Telemart пропонує оригінальну продукцію Thermal Grizzly: термопасти, рідкий метал та термопрокладки

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
FreezerUA
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

MorjMorj: 15.02.2022 00:19 До речі, от моя думка така: судити про магазин треба не по вдалим покупкам, а по невдалим. З лікарями так само: важливо не скільки вдалих операцій зробив лікар, а скільки невдалих, ну типу чим менше невдалих операцій, тим краще лікар
Ну правило не універсальне, адже за ним будь-який ноунем завжди кращий за будь-який серйозний магазин.

P.S. Думаю якщо при спілкуванні із будь-яким магазином замість використання "*ля, ця ваша *йня ні**ра не пацює" "шарашкіна контора" і т.д. взяти щось на кшталт "Доброго дня" "перепрошую", "буду вдячний", "допоможіть розібратись в ситуації" шанси на успішне вирішення значно зростають. :beer:
gilmore
Member

Повідомлення

mklm: 14.02.2022 23:03 ну йди і бери КПТ-8, чи тобі хтось забороняє?
а якщо мазати зубною пастою або майонезом - різниця буде сверхкосмічна
Треба буде - візьму. А так є купа хороших альтернатив. Переплачувати за 1 градус не буду.

Зубна паста дорожча. :D
MorjMorj
Member

Повідомлення

FreezerUA, це правило працює завжди, звісно якщо магазину не два дні, а хоча б рік. Якщо магазин нормальний, то за рік відгуків про кидалово та шахрайство не буде. Негативні відгуки звісно можуть бути і у хороших магазинів, однак якщо це щось типу НА ДЄНЬ ПОЗЖЄ АТПРАВІЛІ чи НЄУДОБНИЙ САЙТ, то на такі відгуки можна не звертати уваги. Звертати увагу треба на такі: ПРОДАЛИ БЕУ, ВІДМОВИЛИСЬ ОБСЛУГОВУВАТИ ПО ГАРАНТІЙНОМУ ВИПАДКУ НЕ З ВИНИ ПОКУПЦЯ, ПРОДАЛИ РОЗБИТИЙ МОНІТОР ТА ВІДМОВИЛИСЬ МІНЯТИ і т.д.
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

gilmore: 14.02.2022 16:15 Kotya
95% користувачів потрібний "останній градус"? Грам пасти за 150 грн, адекват? :D
Так оверпрайс і реклама робить дива, чи все ж таки "я таке не беру бо мені таке не портібно"?
У вас комент накшталт "фу-фу-фу, фігня, я так сказав."
Alligator: 14.02.2022 16:20
gilmore: 14.02.2022 16:08 Оверпрайс, який 95% користувачів не потрібний. Реклама робить чудеса!
В ноутах каждый градус важен к примеру. Очень полезная вещь.
Для водянок теж дуже важлива тема, особливо під кришку ;)
gilmore
Member

Повідомлення

Kotya
там же написано - 95% не потрібно. А навіть тому, кому потрібно - оверпрайс, є аналогічні варіанти з більш адекватною ціною. Все просто.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

gilmore
не потрібен ваш комент.
Відповісти