Acer пропонує Arc A770 Predator за ціною 339 доларів — це найдешевша сучасна відеокарта з 16 ГБ пам'яті

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

ronemun: 02.05.2023 18:37якщо при однаковій продуктивності в іграх і однаковій ціні Інтел має у 2 рази більше памяті, а саме 16 проти всього 8, і при тому у 2 рази більшу швидкість памяті і шини PCie.
ronemun: 02.05.2023 18:37Так, конвеєр ігровий не такий ефективний як у АМД, але інтел і не вимагаж у вас платити за всі фічі, а всього 340 баксів, як у АМД 6600 з 8 Гбайт, проти 16 Гбайт.
:facepalm: Ну що за відверта брехня?
На newegg, на чиїх цінниках побудована ця новина, 6600 коштує в 1,7 рази дешевше за А770, а найближчим сусідом до цієї карти Інтела є 6700XT від АМД (+$10).
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

ага, "відверта брехня", явно колоди в своєму оці не бачите. Очевидно, я мав на увазі 6600Xt і вище
згідно вище викладеного графіку просто 6600 не рівня інтел а770, а саме 6600Xt
спойлер
Зображення
до того ж я не принижую розробку АМД, а визнаю що в іграх вони на рівні, тільки в АМД всього 8 ГБ проти 16, і в рази гірше при згладжуванні XESS/FSR, тим більше з променями і тренування нейронних мереж. Тай графік явно застарілий, з того часу драйвери інтел значно покращились, але навіть на момент виходу в 4k без апскейлу вона рівні 6700Xt , який в 1,5 рази сильніше за АМД 6600 (без Xt) ао шейдерам/швидкості памяті, і в 3 рази по кешу
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

ronemun: 02.05.2023 20:08 ага, "відверта брехня", явно колоди в своєму оці не бачите. Очевидно, я мав на увазі 6600Xt і вище
згідно вище викладеного графіку просто 6600 не рівня інтел а770, а саме 6600Xt
спойлер
Зображення
Він ще і "колоду" в чужому оці шукає в такій низькосортній спробі відмазатися від своєї брехні... :facepalm:
Всі чітко прочитали, про яку відяху писав - 6600. І це аж ніяк не ціновий конкурент карти за $340. І 6600ХТ також.
Ще раз: найближче до цієї ціни є 6700XT. Пруф - https://www.newegg.com/p/pl?N=100007709 ... 04&Order=1
І тут вже виходить, що а770 є ніяк не рівнею прямому ціновому конкуренту.
За спробу Інтелу подякуємо, але перший млинець...
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

SergN
тобто ваш же графік, де саме про 6600Xt, а я викривляю на 6600. Чи не занадто лукавите. В дзеркало подивіться спочатку.
а тепер дивимся промені хоча б середнього рівня, хоча б на 1080p і бачимо що ваш 6700Xt і близько не валявся - 70 в інтел проти 57 кадрів, 6600Xt - 46, а 6600 взагалі 38,5
і це з вашого ж джерела, але ви звичайно натянули сову на глобус, і у вас тільки АМД супер.
про вищі промені там взагалі в АМД яма, навіть немає сенсу писати, хто захоче сам подивиться , а з XESS, який значно якісніше FSR, то тим більше
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

ronemun: 02.05.2023 20:29тобто ваш же графік
ronemun: 02.05.2023 20:29і це з вашого ж джерела, але ви звичайно натянули сову на глобус
Знову ronemun палиться на брехні, і ще інших звинувачує. Яке ще "моє джерело"? Де я його тут наводив, давай вже пруф, що я тут наводив щось інше, аніж лінк на newegg.
Не набридло викручуватися брехнею? Сам перед цим наводить графік з techpowerup, де А770 конкурує з молодшими моделями, а до 6700ХТ там як до неба рачки, а далі він вже забувається, коли ткнули в ціни, і вже попередній свій аргумент - не аргумент, шукаються інші шпаринки.
Ага, так, А770 і 6700ХТ (чи нижче) - це якраз ті карти, на яких будуть гратися в рейтрейсінг, всі цьому "вірять".
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

SergN
якщо не ваше то чого звинувачуєте мене у "відветій брехні" тут ?
якщо звинувачуєте, то чого не розібрались про що йдеться ?
тому кажу, спочатку в своє око гляньте.

Відправлено через 17 хвилин 22 секунди:
врешті решт, подивіться останні тести за квітень 23 року, і стане ясно що а770 це десь рівень 6700xt в нових іграх
АМд класна в старих іграх з DX11, але це вже занадто давній двіжок - йому вже 15 років, але й у ньому інтел дає достатньо кадрів
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

ronemun: 02.05.2023 20:46якщо не ваше то чого звинувачуєте мене у "відветій брехні" тут ?
А вистачає інтелекту ті 2 цитати прочитати, де і наведена саме брехня у вашому виконанні? Процитована!
Вам так це подобається, що випрошуєте, щоб вчергове мокнули в це? 6600 за 340 баксів - це брехня, і якщо хтось свідомо на цьому будує свої аргументи, то він очевидно, що брехун і маніпулятор.
Так що там, пруфи будуть про "ваше джерело", що я просив постом вище? Бо читачі тут матимуть чергове підтвердження моїх звинувачень одного фантазера у тому, що він забрехався вже по-повній.

Відправлено через 5 хвилин 29 секунд:
ronemun: 02.05.2023 21:03подивіться останні тести
Може, ще сайт кремля прорекламуєш?
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

SergN
відразу видно заангажовану людину, подивись хто автор статті спочатку, цей ресурс німецький, має дзеркало, існує ще з 90х і не менш відомий в Європі за tomshardware
ender
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

akstare: 02.05.2023 11:22даже комментировать нечего

спойлер

чувствую, жертвам маркетинга, которым вбили в голову - "надо больше памяти и будем вам 4к" - ничего доказать не получится.
по пунктам:
1. не у всех набор игрушек такой же как в списке использованном для тестов которые вы показали.
2. уровень производительности 3060, которая тоже не самая куцая на память - 12 гигов дали.
3. Цена так же на уровне 3060 с 12 гигами.
4. Есть свои плюсы с рабочим софтом, которому эти 16 гигов могут быть полезны.
5. RX6700XT безусловно лучше для игрушек. А вот с софтом не так весело. Поэтому всё сильно зависит от юз-кейса.
6. Учитывая что дарйвера ещё будут пилить и пилить, стоит очень серьёзно рассчитывать на прирост производительности в будущем. а с 16 гигами не опасаться что именно память станет узким местом.

ИМХО: достойный вариант для пользователей со смешанным сценарием использования. Кому нужно чисто "понагибать" - лучше взять что-то от красных.
tesroman
Junior

Повідомлення

Acer Predator ARC A770 16 GB, почему та видеокарты хорошая. Но игры показателей ФПС слабы. Вопрос почему, это связана драйверы проблемы или что та другое????
Я буду очень благодарность, ответить мои вопросы.
Відповісти