Огляд та тестування портативної ігрової консолі MSI Claw

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Selyk_s
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: 22.07.2024 23:23 Selyk_s
А грати в що на твоєму відроїді? В балалайку?
Потрібно встановить емулятор, один чи декілька. Як приклад емулятор RetroArch(NES / Famicom(Денді) +- 11 тисяч
Sega Mega Drive-1 тисяча), DuckStation для PS1,Dolphin - Nintendo: GameCube, AetherSX2 - PS2, Yuzu-для Switch закидуєш ромів(ігри, образи).
Через емулятори доступні всі ретро платформи які були за весь час, це десятки тисяч ігор.

Відправлено через 9 хвилин 14 секунд:
ALT-F13: 23.07.2024 01:43
Selyk_s: 22.07.2024 23:02 Телефон + Razer Kishi буде трішки дорожче, автономність менше в такому рішені, головно задача телефону це телефонувати, а не для ігор.Портативна приставка робить виключно для того, щоб на ній грати.Гарні технічно характеристики за свої гроші, автономність та ергономіка.
Odin 2 Pro
ОС: Android 13
Екран: 6, 1920x1080, IPS
Процесор: Snapdragon 8 Gen 2
Графіка: Adreno 740
Оперативка: 12 гб LPDDR5x
Пам'ять: 256 гб UFS 4 0, microSD
Роз'єми: type-c 3.1, micro hdmi, для навушників
Акумулятор: 8000 мАч із швидкою зарядкою
Зв'язок: WIFI7, BT 5.3
Аудіо: 2 динаміка
Розміри: 225х98х17 мм
Вага: 420 г
Щось мені підказує, що я розмовляю з продавцем цих консолей і таким чином приймаю участь в несанкціонованій рекламі :lol:
Все можливо, але в першу чергу сам граю на даних пристроях. На даний час дуже актуально коли вимикають світло )
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Selyk_s: 23.07.2024 07:49Через емулятори доступні всі ретро платформи які були за весь час, це десятки тисяч ігор.
Коштує як стім дек, емулює гірше, не може запустити пк ігри на відміну від стім дека. І навіщо воно?
nanaHDOC
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Grava: 23.07.2024 08:10
Selyk_s: 23.07.2024 07:49Через емулятори доступні всі ретро платформи які були за весь час, це десятки тисяч ігор.
Коштує як стім дек, емулює гірше, не може запустити пк ігри на відміну від стім дека. І навіщо воно?
Новий одін коштує як бу лсд стим дек. Олед екран. Автономність в декілька разів більше. Потужне залізо що дозволяє грати в усе, починаючи з андроЇд та закінчуючи майже усіма іграми зі свитч. Ну і на останнє - це більша портативність, а у лайт версії так взагалі розміри псп.
PS Але так згоден що це зовсім різні пристрої з різним призначенням. Одін більш під ретро геймінг, стім дек відповідно для ігор зі стіма.
Figarist
Junior

Повідомлення

А я свіч лайт взяв за 190 баксів....і радий шо слон :beer:
inquisition
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

ALT-F13: 22.07.2024 21:46 Noiseblocker
Я Steam Deck з його кастрованою ОС навіть безкоштовно собі не візьму.
Сегодня то спустя столько лет и опыта хвалить зарыганные окна со всеми их проблемами для мобильного маленького игрового устройства и унижать вылизанный и наконфиженный один из самых идеальных дистрибутивов линуха с фирменной вендорской экосистемой - это просто фэйспалм. Утверждение о профнепригодности абсолютно в дырочку.
illyha
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

ALT-F13: 22.07.2024 21:46 Steam Deck з його кастрованою ОС навіть безкоштовно собі не візьму
та це ж навпаки добре, коли ресурси жере лише гра, а не ос. Яка різниця з чого запускати ігорі)
Selyk_s
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Figarist: 23.07.2024 10:05 А я свіч лайт взяв за 190 баксів....і радий шо слон :beer:
Він чипований, чи всі ігри купувати потрібно? Бо ціни там космічні.

