Нові подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl від представників GSC Game World

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LiquidStorm: 31.08.2024 20:03Ніякого сєкасу до одруження, а в першу подружню ніч - тіко бабки рахувать, а не палочку полірувать!
:gigi: :D :laugh: :lol:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Разработка игры стартовала в 2016 году;
Игра разрабатывалась семь лет, поэтому открытый мир нарисован очень хорошо, создатели успели проработать каждый кустик и ложбинку. Но это не сильно повлияло на системные требования в RDR 2. Игра будет запускаться даже на очень старых игровых картах. Как и в GTA 5, оптимизация на высшем уровне.
Уже можно что-то потеребить... :lick:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Взагалі не розумію кіпішу.
Та коли буде тоді буде, типу більше в житті справ нема як чекати.
Коли буде, то пограю звісно.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

XpertVision: 31.08.2024 02:18 "У грі буде програмне трасування променів" - так от чого місцями такі убогі тіні. Мабуть планувалося круте апаратне освітлення, але не встигли і довелося поки залишити обрізане програмне. Сподіваюсь докрутять з патчами :beer:
STALKER 2 Is Getting Hardware RT Post-Launch
https://wccftech.com/stalker-2-is-getti ... st-launch/

Так что сначала будем играть с Софтверным Люменом на Surface Кэше с унылым GI/Шлейфами и Пятнами и унылыми отражениями.
А потом когда они соизволят допилить полноценную версию Люмена то кайфанем, наверное, не точно :D
neonglaу
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв, Україна

Повідомлення

Kashtan: 31.08.2024 09:05 Особисто я не проти ще одного переносу,якби тільки гра вийшла вдалою, бо останні ігри що придбав розчарували добряче в ігровій індустрії, хоча я не є фанатом серії, можливо ця зачепить.
А які останні ви придбали? Особисто у мене останні придбанні:, Horizon zero dawn, Cyberpunk 2077, Tlou, Baldurs Gate 3.
Жодна з ігор не розчарувала. :beer:
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А онлайн будет? Или чисто соло?
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

neonglaу: 01.09.2024 09:34
Kashtan: 31.08.2024 09:05 Особисто я не проти ще одного переносу,якби тільки гра вийшла вдалою, бо останні ігри що придбав розчарували добряче в ігровій індустрії, хоча я не є фанатом серії, можливо ця зачепить.
А які останні ви придбали? Особисто у мене останні придбанні:, Horizon zero dawn, Cyberpunk 2077, Tlou, Baldurs Gate 3.
Жодна з ігор не розчарувала. :beer:
Штормгейт та диябло 4, середні пакети по ціні. 1к та 3к десь по пам’яті. До цього у старкрафт вкидав гроші.
Хорайзон не зайшла геть, писав тут чому, я в курсі що від неї тут у захваті, кіберпанк - ще не грав, раніше чекав кілька років поки облагородять, потім фантомну свободу, тепер сумніваюсь що влаштує фпс мене, тлоу не в курсі, балдурс гейт - не починав, трохи не мій жанр. Але ігри звісно загалу імпонують перераховані.
mr-enic
Member
Аватар користувача

Повідомлення

віримо, любимо, чекаємо
Відповісти