ASUS ROG Ally надійде у продаж наступного місяця

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Scoffer: 12.05.2023 15:56Драйвера на РДНА витрачають вдвічі більше флопсів для досягнення того ж фпс що на нвідії. І транзисторів, до речі, теж. Тобто залізо суперпотужне, а кінцевий ефект так собі.
Полнейший бред :facepalm:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate
User Benchmarks нормально все показує, якщо адекватно інтерпритувати його результати. Зверни увагу на графік Performance profile, там показується що у юзверів дуже великий розкид результатів, що в випадку ноутів абсолютна правда, з врахуванням троттлінгу і паверлімітів на різних ноутах, що не покажуть вам ніколи в житті ніякі тепличні огляди від спонсорів.
Для десктопів розкид результатів куууди менше, але є і він, бо точно так само мільярд різних сортів однієї і тої ж відяхи від кожного вендора.
Альтернативи, де показують не разовий тест в лабораторії, а на реальних юзверях з подібним графіком я не знаю, якщо вона є, то в студію будь ласка.
uncle_doc
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

terminahtor: 12.05.2023 10:43 Я взагалі не розумію ЦА цих приблуд. Щоб що? Який сценарій використання? Під час подорожей я можу на пару годин без проблем залипнути в GardenScapes. А тут що? Поки среш, в Відьмака побігати?
Детям дать, шоб с компа самого не выгоняли, это так пример навскидку
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 12.05.2023 20:37 Donate
User Benchmarks нормально все показує
Тому там як там десь АМД різко виривається вперед вони різко міняють формулу підрахунку? :laugh:
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Scoffer: 12.05.2023 15:28 Асус не ноунейм якийсь там.
А це часом не та контора, що не може випустити стабільну UEFI та викидає бету, встановлюючи яку користувачі залишаються без гарантії? Яка надсилає материнки з покоцаним сокетом? І це на материнки $700+ :facepalm:
Останні відео від GN та JayZTwoCents - феєрія любові до Асусу.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Donate: 12.05.2023 22:02 Тому там як там десь АМД різко виривається вперед вони різко міняють формулу підрахунку? :laugh:
обматьіваемся
manbearboar
Member

Повідомлення

Telcontar: 14.05.2023 09:58 Останні відео від GN та JayZTwoCents - феєрія любові до Асусу.
Если вы их внимательно смотрели, то там упоминается такой существенный момент, что Asus не согласовал рекламный контракт с JayZTwoCents на 2023 год.
Попросту говоря, перестали присылать бабло.

С большой вероятностью та же история с GN.
Telcontar: 14.05.2023 09:58 що не може випустити стабільну UEFI та викидає бету
Если пройти в первоисточник на сайт Asus, то у них там внезапно есть стабильные версии с фиксом.
спойлер
Зображення
Відповісти