Огляд та тестування ноутбука Dream Machines RX4090-17UA28 на базі процесора Intel Core i9-13900HX та відеокарти Nvidia GeForce RTX 4090 з водяним охолодженням

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
AlSaintUk
Member
Аватар користувача

Повідомлення

n+gibat[]r: 07.09.2023 13:43
AlSaintUk: 06.09.2023 12:28 Веру в коррупционеров? 3.5к$ отдал на донаты в прошлом году, но после "барабанов" и "стадионов" донатить больше не буду.
Где-то в своём Mercedes-Benz G63 AMG 2023 года выпуска заплакал один Прытула кропаляший с донатов :laugh:
_________
А по теме: шоб я так жил чтобы такие ноуты покупать :spy:
100% :gigi:
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Евгений King
Оце я люблю, предметний діалог :)
Вище наведений XMG 16 за 2200 евро так, але там за замочуванням карта RTX4060 :gigi:
Я ось сконфігурувал схожий XMG Neo 17 та додав водоблок (которий вони продають окремо) у мене вийшло майже 4000 евро, або 157 000 грн (додаю скріншот)
Про пам`ять це не відмовка, ми все описали як є на сьогодні. Звісно, за місяць-два ситуація змінеться (тоді відповідні модулі ми додамо до конфігуратора).
Що до "ви возите". Ми нічого самі не возимо, для цього існує офіційний дистрибьютор в Україні, можете звернутись до них та все з`ясувати особисто.

Про "історії на форумах", ну супер що ви начитались. Ось тільки задайте собі питання, коли все добре хтось пише виробникам оди? Можливо є такі люди, але їх одиниці. Завжди круто навмисно знаходити лише погане, а ось коли клієнтам робиш дійсно круті акції, подарунки - ніхто і спасибі не скаже. Але нічого. Ви стали клієнтом Леново, це супер ми вас щиро вітаємо. :beer:
спойлер
XMG_17.jpg
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Dream Machines: 07.09.2023 14:30Завжди круто навмисно знаходити лише погане, а ось коли клієнтам робиш дійсно круті акції, подарунки - ніхто і спасибі не скаже
Та чого, от я дякую за Patriot P300 P1TBM28 ;) Хоч і є просадки по швидкості запису, але на халяву гріх жалітися :D :up:
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Lucas55: 07.09.2023 17:10
Dream Machines: 07.09.2023 14:30Завжди круто навмисно знаходити лише погане, а ось коли клієнтам робиш дійсно круті акції, подарунки - ніхто і спасибі не скаже
Та чого, от я дякую за Patriot P300 P1TBM28 ;) Хоч і є просадки по швидкості запису, але на халяву гріх жалітися :D :up:
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
Це баг у відображенні швидкості запису. Щось ця прога після останніх оновлень не показує правильно швидкість у Патріков. В мене такий самий диск, спочатку на запис показувало 2100, а потім так само. Хоча при копіюванн файлів швидкості як і мають бути. Дивина :rotate:
І да, будь-ласка :beer:
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Dream Machines: 07.09.2023 17:22Щось ця прога після останніх оновлень не показує правильно швидкість у Патріков
Ще спробував старим тестом 2 проходи Patriot P300
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
Та для порівняння 1 системний Samsung PM961 (MZVLW256HEHP)
спойлер
Зображення

дивно, але в будь якому разі для файло-кладової згодиться :)
lDevilDriverl
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dream Machines: 06.09.2023 10:18
Sashkotem: 06.09.2023 10:03 Виглядає як космічні технології, єдине що пропустили гвинтики біля місця фіксації фітінгів не є нержавіючі, при попаданні капель води із часом будуть іржавіти.
Дякуємо. З гвинтиками все буде добре, вони анодовані, та і води там не дуже багато. Максимум пару крапель, і то якщо "рука ненабита" :gigi:
Копія XMG NEO 17 (E23) :spy:
аааа, ну то вже усі зрозуміли :laugh:

чого в огляді не зняли охлад та не показали, шо там... рідкі прокладки на чіпах пам'яті та врм або ж нормальні...
за 150к криво встановлений динамік, то так має бути?
чи можна повністю налаштувати пам'ять? виставити таймінги, частоту, вольтаж? чи тіко хмр?
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

lDevilDriverl: 08.09.2023 10:08 Копія XMG NEO 17 (E23) :spy:
аааа, ну то вже усі зрозуміли :laugh:

