Огляд ігрової миші ASUS ROG Keris II Ace та скляного килимка ROG Moonstone Ace L

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nutbar: 23.08.2024 21:39 Є підозри, що оглядачів заохотили трохи прикрасити справ речей.
ну так що ж ви коменти повністю не читаєте? що там прикрашати, якщо була використана стандартна методика тестування:
відповідь редакції
Hi there!
I’m sorry to hear that you are disappointed with the sound of the clicks on your ASUS ROG Keris II Ace. I wanted to share some insight into how we conduct our “Click Noise” tests as it might help clarify things.

Our click noise test involves a standardized setup and recording process to ensure consistency. We position the mouse and microphone at specific distances and angles, record clicks for each button, and then analyze the audio levels. Mice that register between -50 and -40 dB are considered very quiet, while those between -40 and -30 dB are quiet. Mice louder than -30 dB are considered loud, which includes models like the Logitech G Pro Wireless.

The difference in tone might be why the Keris II Ace seems louder to you, even if it’s not louder in volume.
Nutbar: 23.08.2024 21:39їй краще обрати миші накшталт рейзер василіск, чи лоджітек 502. І не розглядати цю взагалі.
чому? чим наведені миші краще сабжу, на ваш погляд?
Nutbar: 23.08.2024 21:39Можливо, помилково.
можливо. я теж не буду стверджувати, що саме малось на увазі, бо я не автор. але, щоб далеко не ходити, мені керісом 2 дійсно зручно працювати хоч і весь робочий день. колесо, як вже сказав норм, і гучність кліку не дратує ні мене ні мою дружину. працюємо вдома в одній кімнаті на відстані кількох метрів, але крім неї запитати більше немає кого, вибірка невелика. і клавіш вистачає і ергономіка влаштовує теж. але я припускаю, що комусь може бути незручно працювати, другого колеса бракує, кліки не подобаються, ще щось. кожному своє.
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

leif: 23.08.2024 22:01 ну так що ж ви коменти повністю не читаєте? що там прикрашати, якщо була використана стандартна методика тестування:
відповідь редакції
Hi there!
I’m sorry to hear that you are disappointed with the sound of the clicks on your ASUS ROG Keris II Ace. I wanted to share some insight into how we conduct our “Click Noise” tests as it might help clarify things.

Our click noise test involves a standardized setup and recording process to ensure consistency. We position the mouse and microphone at specific distances and angles, record clicks for each button, and then analyze the audio levels. Mice that register between -50 and -40 dB are considered very quiet, while those between -40 and -30 dB are quiet. Mice louder than -30 dB are considered loud, which includes models like the Logitech G Pro Wireless.

The difference in tone might be why the Keris II Ace seems louder to you, even if it’s not louder in volume.
О, цю відписку я прочитав. Нажаль, сирі данні вони не виставляють, тож перевірити це і спіймати їх за руку неможливо. Але в мене є одна миша яку вони оцінили як Loud і вона тихіша. Особисто мій рівень довіри до rtings дуже сильно впав.
leif: 23.08.2024 22:01 чому? чим наведені миші краще сабжу, на ваш погляд?
Кращі в якості універсальних мишок*. Більше фіч. Чисто під шутери гірші.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nutbar: 23.08.2024 22:07Нажаль, сирі данні вони не виставляють, тож перевірити це і спіймати їх за руку неможливо.
ясно. валізи і туди дістались. принаймні, на вашу думку.
Nutbar: 23.08.2024 22:07Більше фіч
яких саме фіч? що допоможе в роботі у випадку актуального василіска від разєр, чого немає у керіса 2? конкретизуйте, будь-ласка.
Відповісти