Black Myth: Wukong успішно стартувала в Steam: понад 1,44 млн одночасних гравців

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Telcontar: 20.08.2024 14:13Якийсь ігровий журналіст ляпнув, що йому не вистачає якогось різноманіття і понеслось лайно по трубах...
Що? А про вимагання світ бейбі 7млн за "консультації" або закенселять гру вже всі забули?
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

kalakawa: 20.08.2024 14:41 нічого не змінилось
каложери повістки не бачать
лише китайську :dontknow:
Маминих борцунів зачепило за живе? Змініть вже платівку, а з копрофагією - то вам до спеціаліста треба.
Глянув профіль - таки треба вам лікуватись, добрячий список попереджень :eek:

Grava: 20.08.2024 14:19 Що? А про вимагання світ бейбі 7млн за "консультації" або закенселять гру вже всі забули?
А хто це такі? Якісь грошові мішки і повелителі індустрії, що впливають на всесвіт? Наче ж звичайна конторка, послугами якої користуються десякі західні студії.
Довкола них забагато хайпу, бо вони - ніхто і таких контор багато.
А є якісь пруфи на ці закиди з шантажем? Поділіться будь ласка.
Востаннє редагувалось 20.08.2024 14:53 користувачем Telcontar, всього редагувалось 1 раз.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar: 20.08.2024 14:47
kalakawa: 20.08.2024 14:41 нічого не змінилось
каложери повістки не бачать
лише китайську :dontknow:
Маминих борцунів зачепило за живе? Змініть вже платівку, а з копрофагією - то вам до спеціаліста треба.
Глянув профіль - таки треба вам лікуватись, добрячий список попереджень :eek:
не напружуйся, скоро вийде стар варс аутлавс - поїси
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

kalakawa: 20.08.2024 14:53 не напружуйся, скоро вийде стар варс аутлавс - поїси
Я напружуюсь лише на тренуванні, а у чергову open-world поробку від Ubisoft грайтесь самі. Я чекаю на Stalker2, та придивлююсь до AstroBot та адд-ону до Diablo4, а поки будуємо з друзями завод у Factorio з модами. :super:
На рахунок спеціаліста, то я серйозно, у вас є щось нездорове у коментарях під більшістю новин.
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Rhizone: 20.08.2024 15:00
спойлер
"Хочете норм. текстур, то чекайте HD паки. І вам потрібно буде від 16Гіг врам".
3080, що з обличчям? :D
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

И тем более, он не заставляет учить китайский, на котором 9 из 10 популярных отзывов об игре в стиме. :popcorn:
Щойно прогортав декілька сотень відгуків у стімі - не знайшов жодного не англійською :popcorn:

Відправлено через 1 хвилину 58 секунд:
Telcontar: 20.08.2024 14:13
Ijachok: 20.08.2024 14:09
А чого їм злитись? Там же ніби не мало б бути нічого в жодну зі сторін
Бо це чергові хворі фантазії місцевих борцунів з "повісточкою". Якийсь ігровий журналіст ляпнув, що йому не вистачає якогось різноманіття і понеслось лайно по трубах...
А от китайська "повісточка" їм мабуть більше до вподоби.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Один из обзоров на игру :
Женщин мало. Боссов женщин мало. Гендерного и рассового разнообразия нету.
Игра красивая и интересная. Но сильных женщин мало - 3/5 !
https://www.reddit.com/r/BlackMythWukon ... lls_black/ :gigi:

Отправлено спустя 2 минуты 12 секунд:
daesz: 20.08.2024 15:57 Щойно прогортав декілька сотень відгуків у стімі - не знайшов жодного не англійською :popcorn:
У вас в настройках наверное выбран фильтр на языки. Или я не понял про что вы.
Если хотите получить более точную статистику по отзывам можете попробовать один из сайтов-анализаторов.
Например этот - https://www.togeproductions.com/SteamSc ... ID=2358720
Востаннє редагувалось 20.08.2024 16:03 користувачем Earanak, всього редагувалось 1 раз.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 20.08.2024 16:03 Женщин мало. Боссов женщин мало. Гендерного и рассового разнообразия нету.
Игра красивая и интересная. Но сильных женщин мало - 3/5 !
https://www.reddit.com/r/BlackMythWukon ... lls_black/ :gigi:
Комент з теми :lol:
Зображення

