Розробники гри Path of Titans публічно відмовляються від Intel після масових проблем із процесорами

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 13.07.2024 16:28
Захар Беркут: 13.07.2024 16:26

Вибач, посилання як і новини про це будуть пізніше, в мене 3 системи на Райзенах 5ххх його отримали і тепер почались дива, та на роботі 7950 також за рік+ праці вперше після патчу почала чудити система, з живленням та пам'ятю. - Вчорашнє оновлення.
А на 11 все стабільно?
Зара гляну, в мене ноут на 11 там також Райзен.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 13.07.2024 16:21
Захар Беркут: 13.07.2024 16:20 Інтел, хлопці - не переймайтесь, АМД вирішили також не засмучувати вас та не відставати. У останньому оновленні Windiws10 для процесорів від АМД 5xxx та 7ххх нестабільна праця, підвищення затримок, помилки в пам'яті та інші подарунки, патч залітає авто, наче як до релізу 9ххх. Дякую АМД системи роками без помилок та проблем працювали, але ви це виправили - тепер у кого не Райзен 9ххх на Windows10 отримають лайна.
Та твою ж мать :facepalm: Дай ссылку на новость
Не буде ніякого лінка. 7600 як працював, так і працює. Ні на реддіті, ні на офф форумі амуде немає жодної теми з проблемами в зв'язку із останнім апдейтом вінди. Чергові tin foil hat stories від захара ;)
Патч, доречі, авто не залітав - на оновлення потрібно було підтвердження :D
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 13.07.2024 16:26
DuckRider: 13.07.2024 16:21
Та твою ж мать :facepalm: Дай ссылку на новость
Вибач, посилання як і новини про це будуть пізніше, в мене 3 системи на Райзенах 5ххх його отримали і тепер почались дива, та на роботі 7950 також за рік+ праці вперше після патчу почала чудити система, з живленням та пам'ятю. - Вчорашнє оновлення.
Виглядае прохолодно. Чому 3ххх лінійка без помилок? :gigi:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На ноуті оновлення тільки тижневої давнини, так що можливо там ще не було патчів. Ноут норм працює, пам'ять та живлення - все як і налаштовував раніше.
Це оновлення KB5040427 наробили подарунки разом з Copilot який вбиває вам SSD та псує працю пам'яті з процесором...
Donate: 13.07.2024 16:40
Захар Беркут: 13.07.2024 16:26

Вибач, посилання як і новини про це будуть пізніше, в мене 3 системи на Райзенах 5ххх його отримали і тепер почались дива, та на роботі 7950 також за рік+ праці вперше після патчу почала чудити система, з живленням та пам'ятю. - Вчорашнє оновлення.
Виглядае прохолодно. Чому 3ххх лінійка без помилок? :gigi:
Ставте та насолоджуйтесь - KB5040427.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 13.07.2024 16:44 На ноуті оновлення тільки тижневої давнини, так що можливо там ще не було патчів. Ноут норм працює, пам'ять та живлення - все як і налаштовував раніше.
Це оновлення KB5040427 наробили подарунки разом з Copilot який вбиває вам SSD та псує працю пам'яті з процесором...
Donate: 13.07.2024 16:40

Виглядае прохолодно. Чому 3ххх лінійка без помилок? :gigi:
Ставте та насолоджуйтесь - KB5040427.
Які пруфи? Я ставив в день апдейту взагалі нічого не помітив :-/
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate
Скільки у вас паралельно обробок потоків на ПЗ проходить за день? Може ви іноді у ігри граєте, а не використовуєте комп'ютер у застосунках - так пізніше десь і побачите, не переймайтесь.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Чуваки, я же в шутку написал что если чёт с процом случится то не сообщу.
Не нужно клеить фаната по одной шуточной фразе, я за проц не трясусь, мне плевать так то...
Будет там АМД или Интел, начхать. Я из тех кто просто пойдет и новое купит.
Я не из тех кто на последние деньги покупает железо а потом басни рассказывает ;) Так же и с 4090, про которую вы писали.
Если чёт и случится я это буду воспринимать как повод для апгрейда, ещё до сдачи по гарантии B-)
Востаннє редагувалось 13.07.2024 17:01 користувачем Earanak, всього редагувалось 1 раз.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 13.07.2024 16:50 Donate
Скільки у вас паралельно обробок потоків на ПЗ проходить за день? Може ви іноді у ігри граєте, а не використовуєте комп'ютер у застосунках - так пізніше десь і побачите, не переймайтесь.
Ну як буде що пишіть :laugh:
https://www.reddit.com/r/sysadmin/comme ... _20240709/
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 13.07.2024 16:54
Захар Беркут: 13.07.2024 16:50 Donate
Скільки у вас паралельно обробок потоків на ПЗ проходить за день? Може ви іноді у ігри граєте, а не використовуєте комп'ютер у застосунках - так пізніше десь і побачите, не переймайтесь.
Ну як буде що пишіть :laugh:
https://www.reddit.com/r/sysadmin/comme ... _20240709/
Ага дякую, вже читав там є схожі симптоми у людей з посилань.
Blustein
Junior

