Європейський ритейлер розкрив вартість нових процесорів AMD Ryzen 9000

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Firebrand: 01.07.2024 09:11
Vlaad13: 30.06.2024 18:16ага вот ща самое время 5600х покупать спустя 100 лет
эксперт оп минусам , присоединился к чату. :gigi:
на фоне происходящих в нашей стране событий - минусы на сайте меня никак не волнуют
но пишу что думаю - в отличии от некоторых, которые гоняються за лайками и даже пунуть бояться
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Lorichic: 01.07.2024 09:41Он до сих пор считает что раз его процессор новее и в два раза дороже
я даже не знаю, что ему больше чсв подымает, то что дороже или то ,что новее. :gigi:
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Firebrand: 01.07.2024 16:41
Lorichic: 01.07.2024 09:41Он до сих пор считает что раз его процессор новее и в два раза дороже
я даже не знаю, что ему больше чсв подымает, то что дороже или то ,что новее. :gigi:
при чем тут мой проц к 5600х если это аналог 5700х(он тогда стоил на 800 гривен дешевле)
у железа всегда так - чем выше цена - тем меньше она прироста дает в %
по цене/ фпс топ видяха это 580 - так нам теперь всем её покупать или как
короче аргументы как обычно на уровне :lol:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хлопці, чого ото сперечатись за швидкодію 5ххх Райзенів?
Можу констатувати що вона настільки "чарівна" через оновлення АМД, що от один з десятків прикладів - була швидкодія умовно 100% у іграх, встановило мені оновлення Windows драйвер "Advanced Micro Devices - MEDIA" у іграх стало 91% у пропорції. От так чи АМД "покращує" швидкодію, чи то Майкрософт. Поліз розбиратись у чому саме проявляється це "покращення", наче має взаємодію з аудіо, але чомусь сповільнює працю ОЗП, затримки з 61-62ns виросли до 66-66.5ns, а це рахуйте наче ваша ОЗП @4000 працює на @3400. Так падіння швидкодії побачив лише у 3 іграх з 11 в які граю, я так розумію 3d кеш рятує, але матюкатись не припиняю - оновлення та покращення вже сьогодні у АМД з -9% швидкодії, ДЯКУЮ. Я так розумію, випустить АМД так 2-3 рази свої чарівні драйвери, чи Майкрософт то їх так встановить, і ваш 7950x3d поступатиметься 5950х при потребі.
P.S. А видалити цю наволоч "подаруночок від АМД" ой як не просто.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Захар Беркут: 01.07.2024 18:59встановило мені оновлення Windows драйвер "Advanced Micro Devices - MEDIA" у іграх стало 91% у пропорції
А это на какой Windows: 10 или 11? Что нельзя установить всё один раз и отключить автоматические обновления и не нажимать кнопку проверить обновления, если у тебя новые драйвера сами устанавливаются.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 01.07.2024 20:14
Захар Беркут: 01.07.2024 18:59встановило мені оновлення Windows драйвер "Advanced Micro Devices - MEDIA" у іграх стало 91% у пропорції
А это на какой Windows: 10 или 11? Что нельзя установить всё один раз и отключить автоматические обновления и не нажимать кнопку проверить обновления, если у тебя новые драйвера сами устанавливаются.
Це 10 2H22, можна так зробити вимкнувши у реєстрі - BITS, DoSvc, UsoSvc, WaaSMedicSvc, Wuauserv. Але тоді Майкрософт вимикає активацію ОС через 5-7 днів, та все одно все встановлює примусово, а ще завантажує стару ОСь у bt, коротше потім стільки від них подарунків, що не радий коли придбав офіційно їх ОСь по фул прайсу, коли стояла крякнута вінда - все працювало як треба і без подарунків, оновленнями не псували нічого та бекдорів від МС не було ...
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Alekss
Если читать глазами и по буквам можно увидеть, что речь о сравнении 12100/3600 :gigi: :facepalm:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Це 10 2H22, можна так зробити вимкнувши у реєстрі - BITS, DoSvc, UsoSvc, WaaSMedicSvc, Wuauserv. Але тоді Майкрософт вимикає активацію ОС через 5-7 днів, та все одно все встановлює примусово, а ще завантажує стару ОСь у bt, коротше потім стільки від них подарунків, що не радий коли придбав офіційно їх ОСь по фул прайсу, коли стояла крякнута вінда - все працювало як треба і без подарунків, оновленнями не псували нічого та бекдорів від МС не було ...
Йшов 2024. Користувачі оверів все ще не знають як відключити оновлення у вінді. :facepalm:
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Геральт
нащо вимикати? просто переналаштувати щоб ставились вручну і поки сам не жмякнеш кнопку "Встановити" - нічого не ставиться.
LordTornado
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

avuremybe: 30.06.2024 20:18
divinity: 30.06.2024 19:21 byaka
довго для кого? Процесор може працювати і 10 і більше років. 5600 звісно був швидший, але 3600 був по ціні/продуктивності, особливо 1.5 роки тому найкращий. Та і ті хто тільки збирають на 3600 райзен, не мають 4070 чи подібних карт.
5600 tray коштує 3400 і така ціна на нього вже більше року
Мне кажется, что кто-то звездит как дышит... На Розетке прямо сейчас Ryzen 5 5600 3.5GHz/32MB sAM4 Tray стоит 4320. Причём это Розетка EU, где доставка около 10 дней...
3600 на 25% быстрее и на 10% дешевле...
_Gravicapa_
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Rage86: 30.06.2024 23:50
Vlaad13: 30.06.2024 18:16 ага вот ща самое время 5600х покупать спустя 100 лет :laugh:
Извини друг, но для каких задач? У текбя в профиле 13400F, который от 5600X не то чтобы далеко ушёл, а даже наоборот. Я поменял 2600 на 5600 без X и получил неплохой прирост, да для 6900 XT в большинстве игр всё равно упор в проц... Пока дорого на платформу DDR5 переходить, скидки наше всё
я тоже 2600 оч долго юзал и перешел с него на 7700 но только изза того что подарили новую материнку АМ 5, разница колосальная. Канечно пришлось и на память ДДР5 раскошелится и ссд терабайтник самсунг взял. Осталось со старого только видяха 6800 хт и БП. Зато сейчас ничего не хочется и ни на что не смотрю. Посмотрим надолго ли....
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LordTornado: 02.07.2024 09:57
Мне кажется, что кто-то звездит как дышит... На Розетке прямо сейчас Ryzen 5 5600 3.5GHz/32MB sAM4 Tray стоит 4320. Причём это Розетка EU, где доставка около 10 дней...
Може людина має на увазі ОЕМ реселерів, так там зараз за 70+ євро можливо замовити 5600, але чекати 2-3 тижні.
У нас тут на сайті на барахолці - трохи дорожче але швидко доставлять хлопці.
І подивився історію - дійсно по курсу 1.5 років тому, якщо купляти напряму, а не через розетки чи інше(які купують у тих же самих реселерів) то вийшло б якраз 3567 гривень(з доставкою).
Так що він має рацію.
Відповісти