В Европе видеокарты Radeon RX 6000 и GeForce RTX 30-й серии продолжают дешеветь

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
manbearboar
Member

Повідомлення

MorjMorj: 17.02.2022 21:00 Тепер покажи, де я топив за диктатуру
В том месте, где вы высмеиваете вариант создания профсоюза для самозащиты.
Такие объединения забирают часть функций центральной власти на уровень ниже, т.е. способствуют её децентрализации.
Противоположность - это когда государство и лично Зе занимается всем, что по сути и является диктатурой.
MorjMorj
Member

Повідомлення

manbearboar: 17.02.2022 21:18
MorjMorj: 17.02.2022 21:00 Тепер покажи, де я топив за диктатуру
В том месте, где вы высмеиваете вариант создания профсоюза для самозащиты.
Брехлива мокша, можеш показати де я висміював варіант створення профсоюзів ?
manbearboar
Member

Повідомлення

MorjMorj
Распад СССР начался намного раньше с "перестройки", гласности, кооперативов, активности "красных директоров".
События начала 90 вроде "парада суверенитетов" - это уже констатация факта прекращения функционирования прежней системы.
Никто её не ломал через колено в едином революционом порыве.
Большинство бывш республик не проводили люстрации.
Оружие понадобилось только чтобы предотвратить попытку военного переворота, и то минимально.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

manbearboar
респект тобі за цей топік :up: ;) і ти ж навіть не українець, здається, так?
manbearboar
Member

Повідомлення

MorjMorj: 17.02.2022 21:20 можеш показати де я висміював варіант створення профсоюзів ?
Здесь
Ви хоча б раз в житті приймали участь в боротьбі за права ? Не в інтернеті, а з кулаками як то кажуть. Якщо вас на вулиці пограбують чи якщо наприклад тупо через купленого суддю заберуть ваш бізнес, в яку асоціацію ви побіжете за захистом ? В асоціацію диванних аналітиків
Бежать а ассоциацию, то есть налаживать горизонтальные социальные связи - это типа позорно и такие методы недостойны тру большевиков.
Востаннє редагувалось 17.02.2022 21:31 користувачем manbearboar, всього редагувалось 1 раз.
MorjMorj
Member

Повідомлення

manbearboar, не крути хвостом. Ти кукарікав, що всі, хто за повалення ладу, це більшовики. Тобто члени ОУН, які були за повалення радянського режиму, були більшовиками, якщо за твоєю логікою судити ? Також більшовиками були дисиденти антикомуністи ? У тебе дуже насрано в голові

Відправлено через 4 хвилини 27 секунд:
manbearboar: 17.02.2022 21:28 Здесь
Ви хоча б раз в житті приймали участь в боротьбі за права ? Не в інтернеті, а з кулаками як то кажуть. Якщо вас на вулиці пограбують чи якщо наприклад тупо через купленого суддю заберуть ваш бізнес, в яку асоціацію ви побіжете за захистом ? В асоціацію диванних аналітиків
Брехлива мокша, де я тут висміюю профсоюзи ? Я бачу висміювання твого відірваного від реалій України диванного маняміркового кукарікання, однак висміювання профсоюзів в упор не бачу

Відправлено через 1 хвилину 43 секунди:
manbearboar: 17.02.2022 21:28 Бежать а ассоциацию, то есть налаживать горизонтальные социальные связи - это типа позорно и такие методы недостойны тру большевиков.
Сам вигадав, сам осудив ? :-/ Ти можеш хоча б хвилину прожити без брехні ?
manbearboar
Member

Повідомлення

MorjMorj: 17.02.2022 21:30 члени ОУН, які були за повалення радянського режиму, були більшовиками, якщо за твоєю логікою судити ? Також більшовиками були дисиденти антикомуністи ? У тебе дуже насрано в голові
ОУН как национально освободительное движение боролись с внешним врагом, большевизм - это больше про внутренние дела и назначение врагов народа среди своих. Скажем так особый взгляд на тру методы окончательного разрешения социальных проблем "взять и у... кому следует".

Диссиденты - это классические меньшевики, их отправляли в тюрьмы и они таки туда шли и сидели, книжки писали.
Никакого экстремизма-терроризма в диссидентском движении не предполагалось.
MorjMorj
Member

Повідомлення

manbearboar: 17.02.2022 21:36 ОУН боролись с внешним врагом, большевизм - это больше про внутренние дела и назначение врагов народа среди своих.
Бальшевізм ета внутрєнніє дєла ? Дуже цікаво. Троцький з тебе посміявся би. Більшовики мали на меті весь світ зробити червоним, це була головна їх мета. Ти можеш хоча б одне повідомлення написати без брехні ?

