Процесори Intel Core 13-го і 14-го поколінь стикаються з проблемами в Black Myth: Wukong

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kairo: 16.08.2024 17:19 Налаштування: 4К, Сінематік
Цікаво, що люта просадка тупо в одному і тому самому місці у всіх, лул.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

NST1983, а зачем, если человек говорит что у него нету проблем :think:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

GreenMile: 16.08.2024 17:53 Цікаво, що люта просадка тупо в одному і тому самому місці у всіх, лул.
На 6700XT дропає до 28, при середніх 33 на тих же налаштуваннях. Плавний фреймрейт тільки в АМД, так вигладає )
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott: 16.08.2024 15:59 Кто не смог в настройку процессора в 3 пункта - пусть мучаются.
Я, як користувач, не повинен запарюватись з якимось налаштуваннями ще, які потребують далеко не базові пізнання, все має працювати справно з коробки. Якщо це не так і якщо цп вмирає тому що "не зміг в налаштування в 3 пункти", то це дуже велике питання до виробника
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

GreenMile: 16.08.2024 17:53Цікаво, що люта просадка тупо в одному і тому самому місці у всіх, лул.
Надо отключать виртуальные потоки, с 8/8 просадки нет
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

pelia: 16.08.2024 18:10все має працювати справно з коробки.
Оно и работает :)
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 16.08.2024 17:19 Вітаю усіх із настанням епохи "DLSS за замовчуванням" :laugh:
А ви далі моліться на длсс який краще нативу, тоді таких проектів буде ще більше

Відправлено через 28 секунд:
Prescott: 16.08.2024 18:11
pelia: 16.08.2024 18:10все має працювати справно з коробки.
Оно и работает :)
Ага, я бачу, по цій новині :rotate:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Геральт: 16.08.2024 18:09
GreenMile: 16.08.2024 17:53 Цікаво, що люта просадка тупо в одному і тому самому місці у всіх, лул.
На 6700XT дропає до 28, при середніх 33 на тих же налаштуваннях. Плавний фреймрейт тільки в АМД, так вигладає )
Та це стара-добра біда UE, компіляція шейдерів. Зробив повторне тестування і просадки вже немає:
спойлер
4.jpg
Відправлено через 2 хвилини 54 секунди:
pelia: 16.08.2024 18:12
kairo: 16.08.2024 17:19 Вітаю усіх із настанням епохи "DLSS за замовчуванням" :laugh:
А ви далі моліться на длсс який краще нативу, тоді таких проектів буде ще більше
Я вже бачу, як розробники різних Вуконгів сидять на Оверах та читають коментарі стосовно DLSS)) Їм байдуже, що ви там думаєте на рахунок нативу чи масштабування, з'явилась нова технологія якою можна прикрити криву оптимізацію, тепер вона стане стандартом.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 16.08.2024 18:27 Я вже бачу, як розробники різних Вуконгів сидять на Оверах та читають коментарі стосовно DLSS)) Їм байдуже, що ви там думаєте на рахунок нативу чи масштабування, з'явилась нова технологія якою можна прикрити криву оптимізацію, тепер вона стане стандартом.
Це трішки не так працює. Крім юа оверів існує багато різних ресурсів і на багатьох моляться на "чарівний длсс" та купують ігри які без миловарень працюють як лайно
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

pelia: 16.08.2024 18:45
kairo: 16.08.2024 18:27 Я вже бачу, як розробники різних Вуконгів сидять на Оверах та читають коментарі стосовно DLSS)) Їм байдуже, що ви там думаєте на рахунок нативу чи масштабування, з'явилась нова технологія якою можна прикрити криву оптимізацію, тепер вона стане стандартом.
Це трішки не так працює. Крім юа оверів існує багато різних ресурсів і на багатьох моляться на "чарівний длсс" та купують ігри які без миловарень працюють як лайно
90% форумчан моляться на натив, навіть, якщо в них картки типу 3060 чи 1650. І така ситуація скоріш за все повсюдна. Де ви побачили масову любов до DLSS, я не знаю.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 16.08.2024 18:50
pelia: 16.08.2024 18:45
Це трішки не так працює. Крім юа оверів існує багато різних ресурсів і на багатьох моляться на "чарівний длсс" та купують ігри які без миловарень працюють як лайно
90% форумчан моляться на натив, навіть, якщо в них картки типу 3060 чи 1650. І така ситуація скоріш за все повсюдна. Де ви побачили масову любов до DLSS, я не знаю.
Так навпаки ж, останнім часом така тенденція, що коли тут пишеш що мило це зло - твої пости в мінуси залітають
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

pelia: 16.08.2024 19:25
kairo: 16.08.2024 18:50 90% форумчан моляться на натив, навіть, якщо в них картки типу 3060 чи 1650. І така ситуація скоріш за все повсюдна. Де ви побачили масову любов до DLSS, я не знаю.
Так навпаки ж, останнім часом така тенденція, що коли тут пишеш що мило це зло - твої пости в мінуси залітають
Мило таке саме зло, як і погіршення любих інших параметрів графіки чи роздільної здатності. Для чого люди грають із низькими налаштуваннями, вони що не бачать різниці?
the_virus_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

