PowerColor Radeon RX 7900 XTX Red Devil може перегріватися через погано нанесену термопасту

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

EvhenS: 17.05.2023 21:57 В Радеоні 7 за вдвічі меншу РРЦ, були графітові прокладочки.
Испугавшись успешности - очень быстро свернули производство её ;)
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 17.05.2023 21:59Тобто ви стверджуєте, що водянки не протікають?
Ви стрерджуєте , що гирі не ламаються?
- так
- ні
- варіант для рукодупа

Оберіть свій варіант, він підійде і під ваше питання.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 17.05.2023 22:03
Павло: 17.05.2023 21:59Тобто ви стверджуєте, що водянки не протікають?
Ви стрерджуєте , що гирі не ламаються?
- так
- ні
- варіант для рукодупа

Оберіть свій варіант, він підійде і під ваше питання.
людина пише водянки течуть... ви чомусь не погоджуєтесь... що ви можете протиставити цьому ствердженню?
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nikolaiii: 17.05.2023 17:33 Ціна на комлектуху росте, але контроль якості видно не покриває здорожчання.
Ничего удивительного, просто увеличение прибыли за счет снижения себестоимости. Ведь важнейшей чертой капитализма является стимул к получению прибыли. А правильно выращенный потребитель всё стерпит: и бета тесты за свои деньги, и посредственное качество. Ещё и будет защищать свой любимый бренд в жарких интернет баталиях.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 17.05.2023 22:06що ви можете протиставити цьому ствердженню?
Прямі руки (треба при збірці)+ мозок (треба при підборі)
Або тему де це можна орендувати
viewtopic.php?f=6&t=7016&start=25740

З.і. закінчуємо з цим, а то зараз за флейм покарають.
Кого цікавить чудовий світ кастомок - завітайте в вищевказану тему :beer:
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 17.05.2023 21:59 Тобто ви стверджуєте, що водянки не протікають? :insane:
Шо прямо все? Вот так купил, поставил и потекло? И как они продаются до сих пор? Или это для тех, кто любит заливать системник?
Спасибо за предупреждение. Теперь даже думать о водянке не буду. Лучше ноутбук.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Павло: 17.05.2023 22:06людина пише водянки течуть... ви чомусь не погоджуєтесь... що ви можете протиставити цьому ствердженню?
Как раз та самая ситуация когда частный случай был разнесён по всем интернетам с преувеличением масштабов. У людей миллион всего происходит с пк, но это частные случаи которые не отображают общую картину.

Отправлено спустя 33 секунды:
oversmoke: 17.05.2023 22:52Шо прямо все? Вот так купил, поставил и потекло?
Та какой там, пока домой донёс уже вся жижа вытекла.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversmoke: 17.05.2023 22:52
Павло: 17.05.2023 21:59 Тобто ви стверджуєте, що водянки не протікають? :insane:
Шо прямо все? Вот так купил, поставил и потекло? И как они продаются до сих пор? Или это для тех, кто любит заливать системник?
Спасибо за предупреждение. Теперь даже думать о водянке не буду. Лучше ноутбук.
наверное они верят в миф, что внутри водянки вода под давлением :laugh:
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 17.05.2023 22:13
Павло: 17.05.2023 22:06що ви можете протиставити цьому ствердженню?
Прямі руки (треба при збірці)+ мозок (треба при підборі)
Або тему де це можна орендувати
viewtopic.php?f=6&t=7016&start=25740

З.і. закінчуємо з цим, а то зараз за флейм покарають.
Кого цікавить чудовий світ кастомок - завітайте в вищевказану тему :beer:
У мене зараз стоїть залман перформа для охолодження проца. Він у мене більше 10 років… На коробці ще збереглася ціна 220 гривень…
Для того щоб його подружити з ам4 я купив перехідний кіт за 120 гривень… Ну і новий вентилятор бо рідний почав гудіти… Все… більше ДЕСЯТИ років роботи… І я вам можу гарантувати, що він працюватиме і дальше! І зауважте я вам не розповідаю про «мозок і прямі руки»…
На мою думку водянка це вимушена міра! Відеокарта 300 ватт + чи новенький і9 в розгоні :laugh: і я не сперечаюсь із вами нарахунок цього!
Но твердження, що водянки течуть тільки у криворуких це маячня!
Навіщо так писати? Напишіть наприклад «для мене, плюси водяного охолодження перекривають мізерний шанс того, що воно потече при правильному використанні» і питань до вас не виникне :beer:
Taurm
Member
Аватар користувача
Звідки: Dallas-Fort Worth

