Western Digital пропонує 8-терабайтну версію NVMe-накопичувача WD_Black SN850X

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avuremybe: 17.07.2024 19:42
daesz: 17.07.2024 19:34
І куди мені той хдд запхати? :D

Відправлено через 2 хвилини 10 секунд:

Рекомендую піти в тему фоток системників і глянути мою збірку (зараз з телефону, тому запостити сам неможу), покажете мені хоч одне місце за піддоном :shuffle:
Я теж з телефона. Пролистав 5 сторінок твої повідомлень - фоток не трапилось.
Раніше була гарна практика прикріпляти в профілі посилання на фотки.
Сьогодні, на жаль, майже ніхто її не дотримується.

По сабжу - якщо у тебе там якийсь спічечний коробок, в якому навіть кришка на кулері не притискається - то хто тобі лікар?
Ти, маючи схильність до монструозного роздування дискового простору, сам вибрав корпус у який ті диски всунути не можна.
Постав поруч ще одну коробку з NAS
Ось, сам ледве знайшов, з телефону то біль :(
viewtopic.php?f=13&t=52&p=3815136&hilit ... 2#p3815136
спойлер
Спочатку був 860про сата, потім докупив 980 про м2 + до цього всього мав файлопомийку на хдд, все було зібране в джонсбо д31 і місця вистачало. Минулого літа докупив кс3000, бо була на нього акція і взяв за 2.5к на розетці, хоча особливої потреби в місці і тоді не було. Коли от вирішив все перезібрати в в ітх корпус - довелось спекатись хдд, а під файлопомийку взяти недорогий м2, вирішив брати зразу на 2тб, щоб в майбутньому знову не вийшло так що малувато місця. Кс3000 системний + ігри які от граю прямо зараз, сата 860про маленькі/старі ігри + один з бекапів даних, 980 про в основному робочий софт + ще один бекап + самий дорогий тому ціню найбільше, кіоксія - файлопомийка + рендерю туда + музика вся там + архів старих проектів + інстал + снімешки/серіали які от дивлюсь. Кіоксія (швидше за все) і піде в зовнішню кишеню, бо щоб слухати музику чи рендерити туди - вистачить і швидкості тайп сі :)
Відправлено через 2 хвилини 41 секунду:
Melki: 17.07.2024 19:42
DuckRider: 17.07.2024 17:58Можешь фтп на нас развернуть, будет своё облако
разговор немого с глухим

пройди фильтрацию в одних трусах - потом расскажешь куда ты NAS спрятал
daesz: 17.07.2024 18:06Важкий + в ітх корпусах рідко знайдеться для нього місце.
7мм самое маленькое и легкое, и присунуть его часто быстрее, чем думать об этом
daesz: 17.07.2024 18:06ВК буде працювати на 8ми лініях всього
на PCIe 4.0 это не такая большая проблема, а если у тебя AMD, то кажется вообще не твоя проблема
Я все ще запалений С24 і дуже хотів би таки перебратись в нього, а там місця на 1 саташку 2.5" (можна й 2 в теорії, але прийдеться танцювати з бубном, простіше просто зовнішню кишеню).
eNaSk
Junior

Повідомлення

Жесть ціна! Я минулого року на розпродажі у штатівському амазоні взяв sn850x на 4 tb за 230 $
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

daesz: 17.07.2024 21:44на 1 саташку 2.5"
2.5 разные бывают, есть 15мм на 5Тб, а есть 7мм на 2Тб - это ХДД если, шоб дешево.
ССД 2.5 все одинаковые, но имеют другую особенность - плату можно достать из корпуса и места она занимать будет поменьше и сразу 8Тб можно, если сын алигарха
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 17.07.2024 22:04
daesz: 17.07.2024 21:44на 1 саташку 2.5"
2.5 разные бывают, есть 15мм на 5Тб, а есть 7мм на 2Тб - это ХДД если, шоб дешево.
ССД 2.5 все одинаковые, но имеют другую особенность - плату можно достать из корпуса и места она занимать будет поменьше и сразу 8Тб можно, если сын алигарха
Я спочатку розглядав ще одну саташку, бо думав, що вийде трохи дешевше. Але нормальний саташний ссд на 2тб коштує більше ніж вказана кіоксія. До біса таке :D
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

daesz: 17.07.2024 22:11нормальний саташний ссд на 2тб коштує більше ніж вказана кіоксія. До біса таке
одна из причин моего выбора ХДД
спойлер
https://ek.ua/ek-list.php?presets_=3573 ... _podbor_=1
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 17.07.2024 22:19
daesz: 17.07.2024 22:11нормальний саташний ссд на 2тб коштує більше ніж вказана кіоксія. До біса таке
одна из причин моего выбора ХДД
спойлер
https://ek.ua/ek-list.php?presets_=3573 ... _podbor_=1
Додав у закладки, нехай поки буде там :)
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 17.07.2024 21:44
avuremybe: 17.07.2024 19:42
Я теж з телефона. Пролистав 5 сторінок твої повідомлень - фоток не трапилось.
Раніше була гарна практика прикріпляти в профілі посилання на фотки.
Сьогодні, на жаль, майже ніхто її не дотримується.