NST1983: 16.08.2024 17:52
the_virus_ua: 16.08.2024 14:20 Мне вот интересно, абсолютное большинство игр абсолютно нормально и стабильно работают на любых процах, но при этом какие-то кривейшие поделия современного игропрома нормально не работают на конкретных процах. Это особенно смешно звучит на фоне игр где для нормальных кадров даже 4090 мало.
Я не знаю где они столько макак-разработчиков понабирали но пускай в первую очередь решают проблемы с своими собственными руками.
Потому что на своём 14700k, я не находил игр/софта где есть прям уж и проблемы. А если проблемы и есть то это проблемы в первую очередь в виде кривости современного софта.
Продавай його поки можна і купуй процесори нормальної фірми :beer:
Нормальної фірми у якої аж сокети прогоряли на початку продажів ам5 і ледь не пів року фіксили баги? Типу обирати майже нічого, тим паче я якараз з амд був радий перейти на інтел, бо тут не має тих косяків котрі в мене були на моєму старому 5800х.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

kairo: 16.08.2024 14:33
UE4/5 так само прекрасно статтерить на ЦП АМД, як і на Інтел. Той самий Star Wars Jedi: Survivor статтерить на будь яких конфігах та налаштуваннях.
речь идет не о статтерах, а о критических вылетах в момент компиляции шейдеров.

the_virus_ua: 16.08.2024 14:33 Окей, я для интереса скачал этот бенч.
И убедился что это очередное поделие которое даже на 14700к
Проблема критична по большей части для 13900K и 14900K/KF, почему в новости упомянули ваш процессор я не знаю.

Далее, не занимайтесь подменой понятий пожалуйста. Вопрос стабильности - сфера ответственности Intel, вопрос перформанса - сфера ответственности разработчиков. Вы зачем-то решили выехать через стабильность на вопросы оптимизации.
Востаннє редагувалось 16.08.2024 20:49 користувачем Shaolin_Style, всього редагувалось 5 разів.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

the_virus_ua: 16.08.2024 19:47 бо тут не має тих косяків котрі в мене були на моєму старому 5800х.
А що за косяки на 5800?
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

the_virus_ua: 16.08.2024 19:47на початку продажів ам5 і ледь не пів року фіксили баги?
От момента первых случаев прогаров до фикса около месяца прошло, оно и неудивительно, фикс заключался в локе напряжения на Soc до 1.3v, а сгорело два процессора судя по ютубу, забавно другое, это всё в прошлом и большинство владельцев 7000 райзенов отделалось лёгким испугом, даже для фанатов интела это было хоть и приятное, но не долгое воспоминание, приключения же 1700 сокета только начинаются и это не лечится фиксом в биосе, чем дальше тем больше будет таких случаев, синьки, вылеты и глюки это твоё будущее, и "косяки" 5800х покажутся раем ;)

Отправлено спустя 5 минут 10 секунд:
Earanak: 16.08.2024 17:58а зачем, если человек говорит что у него нету проблем
Пока нет проблем самое оно избавиться, без обмана слить на барахолке, потом когда начнёт глючить, вначале изредка и рандомно-попробуй в гарантийке отловить это, может понадобиться время, причём месяцы пока проц не созреет
l-m
Member

Повідомлення

kairo: 16.08.2024 19:37
pelia: 16.08.2024 19:25
Так навпаки ж, останнім часом така тенденція, що коли тут пишеш що мило це зло - твої пости в мінуси залітають
Мило таке саме зло, як і погіршення любих інших параметрів графіки чи роздільної здатності. Для чого люди грають із низькими налаштуваннями, вони що не бачать різниці?
Натив це звісно добре, мило зло, але ситуація наступна:
старенькі 6900ХТ та 5800Х (з даунклоком до 4.45), Лінукс:
1440p, 100%, Very High - 49 fps - https://imgur.com/a/hlcYdQV (всі результати)
1440p, 100%, High - 70 fps
4k, FSR 66%, Very High - 46 fps
4k, FSR 66%, High - 65 fps

При цьому 66% від 4k це 1440p, однак візуально 4k FSR 66% виглядає помітно краще ніж 1440p 100%.
Звісно 4k 100% ще краще, але:
4k, 100%, Very High - 28 fps
4k, 100%, High - 38 fps
:-/
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

l-m: 16.08.2024 21:23
kairo: 16.08.2024 19:37
Мило таке саме зло, як і погіршення любих інших параметрів графіки чи роздільної здатності. Для чого люди грають із низькими налаштуваннями, вони що не бачать різниці?
Натив це звісно добре, мило зло, але ситуація наступна...
Це був сарказм. Можна скільки завгодно звеличувати "святий натив", але переважна більшість людей сидить на картках середнього рівня, а то і слабше. Поява технологій масштабування просто додала гнучкості в налаштуваннях ФПС/Якість під свої уподобання.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 16.08.2024 21:39
l-m: 16.08.2024 21:23
Натив це звісно добре, мило зло, але ситуація наступна...
Це був сарказм. Можна скільки завгодно звеличувати "святий натив", але переважна більшість людей сидить на картках середнього рівня, а то і слабше. Поява технологій масштабування просто додала гнучкості в налаштуваннях ФПС/Якість під свої уподобання.
Так я і не проти того щоб воно було на картах середнього рівня, це крута штука, я не заперечую, крута штука щоб пограти з вищими налаштуваннями або у більшій роздільній здатності, але ніяк не те як позиціонують виробники заліза це зараз і як на це дивляться розробники ігор, коли гра тупо не видає фпс в нативі на тих налаштуваннях, на які відеокарта себе позиціонує. Саме про це я говорю і це є великою проблемою, на котру чомусь закривають очі "а шо, з длсс норм".
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

пускай в первую очередь решают проблемы с своими собственными руками
Ещё в "нулевые" возникла приснопамятная цитата одного из разрабов "дополнительная оперативная память юзера дешевле, чем нанимать тестеров". Не будут они решать проблемы своей криворукости - проще тебя заставить купить 4090.
Відповісти