Специфікації AMD Ryzen 7 9800X3D: 8 ядер Zen 5, 96 Мбайт L3-кешу та розблокований множник

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Volodya811: Режим Gear2 для 11900К в іграх дає мінус лише 3-5%. Але, це і мінус навантаження на контролер пам'яті, більш стабільніша робота та мінус 5-10 Вт енергоспоживання, що має значення, якщо повітряне охолодження стоїть.
Скажу більше. У мене ж є пам'ять Мікрон Макс 2*16 ГБ 4400 МГц. В процесорозалежних іграх серії БФ, я не помітив різкого зменшення ФПС при переході на 3200 Gear2. Я не міряв, але по лічильнику ФПС в грі, я цього не бачу.
Відносно "правильного" режиму типу Gear1 3733 CL16 там буде не різниця, а просто прірва, відсотків 30 не менше, якщо мова про ігри.
А процесор менше гріється через те, що працює впівсили.
Ти доречі можеш спокійно налаштувати свої балістики на 3733 з мінімальними таймінгами :up:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yaroslav: 28.10.2024 17:27Ти доречі можеш спокійно налаштувати свої балістики на 3733 з мінімальними таймінгами
оооо зараз почнеться про jedec :lol: :lol:

ну давай, володька, жгі. на біс для тих, хто пропустив минулуго разу :popcorn:
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

Volodya811: 28.10.2024 16:07 Пробували з Метеор Лайками. Толку не було. Відмовилися. Розгін пам'яті дає точно такий же приріст, як кеш четвертого рівня. А от збільшення кешу першого рівня в два рази дає + 20-30% швидкості в іграх одразу. Що ми бачили на прикладі Олдер і Раптор Лайків.
было 80кб/ядро и осталось 80
Відповісти