены более крупными компаниями, а нам от этого будет ни холодно не жарко.
Так і тут. Крипта надувалась бо в неї вливали. Нейромережі то, за аналогією, блокчейн. Технологія. І ті технології дійсно нікуди не зникнуть. А от деякі компанії, які на хайпі захочуть легких грошей, таки луснуть. Бо інвестиції прикрутять.
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Я трохи розумію як працюють нейронки. Примінити їх є дуже багато де, особливо щодо соціальних сфер, що для Китаю актуально. Дуже швидкі і досить маленькі розміри навчених моделей, але дуже довге навчання і донавчання. Тому якщо в тебе є більше ресурсів то ти можеш обігнати теперешніх лідерів, якщо їхня модель навчається 2 дні а твоя 2 години... У Nvidia є беззаперечна перевага - CUDA що значно прискорює обчислення. Avx також прискорює але споживання енергії дико зростає.
Nikolaus
Member

Повідомлення

Геральт: 20.08.2023 13:31 Точнісінько така сама бульбашка.
Почему? Эти все технологии могут применяться для того, чтобы отслеживать толпу в умных городах, собирать и упорядочивать инфу на каждого человека, все эти социальные рейтинги, распознавание лиц, углеродный след, электронные деньги и все прочие прелести цифрового будущего. Есть куда расти. Рынок перспективный.
спойлер
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Додам що ШІ це і рекомендаційні системи - те що рекомендує на ютубі порядок непроглянутих відео або персональні знижки на продукцію в інтернет магазині.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxud_b: 20.08.2023 21:26 Додам що ШІ це і рекомендаційні системи - те що рекомендує на ютубі порядок непроглянутих відео або персональні знижки на продукцію в інтернет магазині.
ні дякую, я краще подивлюсь звичайну рекламу, побудовану на ручному алгоритмі, бо не хочу щоб ШІ здогадувався, коли я в силу фізіологічних та психічних обставин не пропускаю рекламу :laugh:
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

KimRomik
В мене для вас погані новини... Вже давно легше навчити модель ніж писати код який приймає в себе незнамо скільки параметрів або вперше вас бачить а результат має бути релевантним. Та ще й швидким та займати мало місця. Є попит буде і пропозиція. А щодо `інтелекту` то там той же код але згенерований автоматично за правилом: вгадав - записалися , ні - змінився. Так що до `інтелекту` це просто назва. :D
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

maxud_b
Хіба ми думаємо не так само, сунув руку в кип'яток, ага пече більше не буду, записали.
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

Сегодня нвидия какие-то фантастические цифры выкатила в квартальном отчете.
На завтра акции уже по 500+ на премаркете.
vmsolver
Member

Повідомлення

penetrator
Дааа, 10 ярдов только на датацентрах - внушает, игры и ПроВиз тоже потихоньку растут но без таких пампов, интересное время.
Відповісти