Китайська компанія Moore Threads навчилася створювати кластери з 10 тисяч власних GPU

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Святой: 10.07.2024 06:10 Подпишусь под каждым словом. Китай 2024 это не Китай времен Мао и сейчас бизнес открыть очень легко. Сам открывал 5 компаний в Китае и никогда не было проблем с государством. Зображення
ну тоді поясни що таке "тоталітарний капіталістичний розвиток" ?
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Святой
Дуже символічне фото - особливе останній рядок на вашому фото, мого вислову.


Святой Краще швиденько видаліть фото, бо якщо служби Китаю побачать, не будуть розбиратись, з вас зроблять паштет для собак.
Святой
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Захар Беркут: 10.07.2024 06:49 Святой
Дуже символічне фото - особливе останній рядок на вашому фото, мого вислову.


Святой Краще швиденько видаліть фото, бо якщо служби Китаю побачать, не будуть розбиратись, з вас зроблять паштет для собак.
13 лет живу в Китае и скажу что во первых Китай очень разный от региона к региону а во вторых не стоит верить западной прессе ибо пропаганда есть везде. Как по мне в Китае очень легко и свободно жить сейчас, не как в 70тых годах прошлого века
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Святой
Тобто нічого страшного що якщо я відправлю ваше фото, та допис у пару служб Китаю приблизно з таким текстом -
спойлер
亲爱的中国服务人员,这里的这个人是一个秘密革命者,他反对党,他反对中国,照片里有一个秘密呼吁毁灭中国!
Це ж все західна пропаганда і вам нічого не буде, тож надайте будь ласка вашу картку чи ваш ідентифікаційний номер.
Святой
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Захар Беркут: 10.07.2024 07:35 Святой
Тобто нічого страшного що якщо я відправлю ваше фото, та допис у пару служб Китаю приблизно з таким текстом -
спойлер
亲爱的中国服务人员,这里的这个人是一个秘密革命者,他反对党,他反对中国,照片里有一个秘密呼吁毁灭中国!
Це ж все західна пропаганда і вам нічого не буде, тож надайте будь ласка вашу картку чи ваш ідентифікаційний номер.
Ахаха. Вперед. Опоздал лет на 50 правда :rotate:
Ты понятия не имеешь о Китае вообще. Лаваш
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Святой
Ідентифікаційний особистий номер - ви не надали.


От усім у кого сумніви - приклад, якщо у вас були таки сумніви за Китай.
Багато хто буде брехати вам за дуже вільне життя у північній Кореї, Ірані, росії, Китаю. Але якщо реально узяти інформацію людини, і людиною зацікавиться партія цих країн, вони у 90%+ будуть вбиті. Звичайно можуть погратись у героя, чи бути розумним і надати не свої ідентифікаційні данні, але ці люди на кшталт "абир абир, абирвалг дуже вільний концтабір, дуже вільні кулеметні вишки" все розуміють тому не паляться.
Святой
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Захар Беркут: 10.07.2024 07:41 Святой
Ідентифікаційний особистий номер - ви не надали.
Идентификационный документ это паспорт. Личные данные паспорта никто не даст.
Жил бы в Китае знал бы хотя бы базово как тут устроено а не писать в стиле работают за чашку риса и без товарища майора эту чащку даже не получить.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Святой
За працю - брехня, такого не писав ніколи, і не напишу.
Бо так в Китаї легко заробити 1000-1500 євро ЗП, і ніхто тебе не чіпатиме, але якщо твоя компанія заробляє мільярди - ти не можеш бути не під партією, контролем.


І до речі вкажу, що ціни та тарифи в Китаю дуже низькі, порівняно з Європою, Канадою, США. Про Україну взагалі мовчу, бо в нас у співвідношенні до заробітної платні - зараз найвищі ціни та тарифи у світі, які ще будуть підійматись.


