Огляд і тестування бездротового маршрутизатора ASUS TUF Gaming AX3000 V2 з підтримкою Wi-Fi 6 та 2.5G Ethernet для заощадливих геймерів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Mad Dog
Member

Повідомлення

Avenger80: 05.12.2022 10:37 Всё относительно. А уровень жизни у нас сопоставим? Например, в долларах ЗП - сколько в США и у нас или в Европе. Сколько у нас там минималка - 167 долларов примерно или сколько, а сколько в Европе?
Рівень життя однієї конкретної країни ніяк не впливає на ціну мережевого обладнання для провайдингу.

Ну і це все маніпуляції. Чого ти не береш за приклад країни Африки та Азії де рівень життя нижчий, а інтернет дорожчий? Бо виявиться, що ми не так погано і живемо і як тоді скиглити про тяжке життя? ))
В умовах тотального тіньового ринку праці про мінімальну зп як про якийсь показник рівня життя взагалі можеш забути. Вона у нас використовується як адміністративно встановлена база для нарахування різних поборів: від податків/єсв до штрафів.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Mad Dog
Ну извини, не успел нормально в частном секторе поработать... С теневой экономикой... :) А с белой и на госпредприятии (причем Укроборонпрома) получил около 200 тыс. долга и 6 лет потерянного страхового стажа... :gigi: И зарплаты у народа прям недалеко ушли от тех же минимальных на предприятиях, магазинах и т.п. структур. И пенсионерам тоже скажи, что они классно живут. :)
Mad Dog
Member

Повідомлення

Avenger80: 05.12.2022 12:03 И пенсионерам тоже скажи, что они классно живут. :)
Avenger80: 05.12.2022 10:37 Всё относительно.
10,371,519 People who died of hunger this year (https://www.worldometers.info/)
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Mad Dog
Я просто хотел сказать, что у большинства, сейчас пока, стандартный тариф - 100Мбит/c. Далеко не все подключают гигабит себе. Дальше - если делают роутеры 2,5Гбит, то пусть делают его на все Lan порты тоже, чтоб человек мог и по проводу и по воздуху воспользоваться этими от 1 до 2,5Гбит тарифами, когда они будут. К примеру, зачем мне 1,5Гбит тариф, если я не могу себе его пропустить в полном объёме на мой один потребитель по проводу - а это стационарный комп. И зачем мне такой роутер, если я с помощью его не могу организовать внутри сеть по Lan 2.5Гбит. Очень странное решение делать такие роутеры - полумеры. Видно это цена промежуточных (переходящих) решений - не вашим и не нашим, как говорится. Интересно, а раньше были роутеры с WAN на 1 Гбит, а с Lan на 100Мбит? Видно не было из-за того, что wifi был в меньшем приоритете, чем сейчас и не так развит. А теперь концепция - что, провод, фу... отсталые, wifi сила. Может всё из-за этого. Хотя провод всё равно надёжнее и стабильнее.
MatriX
Member
Аватар користувача
Звідки: я пришел и куда направляюсь - вас не касается.

Повідомлення

Avenger80: 05.12.2022 00:34 MatriX
Инвестиция на будущее - это на сколько лет - 5 -10 лет? Через сколько лет в обычной жизни, у обычного провайдера будет тариф - 1,5-2-2,5Гбит, как сейчас 1 Гбит и то, сейчас далеко не каждый пользуется таким тарифом. И такой роутер коньки не отбросит, когда дождётся своего часа или хозяину он не наскучит до этого времени? А вот иметь роутер со всеми портами 2,5Гбит - это другое дело, чтоб и внутри сеть была 2,5Гбит и призрачная перспектива на будущее типа - вот это уже интереснее.
Ну в мене гігабіт вже в квартирі. Скільки чекати? Думаю десь 1-2 роки.
Mad Dog
Member

Повідомлення

Avenger80: 05.12.2022 12:50 Mad Dog
Я просто хотел сказать, что у большинства, сейчас пока, стандартный тариф - 100Мбит/c. Далеко не все подключают гигабит себе
Відкрий подивись, наприклад, тарифи провайдера Ланет у столиці.
Avenger80: 05.12.2022 12:50 К примеру, зачем мне 1,5Гбит тариф, если я не могу себе его пропустить в полном объёме на мой один потребитель по проводу - а это стационарный комп.
Робиш агрегацію двух портів.
Avenger80: 05.12.2022 12:50 И зачем мне такой роутер, если я с помощью его не могу организовать внутри сеть по Lan 2.5Гбит.
Ну так є роутери з парою 2,5 портів. + 2,5гб комутатор. Питання лише у ціні.
Avenger80: 05.12.2022 12:50Интересно, а раньше были роутеры с WAN на 1 Гбит, а с Lan на 100Мбит?
що значить раніше були? вони досі продаються, наприклад: D-LINK DIR-841, Linksys E5350.
Раніше їх було взагалі багато... бо толку від тих гігабітних лан портів не було, процесор бюджетних і навіть середніх по ціні роутерів не міг перелопатит більше пари сот мегабіт трафіку.

