Google вибачилася за помилки ШІ Gemini у генерації людей

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

MaxD: 24.02.2024 13:14
Kashtan: 23.02.2024 18:42 Та повні йолопи ці ШІ та їх творці, буквально позавчора перевірив багато цих Ші які малюють , вони не малюють всі по шаблону наприклад інвалідів та людей із вадами, ніхто з них абсолютно, українців вони зображають поголовно всі вони , неграми та азіатами, український прапор вони малюють із червоними кольорами і не двома смугами кольору - а якимись зірками і квадратами, абсолютно ніякого сенсу від їх діяльності не було. Кілька годин життя даремно, було повне відчуття що з ідіотами намагаюсь працювати які ще й чогось точно бояться.
Не знаю, може ви щось не так робите. Один промпт, перша ж генерація - ось результати від MJ та DALL-E відповідно. Не ідеально, але непогано, як на мене.
P: A woman in traditional Ukrainian attire, red beads, with the Ukrainian flag in the background. Detailed, with emphasis on the details. In style of Tetyana Yablonska
спойлер
Зображення Зображення
Мене попросили за допомогою ШІ намалювати зображення для тематики фронтового шпиталю, дослівно "ветеран з протезом". Шляхом проб, зупинився
на варіанті "ukrainian patriotic happy military with prothesis and ukrainian flag without red". Щасливий змушений був додати, бо у всіх них був похмурий вигляд, виснажений та нещасний, без червоного бо постійно викривлювало український прапор на різні боки, в основному додаючи червоного кольору чужорідні об'єкти до прапора, але головне - воно, всі воно, навідріз відмовлялось малювати людей з протезами, постійно - не зважаючи на синонімізацію. А ветеран на військового замінив, бо там були суто прадіди, либонь ще від першої світової ветерани на вигляд. І все рівно що попало було.
MaxD
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan
Так, такий промпт складніше створити. MJ потрібно тюнінгувати, інакше видає дивні результати. Але DALL-E виявився більш зговірливим.
P: Man with prosthetic leg, wearing uniform, gloomy and sad, with the flag of Ukraine in the background. Photorealism, sharp focus, 50mm lens
спойлер
ЗображенняЗображенняЗображення
upd Блін, читаю дупою
Щасливий змушений був додати, бо у всіх них був похмурий вигляд, виснажений та нещасний
Тоді так: Wide angle shot: Man with prosthetic leg, wearing uniform, pixel camouflage, brave and strong. With the flag of Ukraine in the background. Photorealism, sharp focus, 50mm lens
спойлер
ЗображенняЗображення
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Народ, рослабтесь. Так потрібно. Гугл на світлій стороні. Тут логіка проста - щоб не було проблем з політикою в Гуглі спеціально перестарались, так би мовити. І народ їх відразу поправив в потрібному напрямку. Це щоб потім ніхто не казав що вони не хотіли. Ви зрозумійте що ЛГБТ/BLM і т.п. - це вже офіційна РЕЛІГІЯ ЗАХОДУ, її не можна ігнорувати, а то нарветесь на святу інквизицію - такі часи. Тре тішитись що цей час настав - він все одно мав бути тому що такий план. Головне що буде після цього. Думаю самі здогадаєтесь, хто захоче.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ronemun: 25.02.2024 03:39Головне що буде після цього. Думаю самі здогадаєтесь, хто захоче.
Содом і Гомора? :laugh:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

avuremybe
вірно, з дуже красивим і цікавим фіналом B-)
"32 Візьміть для прикладу фігове дерево: як тільки його пагінці набрякають і випускають листя, ви знаєте, що близько літо.+ 33 Так само, коли ви побачите все це, знайте, .." Матвія 24 розділ вірші 32-33. Тут головне контекст
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

MaxD: 24.02.2024 20:33 Kashtan
Так, такий промпт складніше створити. MJ потрібно тюнінгувати, інакше видає дивні результати. Але DALL-E виявився більш зговірливим.
P: Man with prosthetic leg, wearing uniform, gloomy and sad, with the flag of Ukraine in the background. Photorealism, sharp focus, 50mm lens
спойлер
ЗображенняЗображенняЗображення
upd Блін, читаю дупою
Щасливий змушений був додати, бо у всіх них був похмурий вигляд, виснажений та нещасний
Тоді так: Wide angle shot: Man with prosthetic leg, wearing uniform, pixel camouflage, brave and strong. With the flag of Ukraine in the background. Photorealism, sharp focus, 50mm lens
спойлер
ЗображенняЗображення
Дякую! Чудова робота, я був впевнений що Ші заборонено малювати людей з протезами, принаймні тепер бачу що ні, і справа таки у формулюванні.
Dilfin
Member

Повідомлення

Щось дуже якась закономірна, в час "торерадства" випадковість.) Дивна підміна історії...
Відповісти