чого в огляді не зняли охлад та не показали, шо там... рідкі прокладки на чіпах пам'яті та врм або ж нормальні...
за 150к криво встановлений динамік, то так має бути?
чи можна повністю налаштувати пам'ять? виставити таймінги, частоту, вольтаж? чи тіко хмр?
Тоді, за вашою логікою, не копія XMG, а копія копії :gigi:
Скажу більше, ще і "копія" Eluktronics, також "копія" Xotic... Може все таки не копія? Може вони як і ми є партнерами одного заводу (і відповідальні за різні регіони світу)?
Прокладки нормальні (не рідкі), не знімали охлад бо там рідкий метал. З динаміком все ок, його зачепили коли розбирали ноутбук для фото (буває :rotate: ).
Повний спектр налаштувань пам`яті доступний у BIOS - тобто відповідь, так.
gast_
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Максимально тупо, цей водопровід пластиковий якшо його дьоргати постійно - роздовбається після кількох ітерацій підключень. Вода та електроніка - речі несумісні.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

gast_: 09.09.2023 11:33 Максимально тупо, цей водопровід пластиковий якшо його дьоргати постійно - роздовбається після кількох ітерацій підключень. Вода та електроніка - речі несумісні.
З чого Ви зробили такі висновки? Ну просто для себе цікаво. Навіть якщо через декілька місяців, або років щось "раздовбається", саме для цього у комплекті йдуть запасні частини. Про несумісність води та електроніки взагалі дивно чути в кінці 2023 року, коли без системи рідинного охолодження взагалі неможливо зібрати ПК на топовому залізі...
solomoniks
Member

Повідомлення

Dream Machines: 06.09.2023 10:46
leremenko: 06.09.2023 10:40 не розумію бажання виробника економити на сірниках. Патріот П300 стоять як в найпростіших так і в топовому . Ну як так?
Дякую хоч озу від Самсунг
Це називається контракт ;)
Трішки не встигли Patriot з новою лінійкою SSD, тому перші ноути потрапили до нас з Р300
Контракт контрактом, в топовый ноут могли бы и топовые железки засунуть! На гарантию ведь это не влияет, производитель допускает устанавливать всё, что захочешь. B-)

Отправлено спустя 3 минуты 29 секунд:
XMG - как DM, только из Германии. :)
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

solomoniks: 11.09.2023 10:14 Контракт контрактом, в топовый ноут могли бы и топовые железки засунуть! На гарантию ведь это не влияет, производитель допускает устанавливать всё, что захочешь.
В теории для теста (обзора), мы могли и 990 Pro поставить, но это было не честно. Мы открыто написали, почему первые модели идут именно с таким SSD, и ничего не скрывали. Думаете поступили неправильно?
solomoniks
Member

Повідомлення

Dream Machines: 11.09.2023 10:27
solomoniks: 11.09.2023 10:14 Контракт контрактом, в топовый ноут могли бы и топовые железки засунуть! На гарантию ведь это не влияет, производитель допускает устанавливать всё, что захочешь.
В теории для теста (обзора), мы могли и 990 Pro поставить, но это было не честно. Мы открыто написали, почему первые модели идут именно с таким SSD, и ничего не скрывали. Думаете поступили неправильно?
Ну в теории клиент тоже может приобрести ноут с 990 Pro, на сайте через конфигуратор. Т.ч. почему бы и нет? :)
leremenko
Member
Аватар користувача

Повідомлення

gast_: 09.09.2023 11:33 Максимально тупо, цей водопровід пластиковий якшо його дьоргати постійно - роздовбається після кількох ітерацій підключень. Вода та електроніка - речі несумісні.
доречіі так, цікаво скільки протримаються резинки. Чи є ремкомплект якщо почне протікати.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

solomoniks: 12.09.2023 11:04 Ну в теории клиент тоже может приобрести ноут с 990 Pro, на сайте через конфигуратор. Т.ч. почему бы и нет? :)
Да, но это не будет стоковой конфигурацией, да и ноутбук можно купить у партнеров "с полки". Насколько я помню, требование редакции чтобы на обзоре был именно стоковый вариант.

Отправлено спустя 1 минуту 16 секунд:
leremenko: 12.09.2023 11:33 Чи є ремкомплект якщо почне протікати.
А це що на фото? :D
спойлер
07-big-dream-machines-rx4090-17ua28.jpg
leremenko
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чи є ремкомплект якщо почне протікати.
[/quote]
А це що на фото? :D
спойлер
07-big-dream-machines-rx4090-17ua28.jpg
[/quote]

піду помажу очі зеленкою)) не побачив. Дякую
solomoniks
Member

Повідомлення

Dream Machines
Можете ли сделать видео обзор теста в играх, хочется посмотреть на водное охлаждение в деле.
Думаю, многим будет интересно. B-)
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

solomoniks: 13.09.2023 10:13 Dream Machines
Можете ли сделать видео обзор теста в играх, хочется посмотреть на водное охлаждение в деле.
Думаю, многим будет интересно. B-)
На днях выйдет видео обзор у AlexReal, там все будет :beer:
solomoniks
Member

Повідомлення

Dream Machines: 13.09.2023 12:49
solomoniks: 13.09.2023 10:13 Dream Machines
Можете ли сделать видео обзор теста в играх, хочется посмотреть на водное охлаждение в деле.
Думаю, многим будет интересно. B-)
На днях выйдет видео обзор у AlexReal, там все будет :beer:
Окей, будем ждать! :beer:
leremenko
Member
Аватар користувача

Повідомлення

чекаємо)
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

solomoniks
leremenko
:beer:
спойлер
Відповісти