По сабжу - якщо у тебе там якийсь спічечний коробок, в якому навіть кришка на кулері не притискається - то хто тобі лікар?
Ти, маючи схильність до монструозного роздування дискового простору, сам вибрав корпус у який ті диски всунути не можна.
Постав поруч ще одну коробку з NAS
Ось, сам ледве знайшов, з телефону то біль :(
viewtopic.php?f=13&t=52&p=3815136&hilit ... 2#p3815136
спойлер
Спочатку був 860про сата, потім докупив 980 про м2 + до цього всього мав файлопомийку на хдд, все було зібране в джонсбо д31 і місця вистачало. Минулого літа докупив кс3000, бо була на нього акція і взяв за 2.5к на розетці, хоча особливої потреби в місці і тоді не було. Коли от вирішив все перезібрати в в ітх корпус - довелось спекатись хдд, а під файлопомийку взяти недорогий м2, вирішив брати зразу на 2тб, щоб в майбутньому знову не вийшло так що малувато місця. Кс3000 системний + ігри які от граю прямо зараз, сата 860про маленькі/старі ігри + один з бекапів даних, 980 про в основному робочий софт + ще один бекап + самий дорогий тому ціню найбільше, кіоксія - файлопомийка + рендерю туда + музика вся там + архів старих проектів + інстал + снімешки/серіали які от дивлюсь. Кіоксія (швидше за все) і піде в зовнішню кишеню, бо щоб слухати музику чи рендерити туди - вистачить і швидкості тайп сі :)
Отам де висить вентилятор арктік - можна поруч повісити два 2,5" диска
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avuremybe: 18.07.2024 07:57
daesz: 17.07.2024 21:44
Ось, сам ледве знайшов, з телефону то біль :(
viewtopic.php?f=13&t=52&p=3815136&hilit ... 2#p3815136
спойлер
Спочатку був 860про сата, потім докупив 980 про м2 + до цього всього мав файлопомийку на хдд, все було зібране в джонсбо д31 і місця вистачало. Минулого літа докупив кс3000, бо була на нього акція і взяв за 2.5к на розетці, хоча особливої потреби в місці і тоді не було. Коли от вирішив все перезібрати в в ітх корпус - довелось спекатись хдд, а під файлопомийку взяти недорогий м2, вирішив брати зразу на 2тб, щоб в майбутньому знову не вийшло так що малувато місця. Кс3000 системний + ігри які от граю прямо зараз, сата 860про маленькі/старі ігри + один з бекапів даних, 980 про в основному робочий софт + ще один бекап + самий дорогий тому ціню найбільше, кіоксія - файлопомийка + рендерю туда + музика вся там + архів старих проектів + інстал + снімешки/серіали які от дивлюсь. Кіоксія (швидше за все) і піде в зовнішню кишеню, бо щоб слухати музику чи рендерити туди - вистачить і швидкості тайп сі :)
Отам де висить вентилятор арктік - можна поруч повісити два 2,5" диска
Там висить один 2.5" сата ссд, в принципі можна й ще один запхати, але тоді ні шнурки з живленням вже нормально не помістяться, ні, відповідно, нормальної циркуляції повітря від того арктика уже не буде :(
спойлер
Зображення
Враховуючи, що зараз там висить всього один 2.5" - то всі шнурки від нього вийшло зібрати стяжками і заштовхати між ним та БЖ.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 18.07.2024 11:11
avuremybe: 18.07.2024 07:57
Отам де висить вентилятор арктік - можна поруч повісити два 2,5" диска
Там висить один 2.5" сата ссд, в принципі можна й ще один запхати, але тоді ні шнурки з живленням вже нормально не помістяться, ні, відповідно, нормальної циркуляції повітря від того арктика уже не буде :(
спойлер
Зображення
Враховуючи, що зараз там висить всього один 2.5" - то всі шнурки від нього вийшло зібрати стяжками і заштовхати між ним та БЖ.
Я мав на увазі зліва від вентилятора (між баштою цп і боковою стінкою), на ту ж рейку що і вентилятор
Прикрутити за "передні" гвинти, шнурками вниз.
Приміряйся, може так вийде.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

daesz: 18.07.2024 11:11тоді шнурки з живленням вже нормально не помістяться
у тебя комбо, с длинным БП и плоскими проводами - с этим надо что-то делать, особенно с проводами
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 17.07.2024 22:19
daesz: 17.07.2024 22:11нормальний саташний ссд на 2тб коштує більше ніж вказана кіоксія. До біса таке
одна из причин моего выбора ХДД
спойлер
https://ek.ua/ek-list.php?presets_=3573 ... _podbor_=1
І нащо він потрібен на smr?
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

