Western Digital оцінила 8-терабайтний накопичувач WD_Black SN850P для PlayStation 5 в $1000

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Liquidator: 23.08.2024 07:29Яких там 5 років :gigi: От у мне є "модний" гнусмас - півтори року йому нема, а вже на ладан дихає :lol:
То есть всего 280ТБ и он начал загибаться? Можно смело нести по гарантии. Печально, я думал, что мой Самсунг нормально будет работать :(
Ресурс запису (TBW), TB: 1200
Либо, что логичнее, попали на баг с ресурсом, который пофиксили в последних прошивках. Нужно идти в гарантийку и смело сдавать. До 1000Тб ниже 95% не должно опускаться.
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Inqizitor2022: 23.08.2024 10:22
Liquidator: 23.08.2024 07:29Яких там 5 років :gigi: От у мне є "модний" гнусмас - півтори року йому нема, а вже на ладан дихає :lol:
То есть всего 280ТБ и он начал загибаться? Можно смело нести по гарантии. Печально, я думал, что мой Самсунг нормально будет работать :(
Ресурс запису (TBW), TB: 1200
Либо, что логичнее, попали на баг с ресурсом, который пофиксили в последних прошивках. Нужно идти в гарантийку и смело сдавать. До 1000Тб ниже 95% не должно опускаться.
Да он брался еще со старой прошивкой, и до 92% на старой просел по тому багу, а 10% потерял уже за год после обновы.... Ну атак он работает как лошадка в принципе - он для того и брался как типа самый быстрый диск для работы, кешей и т.д., претензий к нему нету в работе и смысл его носить куда-то и тратить время не вижу, вот если нагнется - тогда сдам по гаранти, а так же еще три с половиной года его смело убивать в хвост и гриву можно - для этого оно и покупалось;).... Просто дело в том, что последние пару серий самсунгов прошек, это уже нете что были 840-ки, 850-ки ... 970-ки котрые прошли чрез мои руки иатм проценты таяли куда дольше на mlc памяти;) ... а сча это тупо обычные ССД с такой же +- как у всех остальных никчемной тлц флешпамятью :down: Так что я впринципе в строну самсунгов далее не сомтрю, а взял на пробу кингстоны там тоже 5 лет оф гарнтии и они были уже и по 4 Тб, вто время как гнусмасы боле 2 Тб не делали еще.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Liquidator: 23.08.2024 07:29
daesz: 23.08.2024 02:20
Пінганете коли буде ближче до такого і ще дихатиме.
Зображення
Яких там 5 років :gigi: От у мне є "модний" гнусмас - півтори року йому нема, а вже на ладан дихає :lol:
Аж жалко стало :D

Відправлено через 1 хвилину 31 секунду:
Inqizitor2022: 23.08.2024 10:22
Liquidator: 23.08.2024 07:29Яких там 5 років :gigi: От у мне є "модний" гнусмас - півтори року йому нема, а вже на ладан дихає :lol:
То есть всего 280ТБ и он начал загибаться? Можно смело нести по гарантии. Печально, я думал, что мой Самсунг нормально будет работать :(
Ресурс запису (TBW), TB: 1200
Либо, что логичнее, попали на баг с ресурсом, который пофиксили в последних прошивках. Нужно идти в гарантийку и смело сдавать. До 1000Тб ниже 95% не должно опускаться.
З деяких (незнаю наскільки достовірних) даних якщо серійник починається з S5 - то це та серія що мала баг з прошивкою :)
Зображення
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

daesz: 23.08.2024 13:10
Liquidator: 23.08.2024 07:29 Яких там 5 років :gigi: От у мне є "модний" гнусмас - півтори року йому нема, а вже на ладан дихає :lol:
Аж жалко стало :D
Реально жалко мені було коли 850-ки по 512 Gb морально застаріли за 6 років у ПК, але так і не дійшли до каюка (а в мене ще десь лежав на 64 Гб 11-го року мікрон, так і не помер падло) :lol: Там по 600+ Тб було записаного,а процент стояв 99 як вкопаний, але ж вони вже престали відповідати необхідним швидкостям та потребам повсякденним, а тут я хоч бачу шо воно напевне не вічне і як час дойде, то я без жалю викину та куплю нові більш швидкісні та об'ємні ;)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Liquidator: 23.08.2024 14:23
daesz: 23.08.2024 13:10
Аж жалко стало :D
Реально жалко мені було коли 850-ки по 512 Gb морально застаріли за 6 років у ПК, але так і не дійшли до каюка (а в мене ще десь лежав на 64 Гб 11-го року мікрон, так і не помер падло) :lol: Там по 600+ Тб було записаного,а процент стояв 99 як вкопаний, але ж вони вже престали відповідати необхідним швидкостям та потребам повсякденним, а тут я хоч бачу шо воно напевне не вічне і як час дойде, то я без жалю викину та куплю нові більш швидкісні та об'ємні ;)
Мому 860про 6 років (здається), 95% поки-що і смарт вище, довгий час був системним, останні 2 роки тримаю на ньому тільки бекап важливих даних та маленькі ігри :)
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

