AMD проти Intel: підсумки другого кварталу на ринку x86-процесорів

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

vmsolver: 12.08.2023 16:50У АМД тогда был эффект малой базы, сейчас этот фактор себя исчерпал
Я не о однопотоке, а о игровой прибавке от 2600 к 5600, а zen+ несколько процентов до интелов не дотягивал, и твоя теория о малой базе несостоятельна
спойлер
perfrel_1920_1080.png
Mad Dog
Member

Повідомлення

Lorichic: 13.08.2023 14:06 Я не о однопотоке, а о игровой прибавке от 2600 к 5600,
В реальних умовах вузьким місцем буде саме відяха. Ніхто у комп з 2600 купувати 4090 не буде ))
Ігрова прибавка буде виглядати десь так:
спойлер
Зображення
https://i2hard.ru/publications/27575/
Але у цій темі це фактично офтоп бо кількість тих хто апгрейдить процесор буде менша ніж статичтична похибка. :gigi:
vmsolver
Member

Повідомлення

Lorichic
Дочитайте тот мой пост до конца, а не только первые несколько слов.
куе
Member

Повідомлення

а чего нормального в зять на амуде со встройкой не тугой бу плата проц и память?
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Mad Dog: 13.08.2023 14:37В реальних умовах вузьким місцем буде саме відяха.
Если речь о процессорах, зачем скрин с упором в видеокарту где нет даже 60 фпс? Насколько знаю до сих пор самым распространённым разрешением является FHD, там и разницу между камнями видно
спойлер
2.png
Mad Dog
Member

Повідомлення

Lorichic: 13.08.2023 15:16 Если речь о процессорах, зачем скрин с упором в видеокарту где нет даже 60 фпс?
Я тобі зразу відповів на це питання. :gigi:
Але ти звісно щоб переконати самого себе у доцільності апгрейду можеш грати і у розширенні 800*600 (або створювати будь які інші не типові умови коли відяха буде простоювати, а упор буде саме у проц) ))
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Mad Dog: 13.08.2023 16:06Але ти звісно щоб переконати самого себе у доцільності апгрейду можеш грати і у розширенні 800*600
Я вроде написал понятно, FHD, 1920×1080, в стиме самое популярное разрешение, у 61% пользователей на июль 2023
Mad Dog: 13.08.2023 16:06або створювати будь які інші не типові умови коли відяха буде простоювати, а упор буде саме у проц
Чтоб видеокарта не простаивала купи нормальный процессор себе, 3080ти загружена по полной в FHD на Low настройках
спойлер
Снимок экрана 2023-08-08 222427.png
Mad Dog
Member

Повідомлення

Lorichic: 13.08.2023 16:31 Я вроде написал понятно, FHD, 1920×1080, в стиме самое популярное разрешение, у 61% пользователей на июль 2023
тільки ти забув написати яка середня відеокарта гравців у стімі...
правда ж це не 3090, на яку ти тут графіки приводиш?
Lorichic: 13.08.2023 16:31 Чтоб видеокарта не простаивала купи нормальный процессор себе, 3080ти загружена по полной в FHD на Low настройках
маячня. Відяха у тебе завантажена на повну бо нема ліміта по ФПС... а не через крутий проц.
Якщо у тебе і так відяха завантажена на 100% то що тобі дасть покупка найкрутого проца у світі? півтора відсотка у бенчмарках які "на око" ти ніколи не побачиш? :lol:

Ще раз: ти приводиш графіки де створені умови щоб вузьким місцем був саме проц, але сам же викладаєш скришот де пляшковим горлом є відяха, а не проц...
Zak_Preston
Member

Повідомлення

Не знаю як з десктопним ринком, але в ноутбучному все досить скрутно для АМД: попередні 2 роки дали новий подих платформі AMD Advantage (Ryzen + Radeon +стандарти з охолодження, якості дисплею та тривалості автономної роботи), яка мала обмежений успіх чере нестачу компонентів та "силіконову засуху". Але у 2023 році я бачу лише один єдиний варіант з AMD Advantage, і це біджетний ASUS TUF A16, всі інші серії переходять на GPU від NVidia (MSI Alpha/Bravo, Zephyrus G14, Lenovo Legion Slim 7, Lenovo Legion Pro, Lenovo Legion), а деякі взагалі відмовляються від процесорів AMD (ASUS: Zephyrus G16, Strix G16, Flow x16, тощо).

Як це логічно пояснити я просто не знаю, адже ноути на AMD, а особливо AMD Advantage, є набагато автономнішими (ледь не в рази) ніж аналоги від Intel, а надзвичайно вдала серія Zephyrus G14 2022 і досі є взірцем збалансованого і надзвичайно продуктивного ультрабука.
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Mad Dog: 14.08.2023 09:12маячня. Відяха у тебе завантажена на повну бо нема ліміта по ФПС... а не через крутий проц
Шедеврально, и зачем люди процессоры апгрейдят, ведь можно просто убрать лимит по фпс
Mad Dog
Member

