У Steam почався великий літній розпродаж

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 30.06.2023 20:12Краще, ніж 5. Просто ігри від юбіків вже давно апріорі не викликають ніякого інтересу...
ну не знаю
проте The Division просто шикарна гра
я навіть два рази проходив, облизав вздовж і поперек, і навіть залишилось відчуття, що десь не допроходив
Corey666
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark Messiah за 18 грн
Bulletstorm Full Clip + Duke Nukem DLC - 71грн
Думав ще Асасіінів взяти, все шо пов'язано з Еціо - закінчив грати в них, на половині Brotherhood. Але розумію, щось не хочеться грати в них.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Corey666: 30.06.2023 20:43Dark Messiah за 18 грн
Bulletstorm Full Clip + Duke Nukem DLC - 71грн
:shuffle: :super: :gamer:
темного мессию затирал до дыр помню лет 10 назад на максмальном уровне сложности , буллетсторм в свое время понравилась тоже
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

хммм, тут надо подумать конечно :think:
спойлер
photo_2023-07-01_01-40-21.jpg
lividum
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Nortrom: 30.06.2023 19:40Мне достаточно простой показалась, 93 часа, все ачивки, все боссы пройдены. Ждем длц
ну, тут многое от стиля игры зависит. я упоротый милишник без магии. тут сложность главным образом в количестве боссов. просто устаешь их долбить. ну и руки да, может не совсем прямые :lol: Я, например, дымного рыцаря из второго дарка так и не одолел. больше полусотни походов на него, 1 разбитый геймпад. разок был близок к успеху, думал он уже подыхает, а это была скриптовая анимация, после которой он встал и вынес меня. А оставался то 1 удар, а выносливости не хватило..пожадничал)) Что касается ачивок, вообще никогда их не делал. даже не смотрю какие и на что. что-то случайно выполняется, да и ладно.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lividum: 01.07.2023 19:49больше полусотни походов на него, 1 разбитый геймпад. разок был близок к успеху, думал он уже подыхает, а это была скриптовая анимация, после которой он встал и вынес меня. А оставался то 1 удар, а выносливости не хватило..пожадничал))
Жесть :gigi: Каждый раз удивляюсь, как люди становятся фанатами таких игр и проходят на платину, это стальные нервы надо иметь :D
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Ainger: 01.07.2023 01:44 хммм, тут надо подумать конечно :think:
спойлер
photo_2023-07-01_01-40-21.jpg
Там чи то розробник, чи то видавець зашкварений
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Ainger
Я придбав та пройшов гру до того, як дізнався, що видавець Focus Entertainment насправді ті ще гівнюки, які підтримують ворога, тому хоч і прикро, але не можу своїм друзям її радити взагалі. Хоча в цю гру Asobo studio вклали душу і вона надзвичайно емоційна, але все одно кошти від продажів підуть видавцю та на підтримку війни.
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

snegurrrka: 01.07.2023 21:53 Ainger
Я придбав та пройшов гру до того, як дізнався, що видавець Focus Entertainment насправді ті ще гівнюки, які підтримують ворога, тому хоч і прикро, але не можу своїм друзям її радити взагалі. Хоча в цю гру Asobo studio вклали душу і вона надзвичайно емоційна, але все одно кошти від продажів підуть видавцю та на підтримку війни.
Ого, не знал, пойду гляну на этот счет :-/
придется тогда пиратить

Отправлено спустя 24 минуты 55 секунд:
snegurrrka: 01.07.2023 21:53 Хоча в цю гру Asobo studio вклали душу і вона надзвичайно емоційна, але все одно кошти від продажів підуть видавцю та на підтримку війни.
Так, ну окей, Focus Entertainment являются издателями Atomic Heart, а значит с её продажи идут выплаты русне, но каким боком, деньги с продаж A Plague Tale пойдут на поддержку войны? Больше чем положено с продаж Atomic Heart русне не пойдет. Но и этого достаточно, я абсолютно понимаю, Фокусы поступают как отбросы, но именно из-за поддержки руснявых разрабов, а не из-за того, что какие-то там еще деньги с продаж других игр идут русне. По такой логике, стоит прекратить вообще какие-либо покупки в Steam, Эпиках и тд. ведь они позволяют этим издателям продавать на своих площадках. Не? Если я неправильно провел цепочку или нашел не всю инфу про Focus Entertainment, подскажите по этому моменту :think:
Ostin
Member

Повідомлення

Тю, машинки Snowrunner треба деінсталювати)
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

В общем, по Focus Entertainment мне никто ничего внятно не ответил, а мой ресёрч привел к тому, что речь в нашем инфопространстве ведется только в отношении Atomic Heart, но тут и ежу понятно, что её не стоит покупать, пиратить и даже смотреть её прохождение.
А уж на фоне того, что Asobo studio добавили в A Plague Tale: Requiem украинскую локализацию, а еще запилили Мрію в MFS, и деньги с продажи длс отправили на помощь и восстановление Ан-225, я лично проходить мимо игры не стану. И как я уже написал выше, это какое-то выборочное тыкание копьём, "тут мы закенселим, а тут будем наворачивать полной ложкой", попахивает лицемерием.

