Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming Radeon RX 7900 XTX OC Edition. Червоний топ

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

daesz
Дайте пжлста ответ - в какой строке для сапфира указан сайлент биос? Только подумайте два раза перед тем как написать. Потому что вы редактируете свои сообщения меняя там смысл, а потом в итоге снова пишите что перепутали
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

kalakawa: 23.04.2024 19:45 тому що dlss quality в 1440р та dlss perfomance в 2160р - це default в 2022+ році
Про це ще хтось, крім kalakawa в курсі? І де про це можна почитати?
Дефолт - натив. А вже як залізо не тягне, то або повзунки або апскейл. Безвідносно карти/роздільчої.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Геральт: 24.04.2024 08:05Про це ще хтось, крім kalakawa в курсі? І де про це можна почитати?
Дефолт - натив. А вже як залізо не тягне, то або повзунки або апскейл. Безвідносно карти/роздільчої.
Тобі нагадати як ти сам в сліпому тесті не зміг розрізнити DLSS з нативом?
Для всіх власників зелених карт в високій роздільній здатності DLSS Quality це дефолт.
Тому що він забезпечує або ідентичну або навіть кращу якість зображення за натив + кращу швидкодію і через це використання нативу абсолютно контрпродуктивне.
І це доведено досвідом мільйонів власників, тестами десятків профільних видань і тобою особисто в сліпому тестуванні.
І поступово це стане таким само стандартом і для власників червоних карт, по мірі того, як буде покращуватись якість червоних технологій масштабування.

Тому в останній час тести відеокарт на оверс.юа виглядають все менше придатними для реальних користувачів і все більше як створення сферичних умов в вакуумі щоб відеокарти АМД виглядали хоч трошки не так жахливо.
Середній fps розраховувався по всіх іграх з максимальною якістю графіки без трасування променів та технології масштабування.
Лол. Це наче тест відеокарти за кілобакс.
Давайте взагалі рахувати середній фпс все на лоу в 640x480.
Це несе таку саме логіку, як порівнювати сучасні топові відеокарти за кілобакс+ без трасування променів та технології масштабування.
Інженери розробники обох вендорів, які роками ці саме технології розробляли та втілювали в кремнії -
спойлер
Зображення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

fantomrulezz: 24.04.2024 09:55 Тобі нагадати як ти сам в сліпому тесті не зміг розрізнити DLSS з нативом?
Для всіх власників зелених карт в високій роздільній здатності DLSS Quality це дефолт.
Тому що він забезпечує або ідентичну або навіть кращу якість зображення за натив + кращу швидкодію і через це використання нативу абсолютно контрпродуктивне.
І це доведено досвідом мільйонів власників, тестами десятків профільних видань і тобою особисто в сліпому тестуванні.
І поступово це стане таким само стандартом і для власників червоних карт, по мірі того, як буде покращуватись якість червоних технологій масштабування.

