Огляд та тестування флагманських процесорів Intel Core i9-14900K та Core i9-14900KF. Відкриваємо портал до пекла

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

WakeMe: 30.07.2024 22:08А чого тоді без скальпу або взагалі дд? Чи буде пізніше огляд такий?
Не планується, спаскидок у вигляді гарантії, якщо "щось" станеться :gigi:
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

StingerYar
Там наче не перевіряють що під кришкою в разі звернення. Своєму я правда кондюки лаком залив червоним, тут вже все гадаю з гарантією :D
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Керогазы работают лучше на ламинаре и вазелине :lol: ? Нобеля автору, а Гелсингера четвертовать со всеми инженерами и маркетологами.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

StingerYar: 30.07.2024 21:46
Kashtan: 30.07.2024 19:40Питання - чому 14700 набрав 510 ват, а 14900 - жалюгідних 368, навіть рокет набрав 450 ват.
Я очікував 600 із запасом. Чи цей поріг приберегли до бартлета чи 14900KS?
Я це прокоментував в статті + налаштуваннях тестових стендів
Енергоспоживання в умовах «розгону на швидку руку», без будь-яких оптимізацій
Тобто просто "на тобі" 1.45 В, "на тобі" статичну частоту 5.8 ГГц & 0 offset, куштуй електрохарчування скільки захочеш. Результат на графіках. А 14900KF банально неможливо так експлуатувати проігнорувавши теперішній інструментарій оверклокінгу, хіба що на 3 градусах в контурі, зимою в -15 на вулиці :gigi: :laugh:
600+ герой статті і з'їдає, але швидкість та ефективність відводу тепла недостатня, і мені моторошно дозволяти 115 температури.
waryag: 30.07.2024 19:53Якщо спалити ці, нових процесорів можуть не дати взагалі.
Героя огляду ніхто і не давав, це інвестиція в особистий бенчерський стенд для HWBOT ;)
Що потрібно для поліпшення швидкості та ефективності тепловідведення? Рідкий метал та дірект дай? І в зв’язку з цим друге питання - чи хайлеа триста достатньо продуктивна для репторів в розгоні без обмежень, без додаткового теплоізольованого баку літрів на сорок. Чи там впритул? А якщо в контур ще 4090 додати, (бо потенційне 5090 на 50 ват вже тепліше ), чи є запас у неї на найближчі покоління цпу та гпу?
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kashtan: 31.07.2024 11:20Що потрібно для поліпшення швидкості та ефективності тепловідведення? Рідкий метал та дірект дай? І в зв’язку з цим друге питання - чи хайлеа триста достатньо продуктивна для репторів в розгоні без обмежень, без додаткового теплоізольованого баку літрів на сорок. Чи там впритул? А якщо в контур ще 4090 додати, (бо потенційне 5090 на 50 ват вже тепліше ), чи є запас у неї на найближчі покоління цпу та гпу?
Чилер вивезе, як це виглядає з його боку: простій, контур 15.6 градусів, проц 17. Пішло навантаження, контур 15.6, проц 95. Пройшла хвилина, контур 15.7 градусів, проц 100. Пройшло 5 хвилин, контур 16, проц 104. Увімкнувся чилер, наморозив назад до 15 градусів в контурі й вимкнувся, проц все ще 104. Цикл повторюється.

Рідкий метал не підходить, бо він кристалізується на низьких температурах, і взагалі може вбити залізяччя, бо контакт між поверхнями або зменшиться, або зникне.
DD - допомагає, але проблема не в цьому. Проблема в тому, что в маленький кристал самокоптиться. Будь там кристал розмірів W-3175X, сама кришка процесора більша, і відповідно площа контакту більша, то було би набагато краще. Бак і так теплоізольований armaflex, обсяг впливає на частоту його включень в роботу, що не є критичним. Мені здається 40л води на 15 градусах буде досить щоби увімкнути чилер один раз на дистанції LinX за 30 хвилин :D
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

waryag: 30.07.2024 19:53вийшов доволі позитивний, але об'єктивний огляд
Відповісти