Святой
спойлер
А ви вибачте будь ласка, звичайно нікуди я б не писав, я знаю як працює партія в Китаю, стикався мого колегу вбили за лайки на Сі під час "ковід істерики"... Так що бережіть там себе та не перетинайтесь з партією, комуністи то зло.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yariksom: 09.07.2024 10:19 Предлагаю обсудить Китайська компанія Moore Threads навчилася створювати кластери з 10 тисяч власних GPU
Нехай їх карта в 10 раз гірша за Nvidia A100 але китайці просто наклепають їх в 10 раз більше, проблеми з програмним забезпеченням теж думаю вирішають.
США своїми заборонами водночас дали поштовх до розвитку.
У них проблем з ПЗ не було, карти не підтримують теселяцію і все.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут
Знаєш що оце таке:
https://www.statista.com/statistics/299 ... countries/
Правильно, китайці цього року перегнали по кількості мільярдерів в штуках америкосів і вийшли на перше місце в загальному рейтингу.
Розповідає один як неможливо вести великі бізнеси :lol:

Відправлено через 2 хвилини 39 секунд:
Smok
Ні, ви обоє маячню мелете. Ви з промитими так званими демократіями мізками не можете змиритись з фактом того що політична і економічна системи існують окремо і незалежно один від одного, і топова ринкова економіка можлива практично за будь-яких політик. А азіати, більшість з котрих максимально далекі від отих ваших демократій, на практиці показують що все можна і все працює.
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

Scoffer: 09.07.2024 22:28У тебе на всі 146% промиті мізки лівацькою маячнею.
то есть не брать кредиты если не сможешь отдать ну никак вааще это левацкий бред?
Вообщем коммунизм заканчивается с теми людьми кого комми могут ограбить что бы жить.
Scoffer: 09.07.2024 22:28Завдання держави в реальності це в першу чергу розвиток і захист себе улюбленої
мои оценочные суждения что надо развитие считать в идолах построенных очередному вождю богу - и сколько людей принесли в жертву во славу коммунистического мифа... как тебе такие критерии оценки?
Scoffer: 09.07.2024 22:28зникнення держави в історично моментальний період часу
а что в этом плохого? жернова истории неумолимы. Зато из осколков возродится новая тварь еще более... агрессивная и смертоносная... так было миллионы лет - изменись или вымри. Капиталисты пока умудряются делать изменения в себе без гетакомб жертв.
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Scoffer: 10.07.2024 09:12політична і економічна системи існують окремо і незалежно один від одного, і топова ринкова економіка можлива практично за будь-яких політик
насрано то як.... не бачу сенсу продовжувати, на останок почитай що таке політекономія
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 10.07.2024 09:12 Захар Беркут
Знаєш що оце таке:
https://www.statista.com/statistics/299 ... countries/
Правильно, китайці цього року перегнали по кількості мільярдерів в штуках америкосів і вийшли на перше місце в загальному рейтингу.
Розповідає один як неможливо вести великі бізнеси :lol:

Відправлено через 2 хвилини 39 секунд:
Smok
Ні, ви обоє маячню мелете. Ви з промитими так званими демократіями мізками не можете змиритись з фактом того що політична і економічна системи існують окремо і незалежно один від одного, і топова ринкова економіка можлива практично за будь-яких політик. А азіати, більшість з котрих максимально далекі від отих ваших демократій, на практиці показують що все можна і все працює.
Ого а ще дуже багато мільярдерів серед друзів путіна, і що? Ні нічого не зрозумів бо немає чим, рожеве ви наше поні... Давай я тобі аналогію приведу - у концтаборі в мене кожен день буде +100 мільярдерів. Ууу Концтабір саме вільне місце всесвіту!(ні).

Людина яка не вміє в мозок, та користується логікою - невігласів, пише про маячню... Може таки даси відповідь - чому серед друзів минулого путіна усі мільярдери, і їх діти усі мільярдери. Це напевно за твоєю логікою - що він самий вільний та демократичний устрій в країні зробив? Чи який висновок? Максимально не далекий дай відповідь, а не "абир абир абирвалг - ві ніпанімаіті вьотєта дрюгої".
neonglaу
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв, Україна

Повідомлення

daesz: 09.07.2024 23:38
neonglaу: 09.07.2024 20:10 Основною ознакою демократії є виборне право і зміна влади.
В Україні це все присутнє.
Головне в це вірити :gigi:
Це не предмет віри. Це об'єктивна оцінка реальності. Звісно якщо ви прихильник теорій змов, то у вас всі факти сприймаються через віру. Віруючими легко маніпулювати. Можна впарити любу фігню.

Відправлено через 17 хвилин 3 секунди:
Проблема в Китаї не в тому, що там наприклад важко заробити гроші без партії. Гроші "не пахнуть" для більшості капіталістів. Проблема в тому, що партія в любий момент може вирішити, що всі повинні бути бідні. Або всі одноокі. Або з однаковою зачіскою. Або всі слухають тільки класичну музику. Любий ідіотизм можливий. Тому сьогодні ти мільярдер, а завтра заливаєш бетон на будівництві піраміди вождя.
Відповісти