Nvidia розкрила статистику використання трасування на відеокартах GeForce RTX

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

OC Falcon: 14.04.2023 21:45
Paradox1306: 14.04.2023 21:26 не всі хотять сидіти в 22-24"
Не вижу связи.
для 27" це вже 2к, для 32 опціонально 2к/4к, вище - 4к
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Paradox1306: 14.04.2023 22:10 для 27" це вже 2к, для 32 опціонально 2к/4к, вище - 4к
Что такое "це"? Ты, наверное, хотел написать, "по моему личному субъективному мнению", "лично для меня идеал это..." или что-то в этом роде? :lol:
Геральт: 14.04.2023 22:01А сенс платити більше, якщо ті самі 90-100 (а комусь і 60 норм) дасть менш потужна? Є звісно категорія "360 кадрів в КС", але то якийсь окремий світ і мені не дуже зрозумілий.
Суть в том, что с мощной картой можно играть в любые игры на максимальных настройках со стабильно высоким фпс и не думать, что там еще в настройках можно убавить, чтобы устранить просадки.
Мониторы 120 Гц и выше существуют уже более 10 лет, но свидетели 60 фпс все никак в толк не возьмут для чего нужен высокий стабильный фпс. Есть персонажи, которые с пеной у рта доказывают, что при 15 фпс можно нормально играть, да и 7 терпимо. Кому интересно их мнение?
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

OC Falcon: 14.04.2023 22:58 Суть в том, что с мощной картой можно играть в любые игры на максимальных настройках со стабильно высоким фпс и не думать, что там еще в настройках можно убавить, чтобы устранить просадки.
Погоджуюсь, але хіба 4070 не забезпечить 100 в FHD для всього?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

OC Falcon: 14.04.2023 22:58 Что такое "це"? Ты, наверное, хотел написать, "по моему личному субъективному мнению", "лично для меня идеал это..." или что-то в этом роде? :lol:
ні, є граничне значення ппі після якого більшість людей вже помічає пікселі і відповідно користуватись монітором досить неприємно, тому такі величини. ваша спроба посміятись провалилась
brozzy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Колись давно у мене був монітор Samsung на 27 дюймів з fullHD, нікому такого не побажаю. Бажаю всім спробувати переваги 4К на великому дисплеї. :super:
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Paradox1306: 14.04.2023 23:36 ні, є граничне значення ппі після якого більшість людей вже помічає пікселі і відповідно користуватись монітором досить неприємно, тому такі величини. ваша спроба посміятись провалилась
Это не "мнение большинства людей" а твое личное субъективное мнение, не подкрепленное абсолютно ничем. Или у тебя есть какие-то репрезентативные статистические данные в глобальном масштабе? Сильно сомневаюсь.
Геральт: 14.04.2023 23:16 Погоджуюсь, але хіба 4070 не забезпечить 100 в FHD для всього?
А кто сказал, что 100 фпс это предел мечтаний абсолютно для всех?
brozzy: 15.04.2023 09:36Бажаю всім спробувати переваги 4К на великому дисплеї. :super:
Ну а я желаю всем попробовать, что такое высокая частота обновления и высокий фпс, без просадок ниже значения частоты монитора. При быстрой матрице, естественно. После этого все эти доводы о преимуществе высокого разрешения выглядят реально смешными :dontknow:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

OC Falcon: 15.04.2023 11:33 Это не "мнение большинства людей" а твое личное субъективное мнение, не подкрепленное абсолютно ничем. Или у тебя есть какие-то репрезентативные статистические данные в глобальном масштабе? Сильно сомневаюсь.
звісно є, в темі про монітори є багато обговорення цього, в тому числі з ссилочками на статті
спойлер
жаль що тут немає смайлика клоунського, декому дуже хочеться скинути
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

