Сервісний центр відзначив сплеск поломок відеокарт Radeon RX 6000-ї серії

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
NSe
Junior

Повідомлення

Потрібно було написати: "Одна або більше майнінг ферм продали свої карти на б/у ринок, і після цього почали масово ламатись відеокарти". :shuffle:
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Скільки не вкидайте, а 7000ну і 4000ну серію массово купувати НЕ БУДУТЬ.
LeoX
Member
Звідки: Прилуки

Повідомлення

Очікуєм підвищення цін на зелених по амд "гівно" :beer:
Юзаю свою мсі 6800хт трохи більше півроку, перед нею була 6600хт - політ нормальний. Якихось крашів чи вильотів не більше ніж на 1080/ті що були раніше.
Є проблема в мерехтінні дисплею на чорному фоні, але точно така ж проблема часто зустрічалась у власників такого ж монітору (можливо треба змінити кабель DP)
:beer:
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

"геймеры" принесли в сервис карты после майнингагейминга? :lol:
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мав rx588 після майнінгу і майнер якийсь її викупив за х3 колишньої ціни, і зараз маю rx6650xt, яку купував новою. Жодних проблем з картами не було.
avtoelectrik
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

хай би біоси з цих карт злили і порівняли з оригіналами ,думаю там багато чого цікавого найдеться :gigi: ,карти 99% після майнінгу перепродані простим юзерам
мав купу карт від амд 7770,р9 270х,р9 285,р9 380х,рх480,рх580 жодних проблем ні з одною ,не знаю може мені везе ,а може у людей просто не стиковка якась комплектуючих буває же таке,і зараз би із задоволенням спригнув би із ртх3060 12гб на рх6700хт :),незнаю то міф чи ні але мені картинка на амд всеж таки краща .
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

да на ютубе и до этого сервисники замечали что видеочип не самая сильная сторона в элементной базе амд после после polaris . NAVI вообще было сделано на коленках чтоб успеть выпустить что то для конкуренций
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

фахівець із анонімного сервісного центру по імені крекс-фекс заявляє, а може таки чаклує над умайненими картами просто?!... :laugh:
Salatik
Member

Повідомлення

Може їх палять навмисне щоб розірвати договір купівлі-продажу та повернути бабки назад?
Alexsandr
Member

Повідомлення

Были глюки драйверов и намамд и на нвидиа. Слишком сложно все устроено. В данном случае подозрительно, что только 1 сервисцентр. Сейчас rx 560 использую. Были косяки когда несколько запущенных игр вызывали у карты замедление вентиляторов. Чип греется и тротлит, а вентиляторы почти не крутятся.
Des
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Раньше был исключительно юзером Нвидии, но ввиду роста цен на их ГПУ, зимой прошлого года перешел на АМД, сначала 6600ХТ, потом 6700ХТ, проблемы с драйверами есть, на НВ такого на наблюдал, бывают вылеты драйвера, мигает экран, проблемы не частые и не критичные.
А так видяхи отличные, без топ поддержки лучей, но учитывая игры в которые играю, основном в сетевые шутеры, нужны ли они?
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Ну, я похвалитись сучасними картами не можу, але на даний момент маю рх474, яка ще й після майнингу була куплена 3 роки тому, і за весь час жодних проблем ні з нею ні з дровами, працює нормально. До неї була р9 280, теж працювала нормально, якщо не враховувати відвал однієї з банок пам'яті, але це проблема мсі, що виготовив цю карту, а не амд чи її дров. Кожного разу якісь фантастичні історії читаю про карти амд і дрова до них і дивуюсь, чи це я обраний чи що. Чому у інших то черні екрани, то дрова в краш падають то ще щось, а у мене тиша і все рівно. Що я роблю не так? Хоча, я здогадуюсь що не так роблю. Я завжди опускаю налаштування в іграх, окрім роздільної здатності, до рівня, щоб карта якомога менше шуміла, бо терпіти не можу коли карта набирає оберти для виходу на орбіту, тобто, карта постійно працює в заощадливому режимі.
TerryCone
Member

