Nvidia готує новий варіант GeForce RTX 4070 на базі процесора AD103

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Kravan
Member

Повідомлення

koniyoto: 10.05.2023 13:43
Kravan: 10.05.2023 13:06
Так вот и не ставьте, кто вам доктор если с настройками не умеете управляться)
Що саме я зробив невірно (ну звісно окрім вибору відеокарти)? Чому взагалі я повинен налаштовувати щось у стандартній системі, зі стандартним драйвером? Мені здаеться, що часи коли було: "Нема драйверу? То напиши його!" вже пройшли. Ооболиво, якщо це стосується розваг.
1. Вы сперва поставили вопрос "фанатам АМДД" а когда вам прилетел вопрос такой же ответили что никому ничего не должны. Не должны - значит и сами не задавайте глупых вопросов.
2. Так вы можете и не настраивать. Огромное количество людей ничего не настраивают и без проблем сидят на стоковых температурах, вы не в курсе были? Вот у меня товарищ сидит на 5700ХТ с момента ее выхода и ниразу не пользовалл никакие твики в любых программах. Полет отличный. И тихий. Тоесть я к тому, что ваши проблемы с неустанным мониторингом температур это проблема скорее на уровне психологии, по факту там можно ничего и не делать.
2.1. Если вы не можете перебороть страх перед температурами, тогда вы идете и подкручиваете ползунки в Адреналине. Но это опционально, если хотите. А если не хотите - не делаете. Не понятно в чем ваша проблема. И главное с чего вы взяли что у Нвидии что то другое? У меня ддва ноута на НВ и таже петрушка, Афетрбернер только в путь. Там еще и из драйвера не знаю как его настроить. Буквалльно надо ставить ПО от третьих сторон.
koniyoto
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kravan: 10.05.2023 13:49 1. Вы сперва поставили вопрос "фанатам АМДД" а когда вам прилетел вопрос такой же ответили что никому ничего не должны. Не должны - значит и сами не задавайте глупых вопросов.
2. Так вы можете и не настраивать. Огромное количество людей ничего не настраивают и без проблем сидят на стоковых температурах, вы не в курсе были? Вот у меня товарищ сидит на 5700ХТ с момента ее выхода и ниразу не пользовалл никакие твики в любых программах. Полет отличный. И тихий. Тоесть я к тому, что ваши проблемы с неустанным мониторингом температур это проблема скорее на уровне психологии, по факту там можно ничего и не делать.
2.1. Если вы не можете перебороть страх перед температурами, тогда вы идете и подкручиваете ползунки в Адреналине. Но это опционально, если хотите. А если не хотите - не делаете. Не понятно в чем ваша проблема. И главное с чего вы взяли что у Нвидии что то другое? У меня ддва ноута на НВ и таже петрушка, Афетрбернер только в путь. Там еще и из драйвера не знаю как его настроить. Буквалльно надо ставить ПО от третьих сторон.
Я не вважаю, що зависання через перегрів і вильоти можна відносити до психологічних проблем, але якщо у вас є час і гроші можете спробувати звернутись до психологів з цим питанням, можливо вони мають іншу точку зору (я б на їхньому місці мав). З повзунками Адреналіну є два моменти. Перший: при раптовому перезавантаженні (привіт русні) усі налаштування скидаються до стандартних. Другий цей самий Адреналін не завжди відкривається без повного перезавантаження системи. А у 10, та 11 версіях Віндовс завершення работи не дорівнюється перезавантаженню. А інколи, от наприклад зараз - його іконки взагалі немає в треї. Це не те щоб прямо таки жах, та "пекельні борошна", але наступну відеокарту я всеж таки візьму ві НВідіа.
Pride91
Member

Повідомлення

Hum: 10.05.2023 11:11
vmsolver
Эволюционирует не один параметр, да и экономика диктует свои условия. Технологический прогресс стал идти рывками и заметно подорожал.
Нет. Технологический прогресс это когда продукт за ту же стоимость имеет лучшие показатели либо те же самые характеристики но уже существенно дешевле. В противном случае это "застой" либо вовсе регресс.
а воно хіба не так? Вам і продуктивність підняли і менше споживання зробили, додали цілу гору різних фіч, технологій.. що ще треба вам? Прогрес хтось має оплачувати, я не маю сумнівів що за бажанням і нвідіа і АМД можуть випустити вже зараз продукт, який ми насправді побачимо лише років через 5-6.. але ціна буде просто непідйомною, тому нам і пропонують всі ці проміжні варіанти, після 1080 ми побачили 2080, потім 3080 потім 4080, кожен крок прогресу ми оплатили, хоча на виході 2080 скоріш за все вже давно була розроблена 4080, а може і 5080, та якби її випустили з розрахунку вкладених інвестицій карта б коштувала 20тисяч баксів і нікому б потрібна не була.