Тому в останній час тести відеокарт на оверс.юа виглядають все менше придатними для реальних користувачів і все більше як створення сферичних умов в вакуумі щоб відеокарти АМД виглядали хоч трошки не так жахливо.
Ти на всіх свої збочення не проектуй. Бо навіть згідно статки НВ ніяких "всіх" нема.
Мною доведено, що "натив в QHD краще за натив 4к."
І я, якщо чесно, не знаю, що треба з тим нещасним 4к робити, щоб воно виглядало настільки вбого. Тобто казочка про "ідентичну якість" розбивається суворою реальністю.
А на рахунок того "сліпого тесту", за яким ти всюди за мною бігаєш, то після махінацій з кропами, не виключено, що і там ти натриндів. Зрештою, можу й повторити: в сортах г. можу дійсно помилятись.
До чого тут карти АМД взагалі? Все життя тестували в нативі. На різних пресетах, так, але в нативі. Чи ти хочеш сказати, що в нативі НВ трохи того...зливає?
Середній fps розраховувався по всіх іграх з максимальною якістю графіки без трасування променів та технології масштабування.
Лол. Це наче тест відеокарти за кілобакс.
Давайте взагалі рахувати середній фпс все на лоу в 640x480.
Це несе таку саме логіку, як порівнювати сучасні топові відеокарти за кілобакс+ без трасування променів та технології масштабування.
Ні, давай на картах за кілобакс потестуємо в 720p (DLSS Q на QHD).
А промені не потрібні навіть зеленим, упс
Зображення
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Геральт: 24.04.2024 10:21А промені не потрібні навіть зеленим, упс
:lol: :lol: :lol:
І на твоєю власному ж скріні, який ти всюди тягаєш як пруф:
Зображення
Ну ви зрозуміли, черговий приклад альтернативної математики від нефоннатів.
Математика здорової людини - 83% це абсолютна переважна більшість, типовий приклад правила Парето.
Математика альтернативного нефонната - 83% це ніхто :laugh:
Геральт: 24.04.2024 10:21Мною доведено, що "натив в QHD краще за натив 4к."
Тобою доведено, що якщо нефоннату дуже хочется збрехати, то мило через низьку роздільну здатність і аліасінг через відсутність згладжування відносяться до плюсів.
Що є черговим прикладом альтернативно обдарованного підходу нефоннатів до фактів.
І кропи це підтверджують з точки зору загального погляду на картинку, де в мене все чітке, а в тебе мило та сходинки.
Геральт: 24.04.2024 10:21До чого тут карти АМД взагалі? Все життя тестували в нативі. На різних пресетах, так, але в нативі. Чи ти хочеш сказати, що в нативі НВ трохи того...зливає?
Все життя топові відеокарти (а тут карта за $1000, тисячу баксів аууууууу!) тестували на максимальних налаштуваннях графіки.
Бо на те топи і беруть, щоб викручувати повзунки.
І прочитавши цей тест, потенціальний власник може зробити некоректний висновок, що 7900xtx нібито більш вигідна покупка, ніж 4080:
Зображення
А в реальності включивши максимальні налаштування (бо це ж топова карта за кілобакс!) отримає оце
Зображення
Очікування: по ціні 4080 отримати майже 4090.
Реальність: по ціні 4080 отримати майже 4070, але з жором більшим за 4090.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

fantomrulezz: 24.04.2024 11:17 І на твоєю власному ж скріні, який ти всюди тягаєш як пруф
Ага, 2000, 3000 то ж "неповноцінні" власники. Ти там стімівську статку ніби як поважаєш. Чи вже ні? :D
Скрін не мій, а самої! НВ. Яка ще й прибріхує, скоріш за все, в кращу для себе сторону.
fantomrulezz: 24.04.2024 11:17 І кропи це підтверджують з точки зору загального погляду на картинку, де в мене все чітке, а в тебе мило та сходинки.
Ну твій же ж 4к гірший за мій QHD. І кропи саме це і показують, хех. Якщо їх робити адекватно, звісно. А не 400% для себе і 800% для мене.
fantomrulezz: 24.04.2024 11:17 Все життя топові відеокарти (а тут карта за $1000, тисячу баксів аууууууу!) тестували на максимальних налаштуваннях графіки.
Все правильно. Але апскейл то не макс. налаштування.
fantomrulezz: 24.04.2024 11:17 І прочитавши цей тест, потенціальйний власник може зробити некоректний висновок, що 7900xtx нібито більш вигідна покупка, ніж 4080
Так і є. Кадр/$ в ній кращий. І випуск суперів ще один тому доказ.
Truefeel
Junior
Звідки: Николаев