Повідомлення

Lorichic: 14.08.2023 09:57
Mad Dog: 14.08.2023 09:12маячня. Відяха у тебе завантажена на повну бо нема ліміта по ФПС... а не через крутий проц
Шедеврально, и зачем люди процессоры апгрейдят, ведь можно просто убрать лимит по фпс
Шедеврально маструбувати на типу крутий проц, коли вузьким місцем є відеокарта. :gigi:
Так що там з відеокартами у стімі? :lol:
Ostin
Member

Повідомлення

Яке FHD в 2023 році? Може ще хтось і в 1024 бігає? :D
Якщо дивитись на статистику стім, яку любять приводити статисти, то там наймасовіша відеокарта 1650 :lol: А максимум що там є в десятці - це 3070. І до цього є сенс апгрейдитись по процесору?)
З іншої сторони, 5600 зараз коштує 100 доларів, тому хто хоче, може переїхати із першого zen на останній для АМ4 за мізер коштів.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ничего удивительного. АМ5 очень дорогая платформа с ддр5, а ам4 в силу разницы в возрасте между материнскими платами и процессорами может банально не запустится без обновления Биоса, что рядовому пользователю точно не подойдёт. Вдобавок разные версии пси-е и можно легко купить неподходящую плату. В мобильном сегменте АМД мы наблюдаем картину когда процессоры с очень схожей маркировкой основаны на совершенно разных архитектурах т.е попахивает намахаловом покупателя.
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Mad Dog: 14.08.2023 10:15 коли вузьким місцем є відеокарта
Это не видеокарты вина, а лимит снят :lol:
Ostin: 14.08.2023 10:19Яке FHD в 2023 році?
Саме так, особливо якщо граеш шутери

Отправлено спустя 13 минут 27 секунд:
На примере CS:GO, самый популярный среди спортсменов монитор ZOWIE XL2546K, 1920x1080 (FullHD)
Mad Dog
Member

Повідомлення

Lorichic: 14.08.2023 10:47
Mad Dog: 14.08.2023 10:15 коли вузьким місцем є відеокарта
Это не видеокарты вина, а лимит снят :lol:
режим шланга детектед. :gigi:
Зі стімом злився, з вузьким місцем злився... як ще впадеш лицем у бруд? :facepalm:
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Mad Dog: 14.08.2023 11:28Зі стімом злився, з вузьким місцем злився.
Я не думал что ты не в курсе о такой опции как снижение видеонастроек когда не справляется видеокарта, самые популярные в стиме 1650 и чуть отстаёт 3060, играть можно, зависит от жанра, люди играют ведь не только в киберпанк, полно не графонистых игр, и там на первый план выходит связка процессор+память, пример
спойлер
Mad Dog: 14.08.2023 11:28режим шланга детектед.
Это режим твоего раздвоения личности, вначале у тебя проблема из-за лимита фпс, а потом оказывается видеокарта не справляется, ну а процессор конечно не причём
Ostin
Member

Повідомлення

Lorichic: 14.08.2023 11:54там на первый план выходит связка процессор+память
Так би й написав, для CS та інших онлайн-ігор без графіки.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Kravan: 12.08.2023 12:58Консоль живет 7 лет. ПК собирают +- на тот же срок, это приблизительно 6 поколений процов.
Поколения не меняются каждый год, а рефреши вообще не в счёт, за семь лет максимум 3-4 поколения выходит, так что вы просчитались :gigi:
Mad Dog
Member

Повідомлення

Lorichic: 14.08.2023 11:54 Я не думал
от тут мав поставити крапку.

Lorichic: 14.08.2023 11:54 самые популярные в стиме 1650 и чуть отстаёт 3060,
і нахіба ти тоді дивишся на бенчмарки на 3090 і на статистику на стімі? :facepalm:

Lorichic: 14.08.2023 11:54 Это режим твоего раздвоения личности, вначале у тебя проблема из-за лимита фпс, а потом оказывается видеокарта не справляется, ну а процессор конечно не причём
що за тупа маніпуляція? Проблеми не у мене,а у тебе. І не залізом, а з розумінням як воно працює. у тебе на скриншоті 266 фпс, це ти називаєш "не справляється"?
Якщо візьмеш 4090 ти отримаєш ще більше фпс на цьому ж проці, а от заміна процесора на більш подужний на фпс майже не вплинуть.
Зразу скажу, що мова йде про сучасні ігри, а не про Супер Маріо, бо зараз знов почнеш маніпулювати.
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Mad Dog: 14.08.2023 13:37і нахіба ти тоді дивишся на бенчмарки на 3090 і на статистику на стімі?
Статистика стима отображает mainstream игрового железа, 3090 для того чтоб оценить разницу между процессорами, или экстрополяция для того же владельца 3060 как поведёт себя его проц с более мощной видеокартой, не будет ли ботлнека в проц
Mad Dog: 14.08.2023 13:37 Проблеми не у мене,а у тебе. І не залізом, а з розумінням як воно працює
Это ты не понимаешь, ты пишешь 266 фпс потому что снят лимит и проц тут не причём, таких ламеров послушаешь и железо не надо менять, снимай лимиты и играй с высоким фрейрейтом на любом ведре
Пример с 12400, 3080 не догружена, вертикальная синхронизация off
спойлер
подскажи, как снять лимиты владельцу этого железа :gigi:
Відповісти