Сервісний центр відзначив сплеск поломок відеокарт Radeon RX 6000-ї серії

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Програмно сжигать пользователю видяху после выхода новой линейки, звучит как план, куртка уже отложил разработку dlss 4.0 в угоду новой технологии :gigi:
Roman_Haleta
Junior
Звідки: Київська Русь

Повідомлення

Megaclite: 11.01.2023 14:54
uncle_doc: 11.01.2023 14:31 ну, пока факт только один - дрова у амд точно с багами, у меня на новом постоянно то экран мерцает то сам он падает время от времени, asus RX550
На 5700xt таке саме
Даже знаю як викликати випад в чорний екран
Прокручувати твіттер в edge
Ше на АМД фотошоп падає в camera raw часто
Судячи навіть тільки з цієї гілки - вже можна збиратись на колективний позов
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Megaclite: 11.01.2023 14:54Прокручувати твіттер в edge
Ше на АМД фотошоп падає в camera raw часто
так і запишу собі в копілку))
_Andrik_: 11.01.2023 14:52Ви просто :facepalm:
Ваше право. Але зверніть увагу, що я не один, ось є живі люди (як приклади проблем).
На цьому вихожу з теми.
botva
Member
Аватар користувача

Повідомлення

когда весь интернет забит модифицированными биос и рекомендациями по разгону для чайников, такие результаты как-то не сильно удивляют.
tornadox
Junior

Повідомлення

l-m: 11.01.2023 14:21 А чому ці карти понесли у ремонт, а не здали по гарантії? :spy:
Такі деталі не дадуть створити жовтий заголовок та обговорення на 10 сторінок.
KROOM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Доволі дивно виглядає "фізичне пошкодження" кристалу ГПУ... :spy: одне діло, коли таке спостерігається у якогось Derbauer, при знятті припаяної кришки з проца, а тут - "саме" розсипалося :shuffle:
І як вже відмічалося вище - всі карти "100% нові", і тому не потрапили в гарантійний СЦ ;)
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Поки альтернативного джерела немає(весь інет посилається на єдине відео), це все виглядає сумнівно.
Вина драйвера від 12.8 - взагалі ні про що, місяць у всіх все ок і раптом драйвер сказився...

Хоча вкидом теж не назвати, в АМД достатньо проблем, які можна було б роздути з купою незалежних підтверджень. Більше схоже на пачку БУ карт з єдиної ферми.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Многие не понимают что там не одно напряжение на gpu а три четыре, + внутри кристалла могут быть свои источники, и что послужило причиной, какой именно параметр превысил безопасные рамки - неизвестно да и вряд ли после разрушения кристалла выяснишь, только на оборудовании разраба/изготовителя, до момента критического повреждения

Есть ли доступ у драйвера для изменения каким либо образом этих параметров - тоже вопрос

Ну а то что дохнут 6ххх как и 5ххх - не новость давно, полярис - один из самых выносливых оказался, конечно потребление на фоне 5ххх и 6ххх - смешное у них, потому и живут до сих пор
Roman_Haleta
Junior
Звідки: Київська Русь

Повідомлення

tornadox: 11.01.2023 15:23
l-m: 11.01.2023 14:21 А чому ці карти понесли у ремонт, а не здали по гарантії? :spy:
Такі деталі не дадуть створити жовтий заголовок та обговорення на 10 сторінок.
Можливо, для багатьох, це буде новиною, але "здаючи товар по гарантії" він опиняється в сервісному центрі.
Rick Dalton
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Roman_Haleta: 11.01.2023 13:52 1,5 года с 6700 XT обычное дело падение драйвера и мигание экрана на робочем столе и др. Со сменой драйверов одни глюки пропадают, появляются новые. С декабрьским драйвером добавились падение DirectX и вылеты из игр с уведомлением о заполнении и нехватке графической памяти при загрузке 8,5ГБ.
После использования многих поколений радеонов быть бетатестером больше нет желания.
Это проблема с гпу, драйверами не пофиксить. Говорю только лишь из опыта ремонтников, фиксилось только сменой гпу на новый.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_Andrik_: 11.01.2023 14:52 Crossbow
Ви просто :facepalm: Якщо вам недоходить, річ йшла взагалі про драйвер, а не конкретну версію :idea: І чого ви шукаєте те що вам пасує , а наприклад пан Мессія пише що жодних проблем не мав . Я не маю проблем , з rx5700 теж було гуд
Я мав гору проблем з драйверами радеонів коли користувався R9 380 та RX 5700, при чому проблеми були одні і ті ж та не фіксались роками (чорний екран без причини, недогруз відеокарти коли вона може видавати 100+ фпс, а видає лише ~17, в деяких іграх відеокарта починала думати, що це 2д апка та перемикалась на 2д частоти, наприклад коли відкривалась карта в гта 5, що в свою чергу давало 2! фпс та робило практично неможливим користуватись ігровою картою або хоча б закрити її і т.д.), а ще й нові додавались такі як використання 3д частот на робочому столі без жодного навантаження якщо монітор 2к 75 гц, що в свою чергу давало х3 енергоспоживання просто так (появилось вже після релізу 5700 та декількох версій драйверів, після чого амуде створили такий "баг" та сказали, що "то не баг, такнадо").
R9 380 я витерпів рік, після чого згорів, зі злістю продав та купив 1060 з якою не мав жодних проблем декілька років.
RX 5700 я витерпів пів року, після чого згорів, зі злістю продав та купив 2060 з якою не мав жодних проблем декілька років.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Запланированное устаревание оно такое :laugh:
Бегом теперь за 7000 серией! :super:
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Перепись обиженых владельцев нвидиа на проблемы с дровами радеонов обьявляена открытой, я так полагаю :rolleyes:

