Огляд та тестування системи рідинного охолодження ASUS ProArt LC 360

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 23.09.2024 18:45 Тому що бренд!
У вас в слові літера "н" зайва, бо так знаю непогані системні плати Асус, непогані відеокарти Асус. Але охолодження? Ні дякую, я ще можу зрозуміти у Бікваєт націнку 30 євро, вони там наче більш довговічні вентилятори пропонують, але Асус що? Ну воно реально бред, а ні бренд - на фоні Арктік.

Enjthesilence: 23.09.2024 19:36 От є лінійка про арт, вона вся оверпрайс як на її ттх, але воно вигладяє дійсно непогано, особливо повним сетом, коли усі комплектуючі цієї серії, але ж тут кожен розумник має сказати, що арктєк краще за ці деньгі :rotate: ну ці речі не для вас, хлопці.
Так, бо ці речі - для лохів-хлопців.
sensorium
Member
Звідки: planet Earth

Повідомлення

Inqizitor2022: 23.09.2024 21:42 Не обзор, а реклама.
Где в обзоре сравнение с Арктик III 360 и 420?
Потому, что любую новую водянку нужно сравнивать с лидерами рынка.
К чему тут результаты Нокты - неясно.
Кстати, процесор: AMD Ryzen 9 7900X - это вот такой для тестирования водянки процессор? Что-то интеловское многоядерное типа 14900К в разгоне взять можно было, дабы оно хорошо жарило? Зачем нужен тест, где на 800 оборотах 87 градусов имеем? В чём его смысл? Претензия не к самому тесту, а к платформе от АМД, тут бы хотя-бы 7900 х3Д взять, который изза кэша и 16 ядер требует сугубо воду для быстрого теплосъёма.
Ну и старушка Нокта на условно бесшумных 1000 оборотах показала пиковые 90 градусов, то есть если бы я был обычным не в теме человеком - я бы купил по результатам теста Нокту, так как это беспроблемный вообще воздух по методу поставил-забыл. :shuffle:
Хотел уже было писать список аналогичных вопросов но вы все сказали за меня. Не обзор, а даже как реклама вообще не убедительно. В коментах больше обьективной инфы по сажбу, чем в статье.

"Модель ProArt LC 360 тепер розрахована на три 120-мм вентилятори та коштує менше. А от наскільки ця СРО ефективніша ми й спробуємо дізнатися."
И действительно было бы интересно как это 360 может быть эффективней чем 420, но мы не увидели сравнительных тестов с какой либо водянкой вообще. А было бы очень интересно!!

Мало того что оверы продались рекламе, так еще и не отображают какой либо оценки рекламируемых продуктов. Сравнивать не сравнимое лишь бы для галочки 2 графика показать (наверное пруф что оно вообще работает хоть как-то и может тягаться с воздухом, окей, пусть так), но по факту просто распаковка, не больше.
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Qntality, чому не порівняли з конкурернтами? Порівняння з повітрям виглядає як порівняння автівки зі скутером
FastBullet
Member

Повідомлення

jeka5: 23.09.2024 16:54 Пропоную обговорити Огляд та тестування системи рідинного охолодження ASUS ProArt LC 360
Прочитав. Звичайна водянка. Що в ній такого особливого?
просто хтось хоче наварити 500% на цьому чуді))) тим паче, що 14700к та 14900к купе тільки якийсь "олень" разом з цією водою)))
Відповісти