Відправлено через 1 хвилину 13 секунд:
Grava: 23.07.2024 08:10
Selyk_s: 23.07.2024 07:49Через емулятори доступні всі ретро платформи які були за весь час, це десятки тисяч ігор.
Коштує як стім дек, емулює гірше, не може запустити пк ігри на відміну від стім дека. І навіщо воно?
Навіщо той стім дек коли можна грати на пк?
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Selyk_s: 23.07.2024 10:19Він чипований
Чіп на лайт з роботою 2000грн коштує, меньше ніж одна гра)
Навіщо той стім дек коли можна грати на пк?
Навіщо будь що, якщо це можна грати та емулювати на пк?
Figarist
Junior

Повідомлення

Selyk_s: 23.07.2024 10:19
Figarist: 23.07.2024 10:05 А я свіч лайт взяв за 190 баксів....і радий шо слон :beer:
Він чипований, чи всі ігри купувати потрібно? Бо ціни там космічні.
Я брав видання з грою. Прайс таке собі на ігри,але я приловчився. Маркет Нінки по відчуттям базар,я ходжу по різним сайтам шоб найти де краща ціна. Наприклад мортік ультімейт взяв за 300грн, бьорнаут парадайс гру дитинства взагалі за 150 грн...Амнезія три частини взагалі сміх 100грн. Якщо не спішить і таритись обдуманр то ціни як наші в стімі плюс трішки дорожче,а інколи навпаки )

Екзи нінки це капець, там прайс я офігєл після пк :mad:
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Figarist
Можу дати контакти майстра який вилікує від жадібності :rotate:
Figarist
Junior

Повідомлення

Grava: 23.07.2024 10:28 Figarist
Можу дати контакти майстра який вилікує від жадібності :rotate:
Та нашо воно мені, я збираюсь потім переходити на Олед а там вже і 2 вийде якщо доживем :)

В мене криза зараз, відчуття піратки, що я все шо завгодно можу пограти, знову зламає моє бажання проходити ігри. А я тільки викарабкався з цього стану :-P
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Консолька дійсно непогана, але все ще незрозуміло що з автономністю реально, в польових умовах та проблема в тому що весь багаж стороннього софту та альтернативних ОС був розроблений під AMD, який використовував SteamDeck, GPD, Ayaneo, Ayn, One player та Asus
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

1 час автономной работы - это абсолютно нелепо. Но почему так сделано - понятно - ибо толстый аккумулятор тяжело держать в руках.
Зачем на этой консоли полноценная винда - вообще не понимаю, так как она жрёт как не в себя.
В целом идея консоли понятна, ей бы комплектный аккумуляторный блок, чтобы по проводу от него питать консоль, а также экранчик 8" тоже ИПС типа, конечно, можно еще добавить нормальный дисплейпорт 2.0 разъём, а не убогий тандерберд. Про тандербёрд и внешние видеокарты - автор прямо вводит читателей в заблуждение, это возможно, но с нереальными потерями производительности из-за убогого разъёма тандербёрда, чтобы оно тянуло нужно ждать 8 версию разъёма вместо 4 или делать отдельный для подключения карт внешних.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

ALT-F13
а де табличка з часом роботи цього девайса в конкретній грі? Хоча б 5 іграшок типу кіберпанка й ціви 6. Таблицю з тестом батареї бачив, от тільки люди не в тести грають, а в іграшки. B-)
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

inquisition: 23.07.2024 10:13
ALT-F13: 22.07.2024 21:46 Noiseblocker
Я Steam Deck з його кастрованою ОС навіть безкоштовно собі не візьму.
Сегодня то спустя столько лет и опыта хвалить зарыганные окна со всеми их проблемами для мобильного маленького игрового устройства и унижать вылизанный и наконфиженный один из самых идеальных дистрибутивов линуха с фирменной вендорской экосистемой - это просто фэйспалм. Утверждение о профнепригодности абсолютно в дырочку.
Я так й знав, що зачіплю почуття віруючих в лінукс :laugh: Між Steam Deck та Claw/Ally є принципова різниця - як між "консоллю" та "комп'ютером". Ну й 720p екран це все ж таки надто архаїчно.

