Анонсовано оновлені ноутбуки Dream Machines X-series 2023

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

ImperiumAeternum: 08.01.2023 03:04 Не нашёл никакой инфы по ПСП док-станции
спойлер
Зображення
Зображення
Отправлено спустя 26 минут 9 секунд:
Тестування MSI GS30+( GTX970 Док Станція) VS ПК (i7-3770K + GTX970 )
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

Lucas55
Понял. Получается, что есть либо урезанная XG Mobile с PCIe, либо полноценные карты, но упирающиеся в Thunderbolt. Тогда согласен, совместить вполне реально и круто.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

а що заважає приєднати відеокарту по шлейфе M2-PCIe на 4 лінії. ДЛя середніх карт норм,
leremenko
Member
Аватар користувача

Повідомлення

klim0056: 07.01.2023 11:29 Щось з інтегрованою графікою буде?
Dream machines спеціалізується на ігрових ноутбуках.

Відправлено через 37 хвилин 49 секунд:
Dream Machines: 07.01.2023 10:27
Pil Ferer: 07.01.2023 10:19 Вообще, совершенно непонятно, зачем такая мощь на ноутбуках, главная задача которых - компактность и энергонезависимость. Но если выпускают, значит кому-то такое нужно
Вопрос касается ноутбука с СЖО, как мы поняли? Если так, то тут всё просто: будут как версии бандловые (с комплектом СЖО), так и обычные. Эти ноуты никак не отличаются, просто имеют дополнительный контур для СЖО. В штатном состоянии они прекрасно охлаждаются. Но если пользователь понимает, что он чаще использует ноутбук стационарно - то СЖО позволит поднять производительность (при необходимости), при этом не слушать шум системы охлаждения.

Хотілося б побачити тест ноутбуку з та без системи рідкісного охолодження.
Чув про минуле покоління що не було сутєвого сенсу.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

leremenko: 09.01.2023 11:07 Хотілося б побачити тест ноутбуку з та без системи рідкісного охолодження.
Чув про минуле покоління що не було сутєвого сенсу.
Тести будуть, ближче до релізу.
Щодо сенсу, ну якщо вважати зменьшення температур на 20 градусів, при збереженні максимальних частот не суттєвим, тоді так. Перше покоління мало недоліки, як на нас - суттєві. Наприклад, при від'єднанні СРО могло витікати багато води. Зараз конектор буде з електромагнітними клапанами, що миттєво перекриють воду.
leremenko
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dream Machines: 09.01.2023 11:26
leremenko: 09.01.2023 11:07 Хотілося б побачити тест ноутбуку з та без системи рідкісного охолодження.
Чув про минуле покоління що не було сутєвого сенсу.
Тести будуть, ближче до релізу.
Щодо сенсу, ну якщо вважати зменьшення температур на 20 градусів, при збереженні максимальних частот не суттєвим, тоді так. Перше покоління мало недоліки, як на нас - суттєві. Наприклад, при від'єднанні СРО могло витікати багато води. Зараз конектор буде з електромагнітними клапанами, що миттєво перекриють воду.
Буду чекати на тест. Якщо не помиляюсь то ніхто такого не пропонує серед конкурентів.

ПС по сенс чи його відсутність і писав без наїзду, просто не бачив щоб ви чи хтось привезли в тому корпусі.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

leremenko: 09.01.2023 11:30 Буду чекати на тест. Якщо не помиляюсь то ніхто такого не пропонує серед конкурентів.

ПС по сенс чи його відсутність і писав без наїзду, просто не бачив щоб ви чи хтось привезли в тому корпусі.
Не зовсім так, перше покоління СРО були у партнерів нашого ODM-виробника. Оновлену версію думаю вони теж представлять.
Щодо "наїзду", то все ок. Ми все розуміємо :beer:
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

ssslinks: 08.01.2023 12:14
Gold_Star: 08.01.2023 08:33

є пк як у ноута в пості? чи тільки клони нюка на пентіумах?
та хоч ай9, не знаю чи 12 покоління є вже, але більш ранні версії є, а як ти це все будеш збирати, то це вже на твій смак, можеш взяти і все в міні-ітх корпус засунути, але не дуже зрозуміло навіщо
та мені не треба нічого збирати, я просто хочу купити готовий маленький пк але з потужним мобільним залізом. таких просто не випускають, ігноруючи велику частину ринку, яка не потребує ноутбук, але хоче щось мініатюрне та енергоефективне як той самий ноутбук. просто взяв, купив та підключив до периферії як консоль. і виробнику заодно не прийдеться придумувати хитрощі з зовнішнім водяним охолодженням. просто дайте мені такий самий ноут без дисплею та клави, можна навіть залишити акумулятор в якості упса. хіба це настільки нереалізуємо? :-/

Отправлено спустя 6 минут 9 секунд:
Yalg: 08.01.2023 09:21Есть и ноутовское в форм факторе пк, но второе не только редкое, там еще и проблем с ним куча, цена относительно производительности выше чем у ноута или мини пк
я навіть більше скажу - китайці вже випускають мікро атх материнки з мобільними процами i7/i9 11 серії, поверх каменя припаяна мідна кришка для звичайного кулера. чому імениті виробники так не можуть - «тайна покрытая мраком» :D
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Gold_Star
Вам про INTEL NUC ENTHUSIAS вже писали?
Ноутбучне в малому корпусі.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

