Офіційно: процесори AMD Ryzen 9000 стануть доступні для покупки 31 липня

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
starinfo
Member

Повідомлення

Захар Беркут: 16.07.2024 06:27
starinfo: 15.07.2024 21:22

в мене був не дуже гарний досвід на цьому сайті що ви запропонували по першій лінці, протестувати нормально сам процессор не вийде, тому все ж дивлюсь на офіційні магазиниЮ бо на помилках треба вчитись
так само і на алях він коштує біля 6к, але і звідти брати це все трохи страшно хоча більш безпечніше
але в будь-якому випадку дякую за лінки
Який саме досвід? Будь ласка скріни, у всіх людей - тупо у всіх в Україні був не дуже гарний досвід з усіма магазинами, якщо у вас нормально протестувати процесор не вийде - то ви його не протестуєте і з магазину бо магазин вам гелікоптер з нормальним тестуванням не вишле, ви на помилках не навчились, а навпаки робите ще більше помилок. Напишу великими літерами якщо ви не розумієте чи не читаєте уважно.
- НА АЛЯХ КУПУЮТЬ УСІ, АЛЕ ПОТІМ ХЛОПЦІ ПРОДАЮТЬ ЗА 150євро, А МАГАЗИНИ ЗА 250євро. ПРИДБАНІ ПРОЦЕСОРИ НАВІТЬ У ОДНОГО І ТОГО Ж РЕСЕЛЛЕРА.
ні, я про лох.юа
там дуже важко доказати що воно приїхало не робоче
на алях хоч відгуки є і більше можливостей повернути гроші, тому там якраз надійніше
Oakenfold
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Захар Беркут: 16.07.2024 06:27
starinfo: 15.07.2024 21:22

в мене був не дуже гарний досвід на цьому сайті що ви запропонували по першій лінці, протестувати нормально сам процессор не вийде, тому все ж дивлюсь на офіційні магазиниЮ бо на помилках треба вчитись
так само і на алях він коштує біля 6к, але і звідти брати це все трохи страшно хоча більш безпечніше
але в будь-якому випадку дякую за лінки
Який саме досвід? Будь ласка скріни, у всіх людей - тупо у всіх в Україні був не дуже гарний досвід з усіма магазинами, якщо у вас нормально протестувати процесор не вийде - то ви його не протестуєте і з магазину бо магазин вам гелікоптер з нормальним тестуванням не вишле, ви на помилках не навчились, а навпаки робите ще більше помилок. Напишу великими літерами якщо ви не розумієте чи не читаєте уважно.
- НА АЛЯХ КУПУЮТЬ УСІ, АЛЕ ПОТІМ ХЛОПЦІ ПРОДАЮТЬ ЗА 150євро, А МАГАЗИНИ ЗА 250євро. ПРИДБАНІ ПРОЦЕСОРИ НАВІТЬ У ОДНОГО І ТОГО Ж РЕСЕЛЛЕРА.
Спасибо за рекламу моего объявления) Цена для форумчан еще ниже, это можно увидеть в теме объявления)

Скажу больше интернет магазины покупают у меня условно за 5000 и я отправляю по уже созданной ими накладной за 7000, заработок у них на ровном месте.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nortrom: 15.07.2024 17:40
я так розумію що 9 покоління буде останнє для цього сокета
AMD ещё не решила, но больше склоняются, что Zen6 будет на AM5. Все зависит от DDR6
Не поняв.
DDR5 ще до ума не обкатали, а вже перехід на DDR6?
starinfo
Member

Повідомлення

avuremybe: 16.07.2024 13:25
Nortrom: 15.07.2024 17:40
AMD ещё не решила, но больше склоняются, что Zen6 будет на AM5. Все зависит от DDR6
Не поняв.
DDR5 ще до ума не обкатали, а вже перехід на DDR6?
ніколи пояснювати, просто неси свої гроші на оновлення компа)
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Oakenfold
Немає за що, нормальним людям - завжди з задоволенням.