Больше похоже на какую то заказную пиар компанию, на всех возможных ресурсах трубить о массовых проблемах с видеокартами красных, ссылаясь на какого-то чувака с ютуба.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Shaolin_Style: 11.01.2023 13:38 Сначала новости о перегреве 7000й серии, теперь выход из строя 6000й. Кто-то целенаправленно экономит на компонентах.
там ок компонентна база, а чіпи на колінці тому і байдуже яка версія і який вендор

П.С. я нагадаю що 5000 серія теж ломалась і ломається тільки так
DenisToporkov
Junior

Повідомлення

Десь років 12 тому зібрав свій перший ПК. На борту якого була встановлена msi Radeon hd7850 twin frozr. Увесь час експлуатації відеокарти робив заміну термопасти. На той час купував КПТ8. Після декількох замін протягом двох років відеокарта зламалася. Я розібрав її щоб визначити причину, та побачив що край чіпа пошкоджено. Після цього я не купував більше відеокарти амд та msi.
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Скільки пам'ятаю читаю про проблеми з драйверами амд, за 7 років змінив 3 відеокарти і всі амд, завжди ставив свіжі драйвери і ні разу не пам'ятаю якихось проблем, мабуть мені щастить.
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Phos4: 11.01.2023 18:27 Скільки пам'ятаю читаю про проблеми з драйверами амд, за 7 років змінив 3 відеокарти і всі амд, завжди ставив свіжі драйвери і ні разу не пам'ятаю якихось проблем, мабуть мені щастить.
Сильно от юзера зависит, и как засрана винда. Проблемы что у АМД, что у НВ есть. Хотя у меня лично с ATI/AMD никогда проблем с дровами не было, в отличии от НВ, и все карты от ATI/AMD живы были, а вот от НВ последняя живая была это GeForce 2 MX400, надеюсь эта до нового поколения видях доживет.
Сама ситуация точно не драйвер. С начала декабря люди юзают те дрова, и тут внезапно начало ломаться, так не бывает, либо сразу ломаются, либо никак. Учитывая, что только в один ремонт сервис принесли. Вполне вероятно, что НВ как всегда любит грязно играть, просто организовала акцию майнинговых карт, чтобы повысит себе "репутацию" :)
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

DenisToporkov: 11.01.2023 18:06На той час купував КПТ8
:facepalm: :down:
DenisToporkov: 11.01.2023 18:06Після декількох замін протягом двох років відеокарта зламалася
еще бы!
DenisToporkov: 11.01.2023 18:06 розібрав її щоб визначити причину, та побачив що край чіпа пошкоджено. Після цього я не купував більше відеокарти амд та msi.
кристалл скололи сами, но виновата АМД и MSI. Л-логика.
Zoniq
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 11.01.2023 17:37 наприклад коли відкривалась карта в гта 5, що в свою чергу давало 2! фпс та робило практично неможливим користуватись ігровою картою або хоча б закрити її і т.д.
мапа в гта 5 не показник, вона просто забагована була (може ще і є, давно не заходив)
коли її відкриваєш - фпс злітає, але сама мапа починає дико тормозити, доводилося ставити фпс лок на ~120 кадрах, бо якщо більше вона починала виснути...
(перевірено на 1060, 1660 super, 3070)
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Gelonyrum
Саме на рх5700 я пройшов гта5 , про мапу не пам'ятаю щоб там щось було . З темним екраном ,було , але не довго і не часто щоб якось то докучало, само собою пройшло , може з оновленням. Взагалі користувався більше 2 років і проблем що всі пишуть не бачив .Не рахуючи ті дрібниці . Продав на піку майнінг буму
Відповісти