Так роблять всі, це нормально, не хочете купувати то чекайте наступну лінійку, але комусь всеж доведеться це купити, інакше наступна лінійка ніколи не з'явиться на світ.
yungmanpro
Junior

Повідомлення

тільки за баблом погоня. фу.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Pride91: 10.05.2023 17:12
Hum: 10.05.2023 11:11
Нет. Технологический прогресс это когда продукт за ту же стоимость имеет лучшие показатели либо те же самые характеристики но уже существенно дешевле. В противном случае это "застой" либо вовсе регресс.
а воно хіба не так? Вам і продуктивність підняли і менше споживання зробили, додали цілу гору різних фіч, технологій.. що ще треба вам? Прогрес хтось має оплачувати, я не маю сумнівів що за бажанням і нвідіа і АМД можуть випустити вже зараз продукт, який ми насправді побачимо лише років через 5-6.. але ціна буде просто непідйомною, тому нам і пропонують всі ці проміжні варіанти, після 1080 ми побачили 2080, потім 3080 потім 4080, кожен крок прогресу ми оплатили, хоча на виході 2080 скоріш за все вже давно була розроблена 4080, а може і 5080, та якби її випустили з розрахунку вкладених інвестицій карта б коштувала 20тисяч баксів і нікому б потрібна не була.

Так роблять всі, це нормально, не хочете купувати то чекайте наступну лінійку, але комусь всеж доведеться це купити, інакше наступна лінійка ніколи не з'явиться на світ.
Геймери виплачують завжди певний % є ще проф сектор який в цілому думаю затестив прискорення трасування променів. А з іграми то це вже таке дали відділу вони і міркують що з цими блоками можна робити ще. Ось вам там і чистий звук, фпс з повітря і т.п.
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

koniyoto це тобі за те, що в мене драйвер до gtx 950, при перегляді ютубу (пофіг фоном, чи основним вікном) вішав систему з 2015 до 2018 року стабільно два рази на день. На вісті, сімці і десятці. На експлорері, мозіллі, хромі і опері. Скільки раз я оновлював драйвер і думав ось нарешті все закінчиться. А дуля з маком.
Pride91 додали цілу гору різних фіч, технологій.. і толку? Порівняй Квейк 2 і FEAR, FEAR і Відьмак 3. А потім Відьмак 3 і Хогвардс. Скрізь прогрес за 8 років. Причому в часи Квейка 2 топова відеокарта коштувала 300$, FEAR і Відьмака 3 - 650$, а зараз майже 2000.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Pride91
а воно хіба не так? Вам і продуктивність підняли і менше споживання зробили, додали цілу гору різних фіч, технологій.. що ще треба вам? Прогрес хтось має оплачувати,
Только есть одно но. Каждая следующая видеокарта в серии дороже на % от повышения производительности от предшественника т.е по факту продуктивность в играх за $ не растет. Это не прогресс. Раньше выдеокарта из серии следующего поколения выходила по цене как прежнего, а на предыдущую серию делали скидки.
asabovesobelow
Member
Аватар користувача

Повідомлення

4070 хорошая видюха, хейтеры. Естественно кто сидит на 30 серии можно сидеть и до 60, а кто с нуля покупает что-то - отличная видюха
nikolaiii
Member
Аватар користувача

Повідомлення

asabovesobelow
Найбільша проблема, це провалля між 4080 та 4090, там ще одну лінійку можна розмістити. Власникам 3000х карт, якщо немає грошей на 4090, можна навіть з крісла не вставати.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

nikolaiii: 11.05.2023 10:18 asabovesobelow
Найбільша проблема, це провалля між 4080 та 4090, там ще одну лінійку можна розмістити. Власникам 3000х карт, якщо немає грошей на 4090, можна навіть з крісла не вставати.
там всього 25%... ну може 4080ті буде з 20гб але сенсу 0
vmsolver
Member

Повідомлення

nikolaiii
НВ может ещё и 4090ти выпустить с +2к АЛУ относительно 4090 и полным 96 МБ кешем
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

asabovesobelow: 11.05.2023 09:24а кто с нуля покупает что-то - отличная видюха
но не за предложенную за нее цену. B-)
asabovesobelow
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Firebrand: 11.05.2023 11:22
asabovesobelow: 11.05.2023 09:24а кто с нуля покупает что-то - отличная видюха
но не за предложенную за нее цену. B-)
ну а когда они были не оверпрайсом?
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

asabovesobelow
ценовое безумие началось с 2ххх серии невидии. До этого момента было все нормально. 1080ти мсрп 700 долярив, сейчас за такую цену не купишь даже 4070ti :laugh:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Firebrand: 11.05.2023 12:54 ценовое безумие началось с 2ххх серии невидии.
Тобто з променів )
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 11.05.2023 16:53Тобто з променів )
Тобто з нової назви - RTX :)
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Геральт: 11.05.2023 16:53Тобто з променів )
Совпадение? Не думаю. :lol:
vmsolver
Member

Повідомлення

Тем временем 4070 гребут больше всех, возможно это и есть причина, почему 4070 выпустят и на другом чипе - есть спрос.
Зображення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

vmsolver: 12.05.2023 01:22 Тем временем 4070 гребут больше всех, возможно это и есть причина, почему 4070 выпустят и на другом чипе - есть спрос.
спойлер
Зображення
А звідки статка?
sergiiua
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

vmsolver: 12.05.2023 01:22 Тем временем 4070 гребут больше всех, возможно это и есть причина, почему 4070 выпустят и на другом чипе - есть спрос.
Зображення
Нічого дивного - наразі це найдешевша карта нового покоління (и нв, и амд). Вийдуть 3060/7600 - будуть вони лідерами. Це в нас на форумі все що нижче 4090 кал і огризки, а люди загалом купляють шо подешевше.
Відповісти