AMD обіцяє поліпшити продуктивність Ryzen 9000 у свіжій версії Windows 11

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Alexsandr
Member

Повідомлення

Liquidator: 22.08.2024 15:33
Банально жививий приклад особистий - шоб я не робив з налаштуваннями у дровах на мережевих картках реалтек, інтел и т.п. у мене швидкість вигрузки по ФТп у різному софті тупо вдвічі нижча на вин 10, складає - 300-500 Мбіт, роблю теж саме на тому ж залізі на тому ж інет каналі у тому ж софті - опа на - і на Win 11 швидкість вигрузки тупо на макс - це 850\950 Мбіт ........ і шо б я не робив не налаштовував - це тупо отак працює, нехай там у вин 11 не паше під вбудованим адміном перетаскування, куча нових зайвих меню, ще купа всього не потрібного, але от одна банальна моя виробнича задача - і все під він 10 я втрачаю удвічі більше часу.....тому я ставлю він 11 і живу як є ;)
VPN на десятке до 60 мегабит и все. На 11 винде 120-140 мегабит, могло бы похоже и больше, но сам впн сервер нагружается уже. Но 11 все таки сыровата.
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Rucha: 22.08.2024 15:34 Liquidator
Дрова нормальні постав від виробника мережевої карти. Вінда аж ніяк не обмежує швидкість мережі.
Дрова стоять з одного набору, ті й самі. Так шо у чому там справа мені й досі не зрозуміло

Відправлено через 2 хвилини 30 секунд:
Alexsandr: 22.08.2024 16:27
Liquidator: 22.08.2024 15:33
Банально жививий приклад особистий - шоб я не робив з налаштуваннями у дровах на мережевих картках реалтек, інтел и т.п. у мене швидкість вигрузки по ФТп у різному софті тупо вдвічі нижча на вин 10, складає - 300-500 Мбіт, роблю теж саме на тому ж залізі на тому ж інет каналі у тому ж софті - опа на - і на Win 11 швидкість вигрузки тупо на макс - це 850\950 Мбіт ........ і шо б я не робив не налаштовував - це тупо отак працює, нехай там у вин 11 не паше під вбудованим адміном перетаскування, куча нових зайвих меню, ще купа всього не потрібного, але от одна банальна моя виробнича задача - і все під він 10 я втрачаю удвічі більше часу.....тому я ставлю він 11 і живу як є ;)
VPN на десятке до 60 мегабит и все. На 11 винде 120-140 мегабит, могло бы похоже и больше, но сам впн сервер нагружается уже. Но 11 все таки сыровата.
Ну так я и говорю, что она сыровата, куча ньюансов в ней изначально, однако вот банальный пример с выгрузкой по ФТп,а этоу меня основная задача - и я уже прсто чисто изза этого ставлю то, что в моем случае работает производительнее
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Liquidator: 22.08.2024 17:15
Rucha: 22.08.2024 15:34 Liquidator
Дрова нормальні постав від виробника мережевої карти. Вінда аж ніяк не обмежує швидкість мережі.
Дрова стоять з одного набору, ті й самі. Так шо у чому там справа мені й досі не зрозуміло
Справа саме в дровах. Багато разів з цим стикався. Треба саме від виробника мережевої карти, а не від MS (зверніть увагу, що вінда може сама встановлювати інші дрова) , та не від виробника материнки.
Хоча, справа ваша - можете далі користуватися "тим самим набором" та мати половину від можливої швидкості.
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Rucha: 22.08.2024 21:20
Liquidator: 22.08.2024 17:15

Дрова стоять з одного набору, ті й самі. Так шо у чому там справа мені й досі не зрозуміло
Справа саме в дровах. Багато разів з цим стикався. Треба саме від виробника мережевої карти, а не від MS (зверніть увагу, що вінда може сама встановлювати інші дрова) , та не від виробника материнки.
Хоча, справа ваша - можете далі користуватися "тим самим набором" та мати половину від можливої швидкості.
Друже, це все ляля, вважаєшь я не випробував різноманітні варіанти? ;) СТАВИВ УСЯКІ, мрежуха бінальна 2.5 Gb інтеловська вбудовка? друга реалтековаська 2.5 Gb - на він 11 з любими дровами хоч з обнов майкрософту, хоч з сайтів материнок, та виробнікиів інтел та реалтек - все чудово - фуул канала вихід у файлзиллі, а на він 10 дуля з маоком -половина хоч ти вбий у Filezilla. Так торрентом, чи на ФО - без питань гігабіт, а по ФТП дуля -ріжеться, хоч налаштуванняу софті ОДНАКОВІ. Якась магія ;)
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

звичайним обліковим записом ... істотно впливає на те, як працюють блоки передбачення розгалужень у процесорах Zen 5
А цвет обоев как влияет? Цирк... :spy:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zaqik
Колір, а точніше наявність шпалер теж впливає якщо що, а ще більше впливає наявність файлів на робочому столі, але то ми відволіклись. Якщо ж про облікові записи, то абсолютно логічно шо чим порізаніше і задушеніше юзер, тим повільніше працює бо це додаткові перевірки на кожен чих. Але і безпечніше. Було б дивно якби працювало якось інакше. Інше питання що за те що тестують і на увесь світ віщають результати під адміном треба б фейсом об тейбл бити поки не дійде шо робиться шось не те. Втім, нічого нового, АМД як не вміла в софт, так і не вмітиме ніколи, місце прокляте (ц).
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

кто-то уже тестил хот фикс в девелопер канале ?
Відповісти