Відправлено через 2 хвилини 21 секунду:
Earanak: 20.08.2024 16:03 У вас в настройках наверное выбран фильтр на языки. Или я не понял про что вы.
Если хотите получить более точную статистику по отзывам можете попробовать один из сайтов-анализаторов.
Например этот - https://www.togeproductions.com/SteamSc ... ID=2358720
Може й так, який там по дефолту стоїть - той і в мене :)
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

88% гравців - китайці з КНР. Як неочікувано! :rotate:
Зображення
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Мне допустим в целом пофиг сколько там онлайн в синглплеерной игре, какие оценки :dontknow:
Много раз были примеры когда большинству игра не зашла а мне норм было, и наоборот.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Telcontar: 20.08.2024 16:38 88% гравців - китайці з КНР. Як неочікувано! :rotate:
Зображення
Якщо японців відкинути та інші азії, з'ясується, що гра цікавить не тільки лиш всіх. Мало кого цікавить в non-asia.
До речі, 150грн на лоху, якби щось. Але почекаю народну версію.
cspp
Junior

Повідомлення

Скачал Я ее сегодня, около 108 Гб. Но качал не на ссд. Зашёл пробегал минут 10, вышел и свет вырубили :gigi: . Игра досталась нашару через активацию кода за покупку 4070 super, надоело уже 10 лет на 1060 3гб сидеть, хотя она тянула все что мне надо было, кроме топаза, обработка медленновато. Настроения пока нет сидеть в игрухе. Но должна быть неплоха, мельком заметил там вещи, прокачка типа есть и прочее.
Muttabor
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

daesz: 20.08.2024 15:57Щойно прогортав декілька сотень відгуків у стімі - не знайшов жодного не англійською :popcorn:

в вкладке "Мова" можно выбрать отображение "Усі мови" и сразу станет все видно :)

спойлер
steam.png
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Muttabor: 20.08.2024 17:34
daesz: 20.08.2024 15:57Щойно прогортав декілька сотень відгуків у стімі - не знайшов жодного не англійською :popcorn:

в вкладке "Мова" можно выбрать отображение "Усі мови" и сразу станет все видно :)

спойлер
steam.png
:up:
Я прогортав налаштування стіму (ну типу загальні налаштування) і не знайшов. Там справді стояло - "моя мова", а мова стіму у мене вибрана в налаштуваннях англійська.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Earanak: 20.08.2024 16:40 Мне допустим в целом пофиг сколько там онлайн в синглплеерной игре, какие оценки :dontknow:
Много раз были примеры когда большинству игра не зашла а мне норм было, и наоборот.
Проблема не в личных вкусах и предпочтениях, я тоже любитель некоторых продуктов категории В, а в том что китайская партия пытается навязать мировому игровому сообществу идею того что игра популярна и покупаема. Буквально та самая ольгинско-лахтинская пропаганда помноженная на десять.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Я прост увидел красивый трейлер, посмотрел пару скриншотов и мне захотелось поиграть в нее. А тут оказывается пропаганда :horror:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Grava: 20.08.2024 14:19 Що? А про вимагання світ бейбі 7млн за "консультації" або закенселять гру вже всі забули?
І багато ігор закенселили?

Відправлено через 2 хвилини 13 секунд:
Telcontar: 20.08.2024 16:3888% гравців - китайці з КНР. Як неочікувано! :rotate:
Там ще Гонконг не порахований :laugh:
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

waryag: 20.08.2024 19:13 Там ще Гонконг не порахований :laugh:
Ага, я ж тому й уточнив. Бо він все ж ще вважається окремою адміністративною одиницею, хоча, по-факту вже давно під комуняками :(
VirusikZloy
Member

Повідомлення

Погоняю как цена на офф активацию опуститься норм игра , я такие люблю.
Відповісти