Вийшов перший огляд AMD Ryzen 9 9900X: в іграх новинка поступилася Ryzen 7 7800X3D

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Захар Беркут: 24.07.2024 02:07Припиняйте розповсюджувати брехню.
Мне в целом без разницы как там это называется и что значит.
Часто на релизе беру железо, обычно как-то так прикидываю заявленное на проц или видяху - MSRP + 25%
Обычно так и выходит в наших инет магазах на старте продаж, остальные детали и нюансы мне особо не интересны.
Разумеется это если никаких майнинг бумов и дефицитов не случается как было например с 9900K когда он до 1100$ стоил.
Ясное дело что ценник могут любой выставить. Много факторов. Но у меня и нету цели предугадывать максимально точно ценник.
Можно сказать мне просто удобно думать что это прибавка это НДС налог и накрутка магазина, если это не так - мне плевать в общем то :gigi:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bes
На мій погляд - АМД як не дивно молодці, вони відверто дають зрозуміти ціною рівень швидкодії продукту, а от якраз фанатики, уявляючи що наче захищають любимку, псують відвертість АМД. Бо не хочуть бачити реальність, як то кажуть - ведмежа послуга...

Earanak: 24.07.2024 02:11
Захар Беркут: 24.07.2024 02:07Припиняйте розповсюджувати брехню.
Мне в целом без разницы как там это называется и что значит.
Часто на релизе беру железо, обычно как-то так прикидываю заявленное на проц или видяху - MSRP + 25%
Обычно так и выходит в наших инет магазах на старте продаж, остальные детали и нюансы мне особо не интересны.
Разумеется это если никаких майнинг бумов и дефицитов не случается как было например с 9900K когда он до 1100$ стоил.
Ясное дело что ценник могут любой выставить. Много факторов. Но у меня и нету цели предугадывать максимально точно ценник.
Можно сказать мне просто удобно думать что это прибавка это НДС налог и накрутка магазина, если это не так - мне плевать в общем то :gigi:
Часто не часто, я розумію про що ви, і з цим глупо сперечатись.
Так серед людей не мало бариг, але є і нормальні продавці-люди.
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: Часто на релизе беру железо, обычно как-то так прикидываю заявленное на проц или видяху - MSRP + 25%
Ні, ну мені прикольно інколи спостерігати за такими людьми.
Коли в одній темі одне кажуть, а в іншій протиденжне.
А потім коли тикаєш носом, то "я таког оне казав", як дитинка.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

block_stupid, что я говорил и в какой теме ? И по какому поводу меня надо тыкать куда-то ?
Я много раз говорил на форуме что я беру железо на релизе. Обратного не заявлял.
Или речь про MSRP + 25% ? Я точно так же говорил что примерно так и считаю.
Непонятна причина вашей тряски. Объяснитесь :dontknow:

UPD - Понял про какую тему речь идет, ну и ну, это же надо было выдать такую претензию, ёмае да в чем твоя проблема :facepalm:
Востаннє редагувалось 24.07.2024 03:23 користувачем Earanak, всього редагувалось 2 разів.
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Earanak
Вам натякають, що ви не по средствам живете і сусідній темі) Людина прибухнула в її почала жаба душить)
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Борщ, ага... Увидел. Ну и бред конечно, дожили блин до такого абсурда :facepalm:
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Захар Беркут: 24.07.2024 02:07MSRP - вартість з урахуванням середнього податку
Це не так, якщо мова про ціни в США.
Бо в них відсутній федеральний податок на продаж (як наш або європейський ПДВ).
Але на рівні штату є додатковий податок на продаж і в різних штатах він різний.
Ви не купите той проц по MSRP, ви заплатите MSRP + податок штату і сума переплати буде залежати від місця купівлі.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar: 23.07.2024 22:42
Intel74320ASuperFin+: 23.07.2024 20:45 Такое себе. Зен 5 - проходняк как Зен+. Ждем Зен 6.
Для тих, хто сидить на АМ4 - далеко не прохідняк. :dontknow:
Як раз таки для АМ4 це і є прохідняк.
За потреби більшої продуктивності - в існуючу платформу ставиться 5800х3д.
А сенсу вбухувати +500% ціни задля повільнішої пам'яті і процесорів з температурою ядра землі немає жодного.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