starinfo: 16.07.2024 09:10
Захар Беркут: 16.07.2024 06:27

Який саме досвід? Будь ласка скріни, у всіх людей - тупо у всіх в Україні був не дуже гарний досвід з усіма магазинами, якщо у вас нормально протестувати процесор не вийде - то ви його не протестуєте і з магазину бо магазин вам гелікоптер з нормальним тестуванням не вишле, ви на помилках не навчились, а навпаки робите ще більше помилок. Напишу великими літерами якщо ви не розумієте чи не читаєте уважно.
- НА АЛЯХ КУПУЮТЬ УСІ, АЛЕ ПОТІМ ХЛОПЦІ ПРОДАЮТЬ ЗА 150євро, А МАГАЗИНИ ЗА 250євро. ПРИДБАНІ ПРОЦЕСОРИ НАВІТЬ У ОДНОГО І ТОГО Ж РЕСЕЛЛЕРА.
ні, я про лох.юа
там дуже важко доказати що воно приїхало не робоче
на алях хоч відгуки є і більше можливостей повернути гроші, тому там якраз надійніше
Особисто для вас - якщо ви не вмієте побачити, де нормальна людина, а де шахрай.
ГАЙД - Замовляєте адресну доставку, зі сплатою при отриманні, берете свій системник, готуєте все для швидкої перевірки, коли приїздить Нова пошта - берете процесор і на очах кур'єра вставляєте у сокет, вмикаєте ПК запускаєте заздалегідь підготований тест АІДА ФП ЦП, у вас по правилам Нової пошти є 10 хвилин на перевірку, цього часу на 100% достатньо щоб побачити стабільність процесора. А на останок дивитись у HWI що процесор той саме що ви замовили - все.
І навіть офф магазин може вас послати у піше еротичне, і дуже багато магазинів дурять покупців. А ви віруйте що у магазині вас ельфи обслуговують з янголами, як і на Алі - купа кидал.

спойлер
Пам'ятаю як одну топову крамницю відвідував, зупинився біля стійки менеджера де продавці гуртуються але за кутом, читав опис різних модифікацій ноутів, підбирав для сестри, і наслухався там про те як "ги ги-га га зараз оту лохудру відпедар*симо ідемо впаримо їй *йні", "о дивись чорт старий лайно з себе втрачає, підготуй щось зіпсоване або відновлене, він і не зрозуміє нічого, йому вже здихати час, а не по крамницях вештатись", "а он школота з милфой, ідемо впаримо їм сміття без гарантії, чл*нососи повинні страждати"... І це ще самі пристойні їх вислови.
starinfo
Member

Повідомлення

Захар Беркут: 16.07.2024 20:10 Oakenfold
Немає за що, нормальним людям - завжди з задоволенням.

starinfo: 16.07.2024 09:10
ні, я про лох.юа
там дуже важко доказати що воно приїхало не робоче
на алях хоч відгуки є і більше можливостей повернути гроші, тому там якраз надійніше
Особисто для вас - якщо ви не вмієте побачити, де нормальна людина, а де шахрай.
ГАЙД - Замовляєте адресну доставку, зі сплатою при отриманні, берете свій системник, готуєте все для швидкої перевірки, коли приїздить Нова пошта - берете процесор і на очах кур'єра вставляєте у сокет, вмикаєте ПК запускаєте заздалегідь підготований тест АІДА ФП ЦП, у вас по правилам Нової пошти є 10 хвилин на перевірку, цього часу на 100% достатньо щоб побачити стабільність процесора. А на останок дивитись у HWI що процесор той саме що ви замовили - все.
І навіть офф магазин може вас послати у піше еротичне, і дуже багато магазинів дурять покупців. А ви віруйте що у магазині вас ельфи обслуговують з янголами, як і на Алі - купа кидал.