Повідомлення

EvhenS: 11.01.2023 20:53 Скільки не вкидайте, а 7000ну і 4000ну серію массово купувати НЕ БУДУТЬ.
А чи те саме не казали про 20хх та 30хх серії? :think:
Ну а АМД карт було на ринку завжди менше, ніж від нєВідії. Колись теж чувака ремонтника на йутубі дивився, він казав: от дохлий відеочіп буває в нього доволі часто і на АМД, і на нєВідіях, при чому десь порівну. Але є нюанс: подивіться на кількість пропозицій та придбаних карт з чіпом АМД, та чіпом нВідії :gigi:
І ті, хто пишуть, що "ну в мене стоїть та все ок, роками не має глюків", і ті, хто каже, що "трясця, в мене постійно глюки!", не праві, тому що це лише survivor error - "помилка того, хто вижив" і загальної картини аж ніяк не складає. Щось десь вже близенько до правди може знати або ремонтник, який ремонтує карти пачками вже багато років і стикався з різними поколіннями карт обох чіпмейкерів та знає як "типовухи", так і особливості, притаманні конкретній моделі карт, або авторизований сервіс, який займається гарантійним та постгарантійним обслуговуванням. Баги, які висять у багрепорті роками - теж об'єктивний показник, просто ті, хто каже, що в них ніколи не було проблем, не відтворювали у своєму аповсякденному користуванні саме той сценарій, при якому цей баг має прояв.
LordTornado
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Roman_Haleta: 11.01.2023 13:52 1,5 года с 6700 XT обычное дело падение драйвера и мигание экрана на робочем столе и др. Со сменой драйверов одни глюки пропадают, появляются новые. С декабрьским драйвером добавились падение DirectX и вылеты из игр с уведомлением о заполнении и нехватке графической памяти при загрузке 8,5ГБ.
После использования многих поколений радеонов быть бетатестером больше нет желания.
Что-то быстро некоторые забыли, как драйвер Нвидия останавливал вентиляторы под нагрузкой... А вот ещё пример "божественных" беспроблемных зелёных дров: https://www.cnews.ru/news/top/2016-03-0 ... lzovatelej
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

Ліза як завжди, продає якесь лайно з багами. :gigi:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

gehka3: 11.01.2023 15:42Ну а то что дохнут 6ххх как и 5ххх - не новость давно, полярис - один из самых выносливых оказался, конечно потребление на фоне 5ххх и 6ххх - смешное у них, потому и живут до сих пор
Саме так, супер печки завжди помирали більше ніж середні карти :beer:. згадати хоча б класичні 8800 та 480
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

EvhenS: 11.01.2023 20:53 Скільки не вкидайте, а 7000ну і 4000ну серію массово купувати НЕ БУДУТЬ.
уточнюйте, що масово не будуть куплять у нас. А в інших країнах 4х серію беруть дуже добре.


Відправлено через 4 хвилини 7 секунд:
Hotspur: 12.01.2023 10:36
gehka3: 11.01.2023 15:42Ну а то что дохнут 6ххх как и 5ххх - не новость давно, полярис - один из самых выносливых оказался, конечно потребление на фоне 5ххх и 6ххх - смешное у них, потому и живут до сих пор
Саме так, супер печки завжди помирали більше ніж середні карти :beer:. згадати хоча б класичні 8800 та 480
3х 2х серія нвідіі дуже гарно себе показало, з 500+ карт які були під моїм наглядом, біля 70 карт 3090. за 2 роки нон стоп, тільки одна карта поїхала на сервіс, аурус мастер 3070ті, в яких була партія браку по охладам, розгерметизація камери. у одного товариша 2 роки відпахали 3080 першої ревізії з поганими прокладками, пам"ять увесь час була 110 градусів. з 6ти карт жодної проблеми. А от з АМД було більше проблем, особливо з сапфірами. 5700хт карт було більше 100, половина асусів стріксів, половина сапфірів, пам"ять у асусів 100-105, жодних проблем, ні в однієї карт, сапфірів в перший рік поїхало на ремонт 4-5шт. точно не пам"ятаю.
Це все не істина, це мій особистий досвід, ті карті що я особисто ставив, та всі ферми були під моїм наглядом.
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Timedemo: 12.01.2023 10:56 біля 70 карт 3090. за 2 роки нон стоп, тільки одна карта поїхала на сервіс, аурус мастер 3070ті, в яких була партія браку по охладам, розгерметизація камери.
5700хт карт було більше 100,сапфірів в перший рік поїхало на ремонт 4-5шт. точно не пам"ятаю.
1 з 70 це ок
а 4-5 з більше сотні масово дохнуть ? Чомусь більше схоже на статистичну похибку. :lol:

Отправлено спустя 4 минуты 8 секунд:
Маю 588, були 9 280, 7870, 7770. Май же на всіх зустрічав баг з тимчасовим вимкненям екрану, можливо той самий чорний екран. Але він був тільки після оновлення драйверів і лікувався просто повторним встановленням, або відкатом на старішу версію. Все, далі працювало нормально.
r1d3r
Member
Звідки: Харків

Повідомлення

[/quote]
сапфірів в перший рік поїхало на ремонт 4-5шт. точно не пам"ятаю.
[/quote]
І чого вони вийшли із строю? Є відповідь?
botva
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nortrom: 11.01.2023 18:38 Учитывая, что только в один ремонт сервис принесли. Вполне вероятно, что НВ как всегда любит грязно играть, просто организовала акцию майнинговых карт, чтобы повысит себе "репутацию" :)
да, пару лет назад звонит чудак и говорит, типа, у меня компьютер сгорел, посмотрите? ну, говорю, неси. приносит, а он реально сгорел после пожара.
Відповісти