Повідомлення

Vpupkin: 23.04.2024 15:39
Truefeel: 23.04.2024 15:35Ну дельта в 25-29 градусів це капець якийсь) А сприводу асуса не погоджусь, зараз в мене 4060, дельта 10-11 градусів, до цього буда 1660s 5років, там дельта була 12-13, всі асус.
А 4060 может кушать 400-500ватт?
Посмотрите на дельту до и после разгона, она начинает улетать после 400ватт, на моём стриксе таже картина.
Швидкий огляд тестів 4090 не підтверджує вате твердження, там дельта 10-11 градусів) нормальне охолодження воно таке...
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 24.04.2024 11:36
fantomrulezz: 24.04.2024 11:17 І на твоєю власному ж скріні, який ти всюди тягаєш як пруф
Ага, 2000, 3000 то ж "неповноцінні" власники. Ти там стімівську статку ніби як поважаєш. Чи вже ні? :D
Скрін не мій, а самої! НВ. Яка ще й прибріхує, скоріш за все, в кращу для себе сторону.
fantomrulezz: 24.04.2024 11:17 І кропи це підтверджують з точки зору загального погляду на картинку, де в мене все чітке, а в тебе мило та сходинки.
Ну твій же ж 4к гірший за мій QHD. І кропи саме це і показують, хех. Якщо їх робити адекватно, звісно. А не 400% для себе і 800% для мене.
fantomrulezz: 24.04.2024 11:17 Все життя топові відеокарти (а тут карта за $1000, тисячу баксів аууууууу!) тестували на максимальних налаштуваннях графіки.
Все правильно. Але апскейл то не макс. налаштування.
fantomrulezz: 24.04.2024 11:17 І прочитавши цей тест, потенціальйний власник може зробити некоректний висновок, що 7900xtx нібито більш вигідна покупка, ніж 4080
Так і є. Кадр/$ в ній кращий. І випуск суперів ще один тому доказ.
Шкода тільки що твої висери необізнані можуть прийняти за істину та купити радеон замість відеокарти. Не нашкодь - а робиш навпаки
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Геральт: 24.04.2024 11:36Ага, 2000, 3000 то ж "неповноцінні" власники.
Ще трохечки маніпуляцій від нефоннатів. 2xxx вийшла в 2018, шість років тому. Давай ще з рівою тнт порівняй.
4xxx серія вже теж не нова (вийшла 2 роки тому) але поки що цсаме це актуальне покоління. І саме її ми порівнюємо з сабжем.
Геральт: 24.04.2024 11:36Кадр/$ в ній кращий.
Черговий приклад альтернативної математики від нефонната, коли нефоннат трошки маніпулює фактами, щоб любімку вигородити.

Кадр/$ в 7900xtx кращий лише на низьких налаштуваннях графіки (тобто без RT).
Що нерелевантно для топової карти за кілобакс.

Топові карти за кілобакс+ не купують, щоб грати на низьких налаштуваннях або виключно в ігри, що вийшли до 2018 року.
Топові карти купують, щоб грати в сучасні проекти на високих налаштуваннях.

В реальних для цієї цінової категорії юзеркейсах (висока роздільна здатність + макс. налаштування) 7900xtx з тріском програє 4080 і десь на рівні 4070.
Зображення
І це тут в статті тест без DLSS/FSR та FG.
А в реальному житті власник 4080 включить DLSS та FG і отримає 60+ фпс мінімальних та під сотку середніх і буде з комфортом грати.
А власник 7900xtx, який здуру викинув на неї більше тисячі баксів, не зможе, бо старі версії FSR мило мильне, а аналог FG поки кривий косий і ще неюзабельний.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 24.04.2024 11:36апскейл то не макс. налаштування.
Все вірно. Макс - це path tracing
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

kalakawa: 24.04.2024 11:48 Шкода тільки що твої висери необізнані можуть прийняти за істину та купити радеон замість відеокарти. Не нашкодь - а робиш навпаки
Що сталось з твоєю 3060Ті, обізнаний? ;)
fantomrulezz: 24.04.2024 11:51 Ще трохечки маніпуляцій від нефоннатів.
Яких маніпуляцій? На скріні від НВ є статка по 2000/3000. В стімі є статка по цих же картах. Картами все ще користуються (хто б міг подумати), але не дуже користуються променями, виявляється.
kalakawa: 24.04.2024 11:48 Кадр/$ в 7900xtx кращий лише на низьких налаштуваннях графіки (тобто без RT).
Кадр/$ в 7900xtx кращий в 99% існуючих забавок. На ультрах. В нативі.
І не тобі згадувати про старі ігри, з кваками і майнкрафтами в "списку 76"

FG в АМД абсолютно юзабельний. Інша справа, що ті FG (обидва) змісту не мають.
І не треба свої юзкейси нав'язувати. Бо можна згадати графіку (і швидкодію) в Horizon/Аватар, наприклад. Взяли середнє, бо всім не догодиш. А в майнкрафті, так, 7900XTX може й програє. Яка журба :gigi:
kalakawa: 24.04.2024 12:00
Геральт: 24.04.2024 11:36апскейл то не макс. налаштування.
Все вірно. Макс - це path tracing
2 гри на 300тис? Вагома причина вибору карти за кілобакс.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