OC Falcon: 15.04.2023 11:33 А кто сказал, что 100 фпс это предел мечтаний абсолютно для всех?
Та ніхто не сказав. Але якщо комусь треба топ для FHD то на здоров'я. Зрештою вони нічим принципово від "мідл для 4к" не відрізняються і кожний сходить з розуму по своєму )
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Paradox1306: 15.04.2023 11:56 звісно є, в темі про монітори є багато обговорення цього, в тому числі з ссилочками на статті
спойлер
жаль що тут немає смайлика клоунського, декому дуже хочеться скинути
Я тебя про репрезантативные статистические данные в глобальном масштабе спрашиваю (это же ты про какое-то мифическое большинство пишешь, не я), а ты опять начинаешь вилять задом и что-то невнятно мямлить. Учись аргументировать то, что из себя выдавливаешь, что ли :lol:
Есть конкретные данные (интересно, откуда)? Давай, с радостью ознакомлюсь. А со своими быдляцкими высерами дуй за рузге кораблем.
Геральт: 15.04.2023 13:35кожний сходить з розуму по своєму )
Само собой. Но ты же не последняя инстанция, чтобы все равнялись по твоему мнению, правда? С чего ты решил, что кто-то более безумен, чем ты, а не наоборот?))
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

OC Falcon: 15.04.2023 22:42
Paradox1306: 15.04.2023 11:56 звісно є, в темі про монітори є багато обговорення цього, в тому числі з ссилочками на статті
спойлер
жаль що тут немає смайлика клоунського, декому дуже хочеться скинути
Я тебя про репрезантативные статистические данные в глобальном масштабе спрашиваю (это же ты про какое-то мифическое большинство пишешь, не я), а ты опять начинаешь вилять задом и что-то невнятно мямлить. Учись аргументировать то, что из себя выдавливаешь, что ли :lol:
Есть конкретные данные (интересно, откуда)? Давай, с радостью ознакомлюсь. А со своими быдляцкими высерами дуй за рузге кораблем.
однозначно я зі своїми "быдляцкими высерами" :lol:
я ж вказав що шукати і де, вірю що ви в стані справитись з пошуком в темі. якщо ви не розумієте що таке статті і дослідження, то я вже навряд вам зможу допомогти
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Paradox1306: 15.04.2023 22:48 однозначно я зі своїми "быдляцкими высерами" :lol:
Да, именно ты. Я тебе ни одного грубого слова не написал, а вот ты изначально начал вести себя как типичное быдло с явно завышенным чсв. Обидно, что на лжи поймали? Нет аргументов, пришло время для метания гна? Какие же вы все одинаковые :lol:
Если ты не понимаешь что такое репрезантативные статистические данные, поинтересуйся, я тебе разжую. Чтобы ты мне опять какую-то левую ни о чем не говорящую хрень в качестве аргументов не пытался приводить.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

OC Falcon: 15.04.2023 22:57
Paradox1306: 15.04.2023 22:48 однозначно я зі своїми "быдляцкими высерами" :lol:
Да, именно ты. Я тебе ни одного грубого слова не написал, а вот ты изначально начал вести себя как типичное быдло с явно завышенным чсв. Обидно, что на лжи поймали? Нет аргументов, пришло время для метания гна? Какие же вы все одинаковые :lol:
Если ты не понимаешь что такое репрезантативные статистические данные, поинтересуйся, я тебе разжую. Чтобы ты мне опять какую-то левую ни о чем не говорящую хрень в качестве аргументов не пытался приводить.
слово "темі" в попередньому повідомленні клікабельне, а далі пошук зліва зверху, там все по темі вже висказано
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

OC Falcon: 14.04.2023 21:45
Paradox1306: 14.04.2023 21:26 не всі хотять сидіти в 22-24"
Не вижу связи.
Зв'язок прямий. Якби мене влаштовувало 22-24" дюйми, то можна було б припустимо лишатися на Full HD і не переплачувати за дорогі відеокарти.
А от мені страшенно хотілося 46-50 дюймів, комусь хочеться 27-32 дюйми. Для 46-50 дюймів потрібно 4K, а для 27-32 дюймів мінімум 2560x1440, щоб зображення було чітким. Я просидів за 47 дюймів Full HD в ролі монітора п'ять років, але з моніторної відстані це лажа, дуже захочеться замінити на 4K при першій-ліпшій можливості. А от якщо влаштовує 24", то можна звісно купити і 2,5K-монітор і 4K-монітор, якщо достатньо грошей на монітор і достойну відеокарту для нього, але цілком підійде й Full HD на 24 дюймах при бажанні зекономити. На 32 дюймах вже Full HD зовсім не підійде, бо дуже нечітко, а на 27 дюймах з натяжкою Full HD купують, але не від хорошого життя й набагато краще для 27 дюймів хоча б 2,5K 2560x1440.
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Paradox1306: 15.04.2023 23:01 слово "темі" в попередньому повідомленні клікабельне, а далі пошук зліва зверху, там все по темі вже висказано
В четвертый раз про репрезантативные статистические данные повторить? Или сколько нужно, чтобы до тебя дошло? :lol:
Kassatka: 15.04.2023 23:03 Зв'язок прямий.
И снова я, мне, меня, я, мне, меня...
Ребята вы реально не понимаете, что ваше мнение это не центр вселенной? :lol:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