Повідомлення

Дуже дивна стаття. Маю таку саму карту, тільки Limited Edition. Температури зазвичай ~65, хотспот до 80. Ніколи не бачив нічого схожого на те, що в статті.
mraleks
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

gehka3: 17.05.2023 22:01
EvhenS: 17.05.2023 21:57 В Радеоні 7 за вдвічі меншу РРЦ, були графітові прокладочки.
Испугавшись успешности - очень быстро свернули производство её ;)
В референсній 6950хт теж графітова.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Taurm: 18.05.2023 01:38Маю таку саму карту, тільки Limited Edition. Температури зазвичай ~65, хотспот до 80. Ніколи не бачив нічого схожого на те, що в статті.
А як довго Ви її маєте, і як часто із навантаженням(наприклад комп'ютерні ігри) використовуєте?
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

На такие большие чипы надо класть Ptm7950 и забыть о нанесении термопасты
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

EvhenS: 17.05.2023 21:57 В Радеоні 7 за вдвічі меншу РРЦ, були графітові прокладочки.
У PS5 за 400-500$ рідкий метал намазаний з заводу.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Telcontar
Не ровняйте консоли и видимокарты. Консоли сознательно продаются дешевле, отбиваются играми и подписками псплюс
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

AntonyKandaurov
Так ПК вже мінімально відрізняється від консолей у цьому плані. Багато видавців ставлять ту ж саму ціну, що й на консолях. А для економії на ПК є Gamepass та інші підписки :dontknow:
anyname
Member

Повідомлення

Telcontar: 18.05.2023 09:09 AntonyKandaurov
Так ПК вже мінімально відрізняється від консолей у цьому плані. Багато видавців ставлять ту ж саму ціну, що й на консолях. А для економії на ПК є Gamepass та інші підписки :dontknow:
З гейм пасів і інших підписок нічого не капає ні виробникам ЦП , ні виробникам ВК , ні іншим виробникам комп'ютерного заліза чи софта. Й якщо власники бренда консолі відбивають їх продаж цінником ігр , то виробники пк заліза відбивають лише продажем заліза . й тому майнер , розробник ШІ й т.д. "ум,честь,совесть эпохи" , а геймер це - жмикрут
Hack-Stock
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

AntonyKandaurov: 18.05.2023 09:00 Telcontar
Не ровняйте консоли и видимокарты. Консоли сознательно продаются дешевле, отбиваются играми и подписками псплюс
Давно прошли те времена, в минус продавалась только PS3 Fat, в своё время, все остальные модели уже с прибылью.
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Hack-Stock
Они ещё эту историю вспоминали в момент релиза PS4, затем PS4 Pro, PS5 эта музыка будет вечной... :facepalm:
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Hotspur: 17.05.2023 19:39
kawalot: 17.05.2023 19:04Я з-за боязні водянок навіть готову водянку на процесор не взяв, бо манав, щоб у випадку чого накрилась мідним тазом карта за 1200 доларів.
саме так. СВО буває тече абсолютно просто так :lol:
Ставь ликшилд и акваэро, раз так страшно. Отработает даже дыру в контуре, и при небольших доделках будет 220В в розетке отключать. Всего 300Е.

Відправлено через 3 хвилини 34 секунди:
Павло
Текут, но настолько редко при условии качественных комплектующих и монтажа, что можно не заморачиваться.
За 16 лет, и переделке контуров раз 6, не текли.
Водянка для энтузиастов, и тех кому снижение шума важнее рисков протечки.
Відповісти