Avenger80: 05.12.2022 12:50 Видно это цена промежуточных (переходящих) решений - не вашим и не нашим, как говорится.
То ти не бачив проміжні рішення. Був у мене колись Лінксис що міг працювати або у 2,4 гГц або у 5 гГц... І якщо зараз воно ще якось може мати сенс, то в епохо коли 5 гГц рішення тільки з'являлись вважай то був чистий маркетинг а не дводіапазонний роутер ))
grumbler
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

master, а можна посилання хоч на один пруф стосовно внутрощів роутеру? бо жодної фотки не приведено, а купа інфи є і по процу, і по хабу і по 2.5Ж порту - звідки то все? А от про феми жодної згадки, хоча якщо знімали кожух, то вони поруч стоять...
BigTypoon
Member
Аватар користувача
Звідки: Борщагівка - Позняки

Повідомлення

grumbler
Тому що інформацію взяли з відкритих джерел. Наприклад, китайські форуми. Зараз не завжди потрібно самостійно знімати кожухи, щоб дізнатись, про відстале залізо.
grumbler
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

А нічого, що в різні країни і на різні ринки може відправлятися різне залізо, вас це не засмучує? Наприклад, AX3000 v2, він же AX58U v2, який має бути з початкової ланки має іншу компоновку і в америку постачається в одній комплектації, а в Європу потрапив взагалі з іншою pcb. При Китай я взагалі мовчу, там дикий ринок, може натрапити на що завгодно
banxter
Junior

Повідомлення

grumbler: 08.02.2023 10:20 А нічого, що в різні країни і на різні ринки може відправлятися різне залізо, вас це не засмучує? Наприклад, AX3000 v2, він же AX58U v2, який має бути з початкової ланки має іншу компоновку і в америку постачається в одній комплектації, а в Європу потрапив взагалі з іншою pcb. При Китай я взагалі мовчу, там дикий ринок, може натрапити на що завгодно
а не підкажете в чому таки різниця принципова, технічні характеристики майже один в один, окрім портів WAN/LAN

придивлявся до AX58U v2, але побачив AX3000 v2 і розгубився при однаковому-то прайсі. Нащо AX58U v2, якщо є AX3000 v2?
grumbler
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Бо ах58 то робоча конячка, а туф ах3000 то типу конячка з понтами, хоча по функціям вони плюс мінус подібні. Але все вирішиться, як хтось таки зніме радіатор та ми побачимо що всередині. Бо всі чутки і плітки про склад роутерів базуються на пустому місці поки що.
manytop
Junior

Повідомлення

Вітаю

Чи у всіх роутерах Asus, коли щось змінюєш через веб інтерфейс, ajax-ом відправляються запити до tl.ytlogs.ru?

Відправлено через 1 годину 12 хвилин 26 секунд:
manytop: 21.04.2023 14:24 Вітаю

Чи у всіх роутерах Asus, коли щось змінюєш через веб інтерфейс, ajax-ом відправляються запити до tl.ytlogs.ru?
Це тільки в мене таке, вибачайте.

Поки цим роутером задоволений.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

master
А такой вопрос - какая всё-таки скорость по USB в локальной сети у этого роутера (по Lan и по Wifi), а то данные как-то разняться у вас и тут - https://ru.gecid.com/netlan/asus_tuf-ax3000_v2/ ? Я так понял, что по Lan этот роутер выдаёт - 89/68Мбайт/c где-то?
vanya821
Junior

Повідомлення

Mad Dog
Можно у WAN вставить комп,а у lan1 кабель интернета?

Отправлено спустя 2 минуты 36 секунд:
Mad Dog.
Думаю окулус квест 3 подключить,в компе есть сетевая тплинк 2.5g. Просто в роутере нету лан 2.5,почемуто
Відповісти