Відправлено через 2 хвилини 22 секунди:
Inqizitor2022
Який у вас досвід роботи з зовнішніми відяхами?
Deepfreezer
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна, Київ

Повідомлення

Дякую за обзор. Ще раз переконався, що зовсім недарма купив Legion GO. Автономність +- така ж сама, 2 Thunderbolt порта, невеличкий але дуже потрібний інколи тачпад, значно більший екран. Більші габарити не є проблемою з долонями мого розміру, а 1440р екран дозволяє нормально грати при 720р без сильного "мила".
Дуже чекаю на другу генерацію, але і тим що маю дуже задоволений.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Deepfreezer
О, дякую, це цікавий відгук від власника Legion GO - що треба в 50% роздільну здатність переводити, бо 1440p занадто для GPU...

Про тачпад та два Thunderbolt теж "в тему".

Схоже друге покоління цих пристроїв буде цікавим у всіх виробників!
starinfo
Member

Повідомлення

Не розумію чому не можно було зробити екран 720р олед який небуть 100гц і на 7-9 дюймів наприклад
і все було б цікаво, нііі... треба 1080р, 2к, поки 4к не випустять мабуть брати не треба, бо куди ж на 7 дюймовому екрані без 4к
inquisition
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

ALT-F13: 23.07.2024 15:35
inquisition: 23.07.2024 10:13

Сегодня то спустя столько лет и опыта хвалить зарыганные окна со всеми их проблемами для мобильного маленького игрового устройства и унижать вылизанный и наконфиженный один из самых идеальных дистрибутивов линуха с фирменной вендорской экосистемой - это просто фэйспалм. Утверждение о профнепригодности абсолютно в дырочку.
Я так й знав, що зачіплю почуття віруючих в лінукс :laugh:
Ти не знав і не зрозумів нічого :dontknow: Я однаково вільно адміню будь-які ОСі і користуюсь ними в тому числі віндою кожень день для мультимедіа, ігорєй та роботи. Немає жодного значення на лінуксоїда ти попадеш чи ні - це реальності не міняє. Тільки повному чайнику, який далі дабл кліка по іконці гри в вінді в цьому житті нічого не тямить, можна заряджати сьогодні, що зібраний під конкретний девайс Арч лінух в міні ігровій консолі - то лайно, а от ванільна вінда з тонною непотребу - то є мастхев і краще нікуди. :facepalm: От якого біса нехворому створінню на такому девайсі з такими спеками і екраном і жалюгідною просто образливою автономністю ванільна вінда? Щоб що?
Між Steam Deck та Claw/Ally є принципова різниця - як між "консоллю" та "комп'ютером"
Не знаю як можна при свідомості прирівнювати "це" до ПК :insane:
Я Steam Deck з його кастрованою ОС навіть безкоштовно собі не візьму.
Тому з цього приводу можу тільки поспівчувати.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

inquisition
Не гайте час, все одно не зрозуміє. Проблема в тому, людина не хоче розуміти. А тому підтримуючи цю беззмістовну розмову, Ви тільки допомагаєте просувати й індексувати в пошуку, цей реально жахливий огляд. Який повний логічних протиріч.

Єдине, що правильно робить, то це ігнорує моє справді важливе питання: де результати тестів роботи батареї в конкретних іграшках, а не в якомусь недолугому pcmark. І їх не буде, як й не було цього у асуса в проплачених оглядах. Адже там реально все сумно й тоді весь цей піар перетвориться на антипіар. :lol: :lol: :lol:
Відповісти