NikolaZack
Писали, але він успішно ігнорує :laugh:
А тим часом там з врахуванням клонів всякі є: хочеш з виключно мобільним залізом, хочеш суміш, хочеш APU AMD, а хочеш взагалі мак міні і вперед.
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

NikolaZack: 09.01.2023 13:47 Gold_Star
Вам про INTEL NUC ENTHUSIAS вже писали?
Ноутбучне в малому корпусі.
це єдине виключення з усіх виробників пк і ноутів, які могли би спокійно випускати подібні машинки :beer:
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

Sofeno: 08.01.2023 13:37 Dream Machines
Це офіційний представник ДМ на форумі? Круто)
Не буду називати контору, але зашкварний представник був один.
Навушники він ой як гаряче рекламував. :-)

Тут аж не цікаво. :gigi:
solomoniks
Member

Повідомлення

leremenko: 09.01.2023 11:07
klim0056: 07.01.2023 11:29 Щось з інтегрованою графікою буде?
Dream machines спеціалізується на ігрових ноутбуках.

Відправлено через 37 хвилин 49 секунд:
Dream Machines: 07.01.2023 10:27
Вопрос касается ноутбука с СЖО, как мы поняли? Если так, то тут всё просто: будут как версии бандловые (с комплектом СЖО), так и обычные. Эти ноуты никак не отличаются, просто имеют дополнительный контур для СЖО. В штатном состоянии они прекрасно охлаждаются. Но если пользователь понимает, что он чаще использует ноутбук стационарно - то СЖО позволит поднять производительность (при необходимости), при этом не слушать шум системы охлаждения.
Хотілося б побачити тест ноутбуку з та без системи рідкісного охолодження.
Чув про минуле покоління що не було сутєвого сенсу.
Поддерживаю. Хотелось бы увидеть всё это в деле. B-)
ssslinks
Junior

Повідомлення

Gold_Star: 09.01.2023 13:25
ssslinks: 08.01.2023 12:14
та хоч ай9, не знаю чи 12 покоління є вже, але більш ранні версії є, а як ти це все будеш збирати, то це вже на твій смак, можеш взяти і все в міні-ітх корпус засунути, але не дуже зрозуміло навіщо
та мені не треба нічого збирати, я просто хочу купити готовий маленький пк але з потужним мобільним залізом. таких просто не випускають, ігноруючи велику частину ринку, яка не потребує ноутбук, але хоче щось мініатюрне та енергоефективне як той самий ноутбук. просто взяв, купив та підключив до периферії як консоль. і виробнику заодно не прийдеться придумувати хитрощі з зовнішнім водяним охолодженням. просто дайте мені такий самий ноут без дисплею та клави, можна навіть залишити акумулятор в якості упса. хіба це настільки нереалізуємо? :-/

Отправлено спустя 6 минут 9 секунд:
Yalg: 08.01.2023 09:21Есть и ноутовское в форм факторе пк, но второе не только редкое, там еще и проблем с ним куча, цена относительно производительности выше чем у ноута или мини пк
я навіть більше скажу - китайці вже випускають мікро атх материнки з мобільними процами i7/i9 11 серії, поверх каменя припаяна мідна кришка для звичайного кулера. чому імениті виробники так не можуть - «тайна покрытая мраком» :D
ну так ви можете купити неттоп чи Інтел нюк якщо вам це потрібно, а на рахунок ігнорують, то тому і ігнорують, що таке потрібно 1.5 людині, якби таке й справді було дуже затребувано, то вже б 100500 моделей наклепали
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

ssslinks: 10.01.2023 22:09ну так ви можете купити неттоп чи Інтел нюк якщо вам це потрібно, а на рахунок ігнорують, то тому і ігнорують, що таке потрібно 1.5 людині, якби таке й справді було дуже затребувано, то вже б 100500 моделей наклепали
Він забув сказати, що в якості процессора ті i7 які використовувались в дата-центрах, а після списання пішли не на переробку, а на алі. :gigi:
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

Alligator: 10.01.2023 22:53ті i7 які використовувались в дата-центрах
мобільні і7 2021 року? :rotate:
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gold_Star: 09.01.2023 13:25я навіть більше скажу - китайці вже випускають мікро атх материнки з мобільними процами i7/i9 11 серії, поверх каменя припаяна мідна кришка для звичайного кулера. чому імениті виробники так не можуть - «тайна покрытая мраком»
Я про них как про отходы от мёртвых ноутбуков и говорю, подобное выпускают уже лет 10 точно.
Есть матери с напаянными процами, среди интела это обычно с индексом T которые, но обычно хлам как атом.

Ценники негуманные, дешевле взять игровой комп или ноут с RTX3060 https://www.newegg.com/intel-rnuc11phki ... 6856102293
nv_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Добре що ціна не вказана)
leremenko
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nv_ua: 11.01.2023 11:08 Добре що ціна не вказана)
думаю 3+ точно.
solomoniks
Member

Повідомлення

nv_ua: 11.01.2023 11:08 Добре що ціна не вказана)
Почему? Думаю, всем интересно.
Відповісти