daesz: 23.08.2024 14:26
Liquidator: 23.08.2024 14:23

Реально жалко мені було коли 850-ки по 512 Gb морально застаріли за 6 років у ПК, але так і не дійшли до каюка (а в мене ще десь лежав на 64 Гб 11-го року мікрон, так і не помер падло) :lol: Там по 600+ Тб було записаного,а процент стояв 99 як вкопаний, але ж вони вже престали відповідати необхідним швидкостям та потребам повсякденним, а тут я хоч бачу шо воно напевне не вічне і як час дойде, то я без жалю викину та куплю нові більш швидкісні та об'ємні ;)
Мому 860про 6 років (здається), 95% поки-що і смарт вище, довгий час був системним, останні 2 роки тримаю на ньому тільки бекап важливих даних та маленькі ігри :)
Ну от і я віддав малому під його навчання, шоб бекапи поробив, а в мене зовнішні через тайп-сі кингстони по 4 Тб з фулл бекапом усього ;)
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

Liquidator
Ну так на нього записано 280ТБ - що ви від нього хочете? З середньостатистичними 6-10ТБ на рік будь який SSD проживе десятки років.

Вже написали, що можливо це та версія, де був баг із прошивкою. Тоді просто не пощастило, буває.

Відправлено через 15 хвилин 27 секунд:
daesz: 23.08.2024 14:26 Мому 860про 6 років (здається), 95% поки-що і смарт вище, довгий час був системним, останні 2 роки тримаю на ньому тільки бекап важливих даних та маленькі ігри :)
Так чого ви за нього переймаєтеся? Він проживе ще стільки ж, якщо не більше. Samsung 960 Evo, 6 років:

percentage_used : 11%
Data Units Read : 53170336 (27.22 TB)
Data Units Written : 78480806 (40.18 TB)
power_on_hours : 14339

Живий, працює.
yariksom
Member

Повідомлення

В мене KINGSTON SV300S37A на 120 гб працює більше 7ми років, правда запису там тільки 13 терабайт CrystalDiskInfo показує 96%, але всі значення на 100%.
Як довго може прожити?
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: незламистан

Повідомлення

Liquidator: 23.08.2024 07:29
daesz: 23.08.2024 02:20
Пінганете коли буде ближче до такого і ще дихатиме.
Зображення
Яких там 5 років :gigi: От у мне є "модний" гнусмас - півтори року йому нема, а вже на ладан дихає :lol:
Сочувствую. До сих пор не понял что это было за прикол с прошивкой. Пересрал и быстро обновил. Благо, слежу за тех. новостями.
Вот мой 980про, кстати. Не злорадствую. Для справки) Нареканий нету, правда - тёпленький.
спойлер
прошу не смеяться с замазанного серийника) Понятия не имею, что с ним могут сделать, но на всякий случай. Старый уже.
Відправлено через 1 хвилину 19 секунд:
Inqizitor2022
Не несите чушь. 1200tbw - ЖИЗНЕННЫЙ ресурс.
Вкладення
Screenshot (10).png
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Voozy: 25.08.2024 00:11 Сочувствую. До сих пор не понял что это было за прикол с прошивкой. Пересрал и быстро обновил. Благо, слежу за тех. новостями.
Вот мой 980про, кстати. Не злорадствую. Для справки) Нареканий нету, правда - тёпленький.
ДА все нормально с ним, работает он навсе деньги беспощадно и жетстко, на полных скоростях (скорости не проседают), собственно для чего и покупался, а то что показывает меньше процентов - я к этому отношусь так, что придет возможно чуть быстрее время замены на новый более производительный, но как мне видится это еще не скоро ;)
Відповісти