OC Falcon: 15.04.2023 23:07 слово "темі" в попередньому повідомленні клікабельне, а далі пошук зліва зверху, там все по темі вже висказано
В четвертый раз про репрезантативные статистические данные повторить? Или сколько нужно, чтобы до тебя дошло? :lol:
ви не розумієте що по ссилці яку я вам надав все є? ну нада ручками відкрити, знайти частину з обговоренням і почитати. обговорювали ми там не метеликів, а саме статті і дослідження на тему достатності/недостатності ппі зі ссилками на першоджерела
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

OC Falcon: 15.04.2023 23:07
Kassatka: 15.04.2023 23:03 Зв'язок прямий.
И снова я, мне, меня, я, мне, меня...
Ребята вы реально не понимаете, что ваше мнение это не центр вселенной? :lol:
А я тут якраз загальну картину намалював і більшість типових випадків. Я от позбавився від 24 дюймів рівно як від Full HD і мене взагалі тепер не цікавить щось нижче 50 дюймів чи нижче 4K, хіба що пересидіти, поки зламалось. Але я вам пишу тут про значну кількість людей, які зупиняються на 27 чи 32 дюймах, чи хочуть 1440p, чи навпаки максимально високогерцовий Full HD неважливо якої діагоналі. Вимальовується загальна картина - одна частина людей задовольняється малими діагоналями Full HD при низьких діагоналях 22-24", з натяжкою 27", інша частина хоче великих діагоналей і відповідно більшої роздільної здатності, бо без неї при діагоналях від 32 дюймів ніяк. Але практично нема нікого, хто з задоволенням використовував би дисплей 32 дюйми і вище при Full HD на моніторній відстані. Тому якщо хтось хоче велику діагональ монітора, або грати на телевізорі, то йому неодмінно потрібна висока розподільча здатність і значить не обійтися без купівлі дорогої відеокарти, хіба що в простеньку індюшатину й старі ігри грати.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kassatka: 15.04.2023 23:24 А я тут якраз загальну картину намалював і більшість типових випадків. Я от позбавився від 24 дюймів рівно як від Full HD і мене взагалі тепер не цікавить щось нижче 50 дюймів чи нижче 4K, хіба що пересидіти, поки зламалось. Але я вам пишу тут про значну кількість людей, які зупиняються на 27 чи 32 дюймах, чи хочуть 1440p, чи навпаки максимально високогерцовий Full HD неважливо якої діагоналі. Вимальовується загальна картина - одна частина людей задовольняється малими діагоналями Full HD при низьких діагоналях 22-24", з натяжкою 27", інша частина хоче великих діагоналей і відповідно більшої роздільної здатності, бо без неї при діагоналях від 32 дюймів ніяк. Але практично нема нікого, хто з задоволенням використовував би дисплей 32 дюйми і вище при Full HD на моніторній відстані. Тому якщо хтось хоче велику діагональ монітора, або грати на телевізорі, то йому неодмінно потрібна висока розподільча здатність і значить не обійтися без купівлі дорогої відеокарти, хіба що в простеньку індюшатину й старі ігри грати.
BenQ XL2720
но особиста думка у всіх інших, а тут лише сухі аргументи :gigi:
Востаннє редагувалось 15.04.2023 23:30 користувачем Paradox1306, всього редагувалось 1 раз.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

OC Falcon: 15.04.2023 23:07 В четвертый раз про репрезантативные статистические данные повторить?
А стосовно статистичних репрезентативних даних, то подивіться на маркетплейсі з якою розподільчою здатністю продаються найбільш популярні монітори 22-24 дюймів - буде Full HD, і з якою розподільчою здатністю 27, 32 дюйми і вище.