Відправлено через 2 хвилини 17 секунд:
manbearboar: 17.02.2022 21:36 Диссиденты - это классические меньшевики, их отправляли в тюрьмы и они таки туда шли и сидели, книжки писали.
Никакого экстремизма-терроризма в диссидентском движении не предполагалось.
До чого тут екстремізм та тероризм ? Дисиденти були за повалення радянського режиму ? Були. Ти вважаєш всіх, хто за повалення режиму, більшовиками. Відповідно, за твоєю логікою дисиденти антикомуністи були більшовиками. Повторюю: У тебе насрано в голові
manbearboar
Member

Повідомлення

leif: 17.02.2022 21:28 респект тобі за цей топік :up: ;) і ти ж навіть не українець, здається, так?
Даже не знаю, это буквально воспринимать или как намек на качественный троллинг :gigi:

На четверть.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

manbearboar
я мав на увазі не за походженням. в тому сенсі, що не живеш в Україні зараз, не є частиною української політичної нації, не залучений особисто в тутешні суспільні\політичні\економічні процеси. жодного підвоху, плюсую за здоровий глузд, логічну та послідовну аргументацію.
skyod69
Junior
Звідки: Одесса

Повідомлення

MorjMorj: 17.02.2022 21:20
manbearboar: 17.02.2022 21:18
В том месте, где вы высмеиваете вариант создания профсоюза для самозащиты.
Брехлива мокша, можеш показати де я висміював варіант створення профсоюзів ?
Дурнику малолетній,ти зараз позориш всю нашу націю!Тебе класично ,тролінгом загнали в кут- і просто виставили ідіотом,фееричним і невиліковним!

Дивись і слухай уважно,пенсії не родяться в полі,їх треба ЗАРОБИТИ! А у нас як у хренового батька,що все життя трахав інших баб,а на старість згадав що є той,хто його повинен утримувати-діти,яким аліменти не платив.

Що особисто ТИ зробив,щоб пенсії були достойні? Я сам- 50+ і завжди працював ЛЕГАЛЬНО і по білому. Пенс у нього повісився,піди і ти таке зроби.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Тролі розпаясались скоти кацапські
Fulkrum
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

MorjMorj: 17.02.2022 20:55не люблю з московитами спілкуватись, бо таке відчуття наче з собакою перегавкуюсь
внутренний москаль тебе не дает покоя? Перестань пить водку и он умрет.

Отправлено спустя 12 минут 57 секунд:
MorjMorj: 17.02.2022 21:44Дисиденти були за повалення радянського режиму
Да были, но мирными средствами, за что сидели все и долго. А ты про мирные средства писал что это отвар ромашки при переломе. Сам же предлагаешь лечить перелом переломом в другую сторону. У нас есть выборы, если тебе что-то не нравится - через полтора года проголосуешь за кого хочешь.
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Зашёл почитать что по актуальным ценам на видео. А тут проффесура около политических наук :facepalm:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

leif: 17.02.2022 21:28 manbearboar
респект тобі за цей топік :up: ;) і ти ж навіть не українець, здається, так?
кстати да, здравое зерно в изложении мыслей,есть.
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

Видеокарты дешевеют кстати :lol:
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

skyod69: 17.02.2022 23:08
MorjMorj: 17.02.2022 21:20
Брехлива мокша, можеш показати де я висміював варіант створення профсоюзів ?
Дурнику малолетній,ти зараз позориш всю нашу націю!Тебе класично ,тролінгом загнали в кут- і просто виставили ідіотом,фееричним і невиліковним!

Дивись і слухай уважно,пенсії не родяться в полі,їх треба ЗАРОБИТИ! А у нас як у хренового батька,що все життя трахав інших баб,а на старість згадав що є той,хто його повинен утримувати-діти,яким аліменти не платив.

Що особисто ТИ зробив,щоб пенсії були достойні? Я сам- 50+ і завжди працював ЛЕГАЛЬНО і по білому. Пенс у нього повісився,піди і ти таке зроби.
ну всё, а ты шо сделал? давай раз на раз выйдем тогда, шо?
Відповісти