avuremybe: 24.07.2024 09:24 Як раз таки для АМ4 це і є прохідняк.
За потреби більшої продуктивності - в існуючу платформу ставиться 5800х3д.
А сенсу вбухувати +500% ціни задля повільнішої пам'яті і процесорів з температурою ядра землі немає жодного.
А що той старий x3D покаже у важких робочих застосунках? Не всі беруть процесори виключно для іграшок. А коли вийдуть X3D нової генерації, як вони будуть у порівнянні з пращурами? Власникам топових відеокарт буде приємно сидіти з ботлнеком? :-/
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar: 24.07.2024 09:29
avuremybe: 24.07.2024 09:24 Як раз таки для АМ4 це і є прохідняк.
За потреби більшої продуктивності - в існуючу платформу ставиться 5800х3д.
А сенсу вбухувати +500% ціни задля повільнішої пам'яті і процесорів з температурою ядра землі немає жодного.
А що той старий x3D покаже у важких робочих застосунках? Не всі беруть процесори виключно для іграшок. А коли вийдуть X3D нової генерації, як вони будуть у порівнянні з пращурами? Власникам топових відеокарт буде приємно сидіти з ботлнеком? :-/
1. Всім начхати, як воно себе покаже у Earanak'a.
2. Це який в твоїх робочих задачах ботлнек? Ти або хрестик зніми, або труси одінь
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

avuremybe: 24.07.2024 09:32 1. Всім начхати, як воно себе покаже у Earanak'a.
2. Це який в твоїх робочих задачах ботлнек? Ти або хрестик зніми, або труси одінь
Якщо ти настільки лінивий щоб відкрити профіль, то поясню - я собі взяв 7800X3D, бо не займаюсь рендером і т.п. Тести порівняння процесорів знайдеш в інтернеті самостійно, чи може розкажеш, що вони рівні по продуктивності? :rotate:

А свої "смішні" кацапські анекдоти можеш лишити при собі.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar: 24.07.2024 09:40
avuremybe: 24.07.2024 09:32 1. Всім начхати, як воно себе покаже у Earanak'a.
2. Це який в твоїх робочих задачах ботлнек? Ти або хрестик зніми, або труси одінь
Якщо ти настільки лінивий щоб відкрити профіль, то поясню - я собі взяв 7800X3D, бо не займаюсь рендером і т.п. Тести порівняння процесорів знайдеш в інтернеті самостійно, чи може розкажеш, що вони рівні по продуктивності? :rotate:

А свої "смішні" кацапські анекдоти можеш лишити при собі.
Ті тести де навіть у синтетиці 20% (не кажучи про реальні задачі)? При мінусах, які я вже вказав.
І це вже не кажучи про те, що ти заявляєш маст-хев для власників АМ4, а в якості єдиного аргумента приводиш 0.01% власників 4090 :rolleyes:
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

avuremybe
А кому ще потрібні топові процесори? Хтось бере для ігор з RTX4060 12+ ядерних монстрів?
Це лише під робочі задачі, геймінг на топ-картах :dontknow:
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

avuremybe: 24.07.2024 09:24Як раз таки для АМ4 це і є прохідняк.
За потреби більшої продуктивності - в існуючу платформу ставиться 5800х3д.
В мене один з компактних ПК - ігровий. І мені x3d не підходить - бо розумний ліміт для охолодження у мене на рівні 105вт.
І замінити 5700х на 9700х буде раціональніше. Тому не згоден. Granite Ridge - це якраз підходяще покоління для переходу з Vermeer для прикладу.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar: 24.07.2024 09:56 avuremybe
А кому ще потрібні топові процесори? Хтось бере для ігор з RTX4060 12+ ядерних монстрів?
Це лише під робочі задачі, геймінг на топ-картах :dontknow:
Тепер вже й процесори виключно топові, ясненько.
На цьому і закінчимо, гарного дня!
Telcontar: 23.07.2024 22:42
Intel74320ASuperFin+: 23.07.2024 20:45 Такое себе. Зен 5 - проходняк как Зен+. Ждем Зен 6.
Для тих, хто сидить на АМ4 - далеко не прохідняк. :dontknow:
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