спойлер
Пам'ятаю як одну топову крамницю відвідував, зупинився біля стійки менеджера де продавці гуртуються але за кутом, читав опис різних модифікацій ноутів, підбирав для сестри, і наслухався там про те як "ги ги-га га зараз оту лохудру відпедар*симо ідемо впаримо їй *йні", "о дивись чорт старий лайно з себе втрачає, підготуй щось зіпсоване або відновлене, він і не зрозуміє нічого, йому вже здихати час, а не по крамницях вештатись", "а он школота з милфой, ідемо впаримо їм сміття без гарантії, чл*нососи повинні страждати"... І це ще самі пристойні їх вислови.
якщо ви все вмієте і ніразу не потрапляли в таку ситуацію я дуже радий за вас
але чисто моя суб'єктивна оцінка - я не буду замовляти такі речі на лох.юа
на новій пошті не знаю як зараз, але раніше перевіряти не можно було
т.е. навіть оперативку в нотик всунуту не можна бо так можно спалити власне її якшо там буде кз
по магазинах, я з вітрини не беру, тому не знаю про що ви, все вибираю нове і запаковане, тому смішки якихось людей десь там в кулуарах не зустрічав
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Впервые слышу что на почте могут разрешить всунуть проц в комп и включить его. IMHO, это возможно наверное в каком то задрыпанном помойном ПГТ (утрировал без негатива) где работают пофигисты в отделении :dontknow: Я когда 4090 с Новой почты в Одессе забирал, ко мне приставили какого то охранника-карлика которого я никогда ранее в отделении не видел, и двое сотрудников, один снимал на телефон как я открываю коробку с видяхой заказанной с Розетки, лол будто у них камер в отделении нету... Это притом что я в том отделении уже лет эдак 10 забираю недешевые посылки. Мне даже блистер заводской заклеенный микро-кусочком скотча не разрешили обрезать что бы видяху осмотреть. Еще предложили мне свои услуги по оплате в кредит, клоуны. А когда картой оплатил все отошли от меня и забили вообще, им стало просто максимально плевать че я там дальше буду смотреть. Представляю их рожи если бы я пришел с компом и попросил бы вставить видяху в комп до оплаты и включить его, там наверное был бы план-капках под названием "дед с ума сошел, паника в селе" :lol:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

starinfo
Процесор - дозволяється перевіряти на працездатність, але суворо в присутності кур'єра, та впродовж 10 хвилин. Купую так вже більше 20 років - жодного разу не було заперечень, один раз кур'єр задав питання, отримав з їх сайту інструкцію та замовк. Те що ви берете "запаковане" ви судячи з усього навіть не усвідомлюєте що пакувати можна і на складі і пакувати так вміє обладнання що краще за заводську упаковку, а ще шок буде для вас - якщо не пощастить з кидаловом - то магазин вам на кидалово також гарантії не дасть, хоч по стелі ходіть, але в віруйте у ельфів якщо вам так зручно.

Earanak
Так люте забите село, зветься Київ - якщо чули це село маловідомо, сотні придбаних процесорів, з них майже половина була перевірена. Зазвичай час перевірки 3-4 хвилини, було що кур'єр намагався булькати, усі положення самої НП та законів України один раз читає і немає зауважень. Ще раз позначую - головне це все на очах кур'єра та все має бути підготовлено для швидкої перевірки.
P.S.І до речі за сотні прикладів тільки один раз мене намагались ошукати - з Інтел процесором, кришка від іншого процесора була, кур'єр тоді разом зі мною посміявся, та навіть подякував - що дізнався що так буває.
starinfo
Member

Повідомлення

Захар Беркут: 17.07.2024 09:26 starinfo
Процесор - дозволяється перевіряти на працездатність, але суворо в присутності кур'єра, та впродовж 10 хвилин. Купую так вже більше 20 років - жодного разу не було заперечень, один раз кур'єр задав питання, отримав з їх сайту інструкцію та замовк. Те що ви берете "запаковане" ви судячи з усього навіть не усвідомлюєте що пакувати можна і на складі і пакувати так вміє обладнання що краще за заводську упаковку, а ще шок буде для вас - якщо не пощастить з кидаловом - то магазин вам на кидалово також гарантії не дасть, хоч по стелі ходіть, але в віруйте у ельфів якщо вам так зручно.