Повідомлення

Захар Беркут: 13.07.2024 16:20 Інтел, хлопці - не переймайтесь, АМД вирішили також не засмучувати вас та не відставати. У останньому оновленні Windiws10 для процесорів від АМД 5xxx та 7ххх нестабільна праця, підвищення затримок, помилки в пам'яті та інші подарунки, патч залітає авто, наче як до релізу 9ххх. Дякую АМД системи роками без помилок та проблем працювали, але ви це виправили - тепер у кого не Райзен 9ххх на Windows10 отримають лайна.
Так а амд причём к тому,что майкрософт компания индусов?Яркий пример,стояла 19045.4291 и всё было хорошо,обычно всегда вырубаю обновы через WuB и всё хорошо (да да пропускаю патчи безопастности как же плохо,на самом деле не имеет смысла если не какой-то корпоративный сегмент,а если вы в корпоративном сегменте юзаете винду к вам большие вопросы),так вот,надоумило меня один раз попробовать обновиться,обновился до билда 19045.4412,у меня qbittorrent и logitech g hub отказались работать нормально пока их от админа не запустишь,как откатился так всё сразу прошло.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Blustein
Дякую, розумію але тут біда у застосунках без оновлень також проблеми, тому вимушено - плакати, колотись та продовжувати жерти кактус.


Blustein
А що до того - "до чого тут АМД?"
Так зачекайте, нещодавно вони ж хвалились, що дуже якраз вони все круто до релізу 9ххх написали МСам патч до липня, це ж наче він і є, чи патч буде не один?
P.S. Ага ну ок ок, співпраця рівня.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 13.07.2024 15:45 Проблема не лише в 13-14 покоління, в мене і5 12400ф працював ідеально стабільно декілька років, а минулого тижня в мене почали крашитись ігри, апки, сторінки в браузері, треш лютий відбувався загалом, я копався в цій всій ситуації де може бути причина, прошивав біос з рекомендованими налаштуваннями від інтел, бавився з вольтажами, але допомогло лише скидання частоти оперативки з 3600 до 3466, при чому з цим же ХМР профілем раніше працювало все ідеально та проходило УСІ стрес тести по декілька годин...
Наступний проц буде не інтел.
Ну тут хотелось бы узнать что за память, какая материнка и какая версия Биоса
И судя по всему вы напрасно проц похоронили :laugh:

Відправлено через 2 хвилини 20 секунд:
DuckRider: 13.07.2024 13:37
Scoffer: 13.07.2024 13:22 У них сервера на айкорах чи що? :lol:
А чё смешного?
Есть же специально процессоры для серваков, всегда думал что обычный проц для сервера могут использовать от нехватки денег. Но если им хватило на 14900 а на серверный проц им не хватило :dontknow:
Tailmon
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

А почему у них сервера на десктопном i9, а не на серверных цп? А особенно повеселил вброс про жалующихся игроков в фортнайт. Не знал, что для форточки нужен 14900к, а не какие нибудь i3 8100 - i5 14400, на которых сидят 99% геймеров. Покупать флагман для игр это все равно, что стрелять из хаймарса по комарам. А во всех остальных цп Интел проблем нет. Сразу видно, что разрабам ноунейм ММО занесли чемоданчик от красных.
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 13.07.2024 16:44Ставте та насолоджуйтесь - KB5040427.
2024-07 Cumulative Update for Windows 11 Version 23H2 for x64-based Systems (KB5040442)
Successfully installed on 7/10/2024

2024-07 Cumulative Update for .NET Framework 3.5 and 4.8.1 for Windows 11, version 23H2 for x64 (KB5039895)
Successfully installed on 7/10/2024

Ніякої KB5040427 між ними нема. System up to date.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13
Та не в цьому питання, серверне обладнання має багато нюансів - від доступу, для швидкої заміни, компонентів, до адаптивності з ПЗ, просто зручніше для не великих навантажень використовувати ДТ комплектуючи, адже легше замінити, відремонтувати, обслуговувати та переналаштувати при потребі.
Tailmon
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13: 13.07.2024 17:15
Gelonyrum: 13.07.2024 15:45 Проблема не лише в 13-14 покоління, в мене і5 12400ф працював ідеально стабільно декілька років, а минулого тижня в мене почали крашитись ігри, апки, сторінки в браузері, треш лютий відбувався загалом, я копався в цій всій ситуації де може бути причина, прошивав біос з рекомендованими налаштуваннями від інтел, бавився з вольтажами, але допомогло лише скидання частоти оперативки з 3600 до 3466, при чому з цим же ХМР профілем раніше працювало все ідеально та проходило УСІ стрес тести по декілька годин...
Наступний проц буде не інтел.
Ну тут хотелось бы узнать что за память, какая материнка и какая версия Биоса
И судя по всему вы напрасно проц похоронили :laugh:

Відправлено через 2 хвилини 20 секунд:
DuckRider: 13.07.2024 13:37

А чё смешного?
Есть же специально процессоры для серваков, всегда думал что обычный проц для сервера могут использовать от нехватки денег. Но если им хватило на 14900 а на серверный проц им не хватило :dontknow:
Ну тут явно проблема в ОЗУ или материнка, если бы вина была на цп, крашились бы не игры, а винда зависала бы намертво. У меня год назад так же краши и экраны смерти были, причина оказалась в материнке.
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тю, понавстановлюють якесь застаріле садо-мазо незрозуміло нащо, а потім ниють :gigi:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mrigi: 13.07.2024 17:27
Тю, понавстановлюють якесь застаріле садо-мазо незрозуміло нащо, а потім ниють :gigi:
Я ж кажу - не звертайте уваги, я обожнюю гризти кактуси(с).
Відповісти