7mindfields: 18.07.2024 13:39І нащо він потрібен на smr?
есть предложения в 2.5 дюйма 7мм в таком объеме?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avuremybe: 18.07.2024 11:26
daesz: 18.07.2024 11:11
Там висить один 2.5" сата ссд, в принципі можна й ще один запхати, але тоді ні шнурки з живленням вже нормально не помістяться, ні, відповідно, нормальної циркуляції повітря від того арктика уже не буде :(
спойлер
Зображення
Враховуючи, що зараз там висить всього один 2.5" - то всі шнурки від нього вийшло зібрати стяжками і заштовхати між ним та БЖ.
Я мав на увазі зліва від вентилятора (між баштою цп і боковою стінкою), на ту ж рейку що і вентилятор
Прикрутити за "передні" гвинти, шнурками вниз.
Приміряйся, може так вийде.
Це, доречі, непоганий варіант :up:

Відправлено через 3 хвилини 2 секунди:
Melki: 18.07.2024 12:42
daesz: 18.07.2024 11:11тоді шнурки з живленням вже нормально не помістяться
у тебя комбо, с длинным БП и плоскими проводами - с этим надо что-то делать, особенно с проводами
Я думав купити м'які шнурки від корсара, коли вони випустять "пакаван" для тайп 5.
Думав, що ціна буде як і в комплекту для тайп 4 : https://www.corsair.com/us/en/p/pc-comp ... cp-8920202
40$ - це не те щоб низька ціна (для мене), але я неочікував що вона виросте до от такої :
https://www.corsair.com/us/en/p/pc-comp ... -kit-black

Взагалі, проблеми в мене виникли з шнурками тільки зі сторони БП, бо там деякі роз'єми не дуже "продумано" розположені, а так нормально :)
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 18.07.2024 13:5840$ - це не те щоб низька ціна (для мене), але я неочікував що вона виросте до от такої :
https://www.corsair.com/us/en/p/pc-comp ... -kit-black
При таких розкладах можеш розглянути замовлення фулл кастома у lom-ua.
Але він працює лише з поліетиленом, тому прям м'якими вони не будуть.
Можеш спробувати вмовити його потренуватись з паракордом - але він не хоче (я колись просив, і інші питали).
Якщо є багато вільного часу - можеш сам зробити :gigi: але справа дуже трудоємна + витратна по інструменту. Я трохи погрався - геморой ще той, простіше купити готове.
Якщо таки захочеш сам робити - розглянь синтетичні шнурки. Заправляти не так ізі, як в жорсткий поліетилен, але і не важко. При цьому коштують дуже дешево і виглядають гарно. Благо, вибір шнурків на ринку - на будь-який смак.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

daesz: 18.07.2024 13:58думав купити м'які шнурки
нет смысла удорожать БП, проще его продать и подискать сразу правильный, а еще лучше, если готов удорожать БП, заказать/сделать кастом нужной длины
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 18.07.2024 14:32
daesz: 18.07.2024 13:58думав купити м'які шнурки
нет смысла удорожать БП, проще его продать и подискать сразу правильный, а еще лучше, если готов удорожать БП, заказать/сделать кастом нужной длины
Ну як сказати... Це не зовсім здорожчання БП. Шнурки то у тебе лишаються і надалі.
Мої кастомні шнурки пережили вже:
- три відеокарти;
- два БП;
- три збірки.
І я поки не бачу перспективи від них відмовлятися чи виставляти на продаж.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 18.07.2024 14:32
daesz: 18.07.2024 13:58думав купити м'які шнурки
нет смысла удорожать БП, проще его продать и подискать сразу правильный, а еще лучше, если готов удорожать БП, заказать/сделать кастом нужной длины
Якщо б вони були в ту ж ціну, що й тайп 4, то навіть заплативши 40$ - це все ще б вийшла ціна старого сф750. Але з ціною 110$ - це просто до біса :D
Можливо таки варто було докласти трохи та взяти рог локі, але я дуже не хотів платити мито :\
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

avuremybe: 18.07.2024 14:38Шнурки то у тебе лишаються і надалі.
а они точно подойдут к следующему БП?
daesz: 18.07.2024 14:41рог локі
тоже длинный и не нужный и провода там просто невероятно длинные
у тебя есть тяга к уменьшению размера, начинай смотреть на FlexATX или на HDplex
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melki: 18.07.2024 15:21
avuremybe: 18.07.2024 14:38Шнурки то у тебе лишаються і надалі.
а они точно подойдут к следующему БП?
Поклейщиків наклейок на БП, котрі ставлять не стандартні роз'єми, на пальцях перерахувати.
Просто мати це на увазі і перевіряти цей нюанс перед покупкою.
по-нормальному взагалі не купувати БП у поклейщиків наклейок, але це справа особиста
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

avuremybe: 18.07.2024 15:38 взагалі не купувати БП у поклейщиків наклейок
ну не все как рыба в воде в этой теме
на свой БП я так и не могу найти информации по кабелям, от какого подойдут, чтобы заказать коротенькие
Відповісти