Відправлено через 18 хвилин 49 секунд:
Paradox1306: 15.04.2023 23:29 BenQ XL2720
но особиста думка у всіх інших, а тут лише сухі аргументи :gigi:
Чудовий варіант Full HD 27". Дешево і сердито в плані відеокарти, потрібної під цей монітор і при цьому середня, а не маленька діагональ. :super: Якби в мене стояло питання також обмежити себе сильно фінансово, то я б також не дивився в сторону 22-24" дюймових Full HD, якщо є 27" і байдуже, що чіткість трохи менша. А загалом я особисто з задоволенням замінив би його на 50 дюймів Full HD 60 Гц, але ж тут на форумі дуже багато людей в один голос волають, що 27" Full HD - це дуже нечітко, величезні пікселі розміром з кулак, які нібито видно неозброєним оком :laugh: , що дуже низький ppi, а високий ppi - це наше всьо :D й узагалі краще замінити його на 24 дюйми аби лише не бачити величезних пікселів. Тим не менше 27" Full HD-моніки масово знаходять своїх покупців, а от в 32 дюймах уже Full HD моделей не купляють. Просто треба брати до уваги, що є значна категорія людей, які від Full HD 27" воротять носом. Тому я намагаюся зараз не свою особисту думку просувати, а шукати які варіанти особистих думок найпоширеніші. Full HD для моніторів йде до 27 дюймів включно, з більшими діагоналями тільки Quad Hd 2,5K 1440p і вище, а винятки дуже рідкісні. Від 43 дюймів йдуть виключно 4K і вже ніякого Quad Hd 2,5K 1440p.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kassatka: 15.04.2023 23:48 Чудовий варіант Full HD 27". Дешево і сердито в плані відеокарти, потрібної під цей монітор і при цьому середня, а не маленька діагональ. :super: Якби в мене стояло питання також обмежити себе сильно фінансово, то я б також не дивився в сторону 22-24" дюймових Full HD, якщо є 27" і байдуже, що чіткість трохи менша. А загалом я особисто з задоволенням замінив би його на 50 дюймів Full HD 60 Гц, але ж тут на форумі дуже багато людей в один голос волають, що 27" Full HD - це дуже нечітко, величезні пікселі розміром з кулак, які нібито видно неозброєним оком :laugh: , що дуже низький ppi, а високий ppi - це наше всьо :D й узагалі краще замінити його на 24 дюйми аби лише не бачити величезних пікселів. Тим не менше 27" Full HD-моніки масово знаходять своїх покупців, а от в 32 дюймах уже Full HD моделей не купляють. Просто треба брати до уваги, що є значна категорія людей, які від Full HD 27" воротять носом. Тому я намагаюся зараз не свою особисту думку просувати, а шукати які варіанти особистих думок найпоширеніші. Full HD для моніторів йде до 27 дюймів включно, з більшими діагоналями тільки Quad Hd 2,5K 1440p і вище, а винятки дуже рідкісні. Від 43 дюймів йдуть виключно 4K і вже ніякого Quad Hd 2,5K 1440p.
людина купила 27" фулхд за 400 баксів коли всі купували 27" 2к за 400 баксів і "нє віжу разніци"
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Paradox1306: 16.04.2023 00:01 людина купила 27" фулхд за 400 баксів коли всі купували 27" 2к за 400 баксів і "нє віжу разніци"
Значить ця людина точно знала, що вона хоче досягти за ці 400 баксів - напевне максимального FPS у іграх і відсутності мила при необхідності масштабувати з Full HD до 2,5K. А комусь хотілося високого ppi і високої чіткості, а комусь більше робочого простору у програмах Windows на робочому столі.
В усякому разі ця людина не купила 32, чи тим більш 43-50 дюймів Full HD, а значить належить до категорії тих, хто залишається вірним Full HD і не женеться за великими діагоналями, бо 27" - це не така вже велика діагональ.

Якби ця людина хотіла ультимативного геймінгу в 4K, то на відяху довелось би витратити куди більше, ніж 400 баксів, це точно. Хоча дехто і для Full HD купує топові відяхи, але тоді вже не до 144 Гц монітора, а з вдвічі вищою герцовкою.
Відповісти