avuremybe: 24.07.2024 10:21 Тепер вже й процесори виключно топові, ясненько.
На цьому і закінчимо, гарного дня!
Самі собі щось вигадали і злились з дискусії, ну окей. І вам файного дня!
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

avuremybe: 24.07.2024 09:32 1. Всім начхати, як воно себе покаже у Earanak'a.
2. Це який в твоїх робочих задачах ботлнек? Ти або хрестик зніми, або труси одінь
А мені от зовсім начхати, як показує себе процесор в іграх, хоча я люблю ігри й багато часу в них проводжу. Бо знаю, що будь-якого сучасного проца, починаючи ще з Core i3-9100F, цілком мені вистачить, щоб забезпечити в стратегіях чи дьяблоїдах 15-30 FPS, а у гоночках 30-40 FPS. А більше FPS нафіг не потрібно. Для ігор у 4K та з перспективою в 8K в першу чергу має значення відеокарта, причому в 4K вистачить будь-якої відеокарти середнього класу попереднього покоління, а 8K у наші важкі часи явно не на часі. А для проца мене цікавить продуктивність в робочих завданнях, в першу чергу збереження зображень високої розподільчої здатності в формат PNG, ну і в другу чергу продуктивність в усіх інших робочих завданнях, бо піди знай яку прогу використовувати мені стукне в голову через рік-два - перекодування, рендеринг чи що там ще. Тому якраз результати у Earanak в тому числі цікаві.

Відправлено через 5 хвилин 44 секунди:
Якби стояло питання зібрати новий комп, то напевне 9900X був би найкращим вибором - багато ядер і в той же час не так дорого як топовий 9950X, який приросту дасть не надто багато, нагрів розподіляється на два чиплети по 6, а не по 8 ядер, що полегшує охолодження, енергоефективний, AVX-512 по принципу "а шоп було", нема геморою з різнородними P+E ядрами.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Спал себе а тут меня вспомнили в контексте игр :-/
Шо я вам сделал, сбавьте уже свое возбуждение на меня )))

Ну если про игры говорить то я все таки играл в сборной Украины по CoD4 в ESL лиге и много лет задротил всякие местячковые чемпики. Даже вот скриншот остался с "заслугами" моего тиммейта - https://i.imgur.com/d0sBcjO.png :lol: А какой ник-нейм у меня был, ух ржака - IntelXeon, серьезно :gigi: Много играл в сессионки и всякие задротские игры. Я если бы себе собирал игровой комп то только 7800X и какая нить 4080, под 1440p/240-360hz моник. Ну ок, если был бы условный 12-ти ядерник с X3D кэшом на цельном чиплете - предпочел бы его, просто что бы с запасом было на будущее. Я примерно 50% времени за компом играю и 50% работаю. Мне в целом достаточно 13900KF что бы и в игры играть и что бы работать. А например 4К монитор мне нафиг не сдался, ни в каком виде тем более если у монитора герцовка ниже 144. Моя идеальная плотность пикселей это 27"/1080p, сейчас сижу с 32"/1440p и это уже плотновато для моего восприятия. Я люблю грубую картинку, несглаженные шрифты, больше резкости и выше герцовку, меньше статтеров, и меньше инпутлаг.

Конечно хотелось бы некоторые каличные игры с каличной оптимизацией оживить с помощью более производительного проца, но это частные случаи. Я например доооолго ждал пока можно будет в Kingdom Come Deliverance на 144гц монике спокойно поиграть без гуляющего фреймрейта от 60 до 160. Теперь вот жду когда Драгонс Хохма 2 сможет работать в городах больше 60FPS, это вообще моя психологическая травма - https://i.imgur.com/RGcAW8K.jpg :gigi: Хотя даже не знаю что хуже для меня было, сделать платину в Бладборне на 30FPS или в Драгонс Хохме 2 увидеть 45FPS на 13900KF и 4090 в городах :think: Надеюсь впредь не настанет того дня как я снова себе куплю консоль, это было ужасно )))
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Earanak: 24.07.2024 15:16Шо я вам сделал, сбавьте уже свое возбуждение на меня )))
Таке воно буремне життя олігархів :D
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

https://videocardz.com/newz/reviewers-s ... 00-samples
Представляю уже в какой тряске и спешке будут пилиться тесты.
Еще и говорят какие то траблы с наличием 9950X, ну кайф блин ))
Відповісти