Earanak
Так люте забите село, зветься Київ - якщо чули це село маловідомо, сотні придбаних процесорів, з них майже половина була перевірена. Зазвичай час перевірки 3-4 хвилини, було що кур'єр намагався булькати, усі положення самої НП та законів України один раз читає і немає зауважень. Ще раз позначую - головне це все на очах кур'єра та все має бути підготовлено для швидкої перевірки.
P.S.І до речі за сотні прикладів тільки один раз мене намагались ошукати - з Інтел процесором, кришка від іншого процесора була, кур'єр тоді разом зі мною посміявся, та навіть подякував - що дізнався що так буває.
я розумію що ви мабуть найрозумніший, найкращий і все у вас ідеально
але я вам так скажу, при купівлі ноутбука, навіть бу, навіть за якісь мізерні гроші, не дозволяють навіть флешку вставляти, бо можно спалити порт
і це доречі дійсно можно зробити, так само як і мат. плата в яку ви будете вставляти процессор, яка буде з КЗ
тому я тут більше погоджуюсь з попереднім постом про те що не дозволяють робити такі маніпуляції
і якщо можно без негатива, справа не в тому що ви найкращі і все у вас ідеально, а що я теж не перший день ходжу і купую на пошті, дякую

Відправлено через 33 хвилини 25 секунд:
Захар Беркут: 17.07.2024 09:26 starinfo
Процесор - дозволяється перевіряти на працездатність, але суворо в присутності кур'єра, та впродовж 10 хвилин. Купую так вже більше 20 років - жодного разу не було заперечень, один раз кур'єр задав питання, отримав з їх сайту інструкцію та замовк. Те що ви берете "запаковане" ви судячи з усього навіть не усвідомлюєте що пакувати можна і на складі і пакувати так вміє обладнання що краще за заводську упаковку, а ще шок буде для вас - якщо не пощастить з кидаловом - то магазин вам на кидалово також гарантії не дасть, хоч по стелі ходіть, але в віруйте у ельфів якщо вам так зручно.

Earanak
Так люте забите село, зветься Київ - якщо чули це село маловідомо, сотні придбаних процесорів, з них майже половина була перевірена. Зазвичай час перевірки 3-4 хвилини, було що кур'єр намагався булькати, усі положення самої НП та законів України один раз читає і немає зауважень. Ще раз позначую - головне це все на очах кур'єра та все має бути підготовлено для швидкої перевірки.
P.S.І до речі за сотні прикладів тільки один раз мене намагались ошукати - з Інтел процесором, кришка від іншого процесора була, кур'єр тоді разом зі мною посміявся, та навіть подякував - що дізнався що так буває.
і так, не вірте в ельфів в магазинах, там тіки кидалово, от на лох.юа чи у якихось продаванів кидалова бути не може, у них тіки ельфи працюють і ті всі добрі
uncle_doc
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

starinfo: 15.07.2024 18:46
uncle_doc: 15.07.2024 18:11

так то звичайний проц проти x3d так шо все ок
вони по ціні по факту будуть майже однакові
ну це як порівнювати новий пєжо з салону з 10-15 річним бмв. ціна теж однакова
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Захар Беркут
Оце ти щось потужно-незламне вживаєш, що тебе так штирить. Такого потоку кваліфікованого і рафінованого брєду я тут ще не читав. Все що ти написав - це твої особисті фантазії.
Сотні прикладів, тисячі процесорів, мільйони покупок, мільярди кур'єрів.
Якій же іспанський сором читати таке :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Востаннє редагувалось 18.07.2024 14:34 користувачем Борщ, всього редагувалось 3 разів.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

uncle_doc: 18.07.2024 14:15
starinfo: 15.07.2024 18:46вони по ціні по факту будуть майже однакові
ну це як порівнювати новий пєжо з салону з 10-15 річним бмв. ціна теж однакова
аналогія дуже вдала, бо тут теж вибір буде не на користь нового пежо :laugh:
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avuremybe: 18.07.2024 14:30вибір буде не на користь нового пежо
Вік:31

Я бы понял эти слова, если б тебе было 17-18, но никак не 31 :gigi:


Відправлено через 4 хвилини 35 секунд:
Захар Беркут: 17.07.2024 09:26положення самої НП
А можно ссылку на то, что проверять процы можно? :rolleyes:
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yupi: 18.07.2024 14:49
avuremybe: 18.07.2024 14:30вибір буде не на користь нового пежо
Вік:31