kalakawa: 24.04.2024 11:48Шкода тільки що твої висери необізнані можуть прийняти за істину
Найцікавіше, що він не розуміє, що цими висерами не робить АМД краще, а прямо таки навпаки.
Пам'ятаю, що в часи фуфіксів (ті які AMD FX-8xxx) теж були дурнуваті нефоннати, які бігали навкруги і розповідали що от вони супер а ті сенді бріджи нікому не потрібні.
Результат ми всі побачили - тотальний застій в процесоробудуванні на роки до виходу райзенів.
Добре, що керівники АМД не слухали дурнуватих нефоннатів, а прогресували і розвивались, завдяки чому зараз АМД з тотального лузера ринку процесорів в часи фуфіксів перетворилась на лідера ринку і робить зараз найкращі на ринку проци (7800x3d ван лав :-P ), а конкурент вимушений знижувати ціни та розробляти відповідь.
На жаль, в відеокартах ситуація на порядок гірша.
І брехня дурнуватих нефоннатів про "нінужон нам ваш ртх та длсс" це ніяк не змінить.
Змінить розвиток технологій і схоже, що як раз інженери самої АМД це чудово розуміють і потихеньку покращують і технології масштабування і продуктивність в RT.
fantomrulezz: 17.03.2024 11:297900 xtx при однаковій ціні з 4080 має з нею паритет в растері і вже всього лише на 16% слабіше в рейтрейсінгу. Імовірно, в наступному поколінні може бути досягнутий паритет в рейтрейсінгу.
FSR останніх версій вже має пристойний результат, близький до нативу і вже не має такого дикого розриву з DLSS по якості.
Аналог Frame Generation з'явився, хоч і кривий і косий поки що.
Розрив зменшується.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 24.04.2024 12:05Кадр/$ в 7900xtx кращий в 99% існуючих забавок. На ультрах. В нативі
Воно так, тільки 4070ti super має в 4к dlss perf. не тільки значно кращий фпс/грн, а ще й => картинку за 7900хтх. А ще не почав за fg згадувати
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz тобто заради ультимативного геймінгу в непотрібний мені АВ2 мушу купити дорощу карту від зелених бо моя зливає даже їх мідлу? :laugh:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 24.04.2024 12:05Що сталось з твоєю 3060Ті, обізнаний?
Відірвав від серця та продав
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

kalakawa: 24.04.2024 12:27 Воно так, тільки 4070ti super має в 4к dlss perf. не тільки значно кращий фпс/грн, а ще й => картинку за 7900хтх. А ще не почав за fg згадувати
Якщо 16,89 < 15,15, і вистарчає 65кадрів, то можна і 4070ТіS розглянути.
Картинку АМД тратиційно має кращу, бо НВ махлює ще з бородатих часів.
Так чого продав? Ні шмогла? А як дихала... і ядра православні і "реконструктори" :laugh:
3000 куртка вже відгарбузив, скоро те саме і 4000 чекає. Бо ж 5000 сама не продасться. І побіжать обізнані за новою ітерацією мила.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 24.04.2024 12:38Картинку АМД тратиційно має кращу, бо НВ махлює ще з бородатих часів.
Ясно. Про що з тобою говорити, якщо ти оперуєш виключно міфами, вигадками та перекрученими "фактами"
Геральт: 24.04.2024 12:38То що там з 3060Ti трапилось? Ні шмогла? А як дихала... і ядра православні і "реконструктори"
3000 куртка вже відгарбузив
Ясно... Це все на що ти здатний, коли бісишся
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

kalakawa
Та ні, справді. Ти мені колись радив брати НВ. Ще коли в тебе 3060Ті була. І от взяв би я оту 3060Ті (хай навіть буде 3080-10, бо +/- по ціні 6900 була), послухав би поради обізнаного. І що, через 1,5-2 роки знову абонку куртці платити?
От хтось зараз тебе не послухає і візьме 7900XTX. То ж з виходом нового покоління все повториться. Ти в магаз по нову карту, а власник 7900XTX в стім по нові ігри.
)
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 24.04.2024 12:52То ж з виходом нового покоління все повториться.
ну по суті 4070тіс мало б вистачити до виходу нових консолей, 3-4 роки +/- :think:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 24.04.2024 12:52Та ні, справді. Ти мені колись радив брати НВ. Ще коли в тебе 3060Ті була. І от взяв би я оту 3060Ті (хай навіть буде 3080-10, бо +/- по ціні 6900 була), послухав би поради обізнаного. І що, через 1,5-2 роки знову абонку куртці платити?
Прикольно як ти сам за мене придумав чому я карту поміняв, аби тільки потішитися над своїми вигадками, які насправді не мають відношення до реальності
Відповісти