Ну а Focus Entertainment пусть идут вслед за кораблём
Ostin
Member

Повідомлення

Ainger: 01.07.2023 22:34По такой логике, стоит прекратить вообще какие-либо покупки в Steam, Эпиках и тд. ведь они позволяют этим издателям продавать на своих площадках. Не?
Так. Якщо магазин дозволяє видавцю щось продавати, то значить вони разом спонсують війну. По такій логіці, купувати щось офіційно зараз просто ніде, бо і стім, і епік, і, я впевнений, ті ж еа з юбі щось та продають русняве. Якщо не відверту діч як атомік, то щось із видавця, який підтримує хоча б одного рузького розробника.
Наприклад поляки та їх Гог. Там продається Eador, всі три частини, а вони на всі 100% кацапські. То що ж робити? :rotate:
Коротше кажучи, тут немає легкого шляху для геймера, бо шляхів два: закрити очі і не купувати таке лайно як атомік, але змиритись з іншим, або ж іти на торенти (а це краще, качати русняві ігри безкоштовно? Або качати ігри нормального розрозбника, який видається в стім, бо іншого місця просто немає. А стім, як ми вияснили, спонсує війну тим чи іншим способом :-/ )
Отаке.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Corey666: 30.06.2023 20:43 Dark Messiah за 18 грн
Bulletstorm Full Clip + Duke Nukem DLC - 71грн
Думав ще Асасіінів взяти, все шо пов'язано з Еціо - закінчив грати в них, на половині Brotherhood. Але розумію, щось не хочеться грати в них.
Там у месії були якісь проблеми, що треба міняти мову віндовс, бо там французька, я короче його повертав, але я бачив переклад укр :beer:

Відправлено через 57 секунд:
Ainger: 02.07.2023 16:24 В общем, по Focus Entertainment мне никто ничего внятно не ответил, а мой ресёрч привел к тому, что речь в нашем инфопространстве ведется только в отношении Atomic Heart, но тут и ежу понятно, что её не стоит покупать, пиратить и даже смотреть её прохождение.
А уж на фоне того, что Asobo studio добавили в A Plague Tale: Requiem украинскую локализацию, а еще запилили Мрію в MFS, и деньги с продажи длс отправили на помощь и восстановление Ан-225, я лично проходить мимо игры не стану. И как я уже написал выше, это какое-то выборочное тыкание копьём, "тут мы закенселим, а тут будем наворачивать полной ложкой", попахивает лицемерием.

Ну а Focus Entertainment пусть идут вслед за кораблём
Лицемірство це нормальна річ, я з батьками один, на роботі інший, з друзями третій
Marrog
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ/Бориспіль

Повідомлення

Забрав обидві Subnautica за непоганим прайсом, спробуємо магію глибин на смак :) Ще придивлявся до перевидання Mass Effect, але небажання ставити ще один ланчер, ще й від ЕА перемогло :gigi:
Ostin
Member

Повідомлення

Marrog
Якщо ніколи не проходив - треба брати. Це одна із тих ігор, які лишають по собі слід і величезну купу фанатів. Лаунчер то справа десята, головне гра.
Інша справа, що її можна пройти по підписці, здається, тому вибір за гравцем.
і звісно ж, гра може не зайти...
Marrog
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ/Бориспіль

Повідомлення

Ostin: 02.07.2023 17:30 Marrog
Якщо ніколи не проходив - треба брати. Це одна із тих ігор, які лишають по собі слід і величезну купу фанатів. Лаунчер то справа десята, головне гра.
Інша справа, що її можна пройти по підписці, здається, тому вибір за гравцем.
і звісно ж, гра може не зайти...
МЕ проходив декілька разів, але піратку :shuffle: для мене це одна з топових франшиз (окрім ніякої андромеди, яку я за пару годин проходження видалив з компа). Хотів завести собі легальну, але схоже не судьба :D
Ostin
Member

Повідомлення

Marrog
Ну тоді норм. Я теж не купуватиму оновлену версію. Свого часу награвся в оригінали.
Belich
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kravan: 30.06.2023 12:19
greatvova: 29.06.2023 22:44 Найтоповіша знижка це 10-20% на стім дек. 15200 грн за версію з 64 ГБ пам'яті, 18800 грн за адекватну, на 256 ГБ. :super:
Не нужно брать на 256. 15200 стим Дек + 256 ССД = 16400

Седни заказал 11 штук для друзей, т.к. есть родственники в Европе. За такие деньги это ультимативный девайс.
Ціна на деку звісно класна, тільки проблема в тому, що вони сюди не заїдуть по такій ціні, бо митниця. Чи є якісь способи не розмитнювати деку?)
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

lividum: 30.06.2023 16:21 Доречі він набагато легший за дарксоулси. Багато босів з першого/другого разу долав.
Дойдете до Людвига - расскажете :)
lividum
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Shaolin_Style: 03.07.2023 10:20Дойдете до Людвига - расскажете
я так гадаю, вже скоро, бо залишився тільки кошмар до проходження. Тут справа в тому, що якось відрізняється реалізація бойової системи. Не знаю як це точніше визначити. І там і там на серіях ударів вони всі ставляться в чергу. Але бладборн помітно швидший, тому коли я навалюю серію, то вся вона виконується так як треба. Вчасно. Одиничні випадки були з фейлами. А ось в дарках все це настільки повільно, що гра не встигає за моїми командами і створюється ситуація, коли команди виконуються уже зовсім невчасно/непотрібні. А невчасно і не те - це гарантована смерть. Це мої спостреження. Тож бладборн загалом для мене легший. Тільки камера і там і там головний босс гри :laugh:
Відповісти