Я бы понял эти слова, если б тебе было 17-18, но никак не 31 :gigi:

Не думаю, що пересяду на пежо навіть в 40
starinfo
Member

Повідомлення

uncle_doc: 18.07.2024 14:15
starinfo: 15.07.2024 18:46

вони по ціні по факту будуть майже однакові
ну це як порівнювати новий пєжо з салону з 10-15 річним бмв. ціна теж однакова
тіки тут ситуація з новим пежо 2024 року і новим прости боже бемеве тіки 2005 року який нульцевий з салону, ніхто не їздив, стояв запакований
тоді так)
я вже промовчу що можно сказати що якшо в тебе вже є ам4, то не треба отримувати "нову категорію прав на нову машину"
просто всунув новий проц і майже забув, а не докуповуєш материнку, оперативку, можливо охолодження або ніштячки щоб твоє охолодження підійшло і тд
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yupi: 18.07.2024 14:54
Захар Беркут: 17.07.2024 09:26положення самої НП
А можно ссылку на то, что проверять процы можно? :rolleyes:
Я колись перевіряв відяху зі своїм компом на НП. І не даремно - то був труп з ОЛХ
Але то залежить від конкретних людей які працюють на відділенні. Я це попередньо з адміністратором відділення погоджував.
Декілька разів монітор з ноута тестував.
А один раз довелося скандал там влаштовувати, бо якась бабка припарена не дозволяла мені телефон увімкнути для перевірки :facepalm:
uncle_doc
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

starinfo: 18.07.2024 14:57
uncle_doc: 18.07.2024 14:15

ну це як порівнювати новий пєжо з салону з 10-15 річним бмв. ціна теж однакова
тіки тут ситуація з новим пежо 2024 року і новим прости боже бемеве тіки 2005 року який нульцевий з салону, ніхто не їздив, стояв запакований
тоді так)
я вже промовчу що можно сказати що якшо в тебе вже є ам4, то не треба отримувати "нову категорію прав на нову машину"
просто всунув новий проц і майже забув, а не докуповуєш материнку, оперативку, можливо охолодження або ніштячки щоб твоє охолодження підійшло і тд
якщо нульцевий з салону то в нього і ціна буде як у нульцевого + щось зверху, а якщо машина стояла так довго то її треба перепакувати, всі гумки, ущільнення і т.д. так що аналогія доречна.

Отправлено спустя 2 минуты 31 секунду:
avuremybe: 18.07.2024 14:30
uncle_doc: 18.07.2024 14:15 ну це як порівнювати новий пєжо з салону з 10-15 річним бмв. ціна теж однакова
аналогія дуже вдала, бо тут теж вибір буде не на користь нового пежо :laugh:
тут теж є секти любителів амд, інтел і т.д.. а якщо гроші в кишені і стає вібир шось нове або старе - то тут все зрозуміло
starinfo
Member

Повідомлення

uncle_doc: 18.07.2024 21:24
starinfo: 18.07.2024 14:57

тіки тут ситуація з новим пежо 2024 року і новим прости боже бемеве тіки 2005 року який нульцевий з салону, ніхто не їздив, стояв запакований
тоді так)
я вже промовчу що можно сказати що якшо в тебе вже є ам4, то не треба отримувати "нову категорію прав на нову машину"
просто всунув новий проц і майже забув, а не докуповуєш материнку, оперативку, можливо охолодження або ніштячки щоб твоє охолодження підійшло і тд
якщо нульцевий з салону то в нього і ціна буде як у нульцевого + щось зверху, а якщо машина стояла так довго то її треба перепакувати, всі гумки, ущільнення і т.д. так що аналогія доречна.

Отправлено спустя 2 минуты 31 секунду:
avuremybe: 18.07.2024 14:30 аналогія дуже вдала, бо тут теж вибір буде не на користь нового пежо :laugh:
тут теж є секти любителів амд, інтел і т.д.. а якщо гроші в кишені і стає вібир шось нове або старе - то тут все зрозуміло
не розумію я тоді ваших аналогій якшо чесно
бо процессор буде новий з магазину що той що той, так само буде однакова гарантія, але то вже вам видніше судячи з усього)
Відповісти