Nvidia могла випустити GeForce RTX 4070 у версії з 7168 ядрами CUDA та 10 гігабайтами GDDR6X

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Usagi
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

General Failure: 15.07.2024 15:07 Використання теж. Саме тому я і взяв NVIDIA.
7900хтх. На лінуксі набагато краще дрова ніж нвідіа.
Розвернув стейблдіфьюжн
Скачав кастомні моделі
Все чудово генерується локально.
500х500 1сек або менше на геренрацію
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Все кто ноет про мыло в DLSS ( вы застряли на версии 2.5.0.) , так попробуйте новую версию DLLS 3.7.10 , тут разница с Native очень маленькая ( а на некjторых текстурах четче даже за счет DLAA ). Также советую Intel XesS в режиме" ультра качество + " тоже очень хорош, натягивает FSR... просто во всем .
Востаннє редагувалось 15.07.2024 15:50 користувачем MetalistForever, всього редагувалось 1 раз.
Usagi
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

MetalistForever: 15.07.2024 15:48 Все кто ноет про мыло в DLSS ( вы застряли на версии 2.5.0.) , так попробуйте новую версию DLLS 3.7.10 , тут разница с Native очень маленькая ( а на некjторых текстурах четче даже за счет DLAA ). Также советую Intel XesS в режиме" ультра качество + " тоже очень хорош, натягивает FSR... просто во всем
Разрешение какое?
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Usagi: 15.07.2024 15:50
MetalistForever: 15.07.2024 15:48 Все кто ноет про мыло в DLSS ( вы застряли на версии 2.5.0.) , так попробуйте новую версию DLLS 3.7.10 , тут разница с Native очень маленькая ( а на некjторых текстурах четче даже за счет DLAA ). Также советую Intel XesS в режиме" ультра качество + " тоже очень хорош, натягивает FSR... просто во всем
Разрешение какое?
4K ( там разница минимальна ), иногда в 2K
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Usagi: 15.07.2024 12:36

Назовите мне 1 причину почему я должен за 32к грн купить 4070с 12гб а не 7900хт 20гб?
Наркоман? 4070с навіть в нас з переплатою коштує ~24к, якщо брати на ринку без переплати за любов до бариги, вийде близько 20к. Якщо придбати спромогтись ОЕМ вийде ще дешевше.

Usagi: 15.07.2024 12:36
Про движки. Это не они любят загружать, это их заставили для зеленых обрезков разгружать "ненужное".
Все зрозуміло, це не гарно та збалансовано харчуватись щоб добре жити та не хворіти людям треба, людям треба жерти плутоній з ураном! - Щоб шлунок ставав все краще та краще! Л-логіка.
Якщо потім хтось спитає - чому мені не вистачає 128гб пам'яті на відеокарті у 1080р незабаром, знайдіть цього хлопця та подякуйте йому та таким як він.
спойлер
Десь у сіті заплакав від щастя Індус та усе його село разом з 33мя слонами, незабаром вони станцюють та заспівають, а потім напишуть для Usagi гру, як він любить.
Reinmar
Member

Повідомлення

Usagi: 15.07.2024 12:12

12гб тоже мусор который на уши не натянешь за его цену)

(ща фанаты 70 любимки наминусят и скажут что для их фехеде хватает 12гб)

ПЫСЫ у меня в 4к часто за 21гб врам улетает
держите красного наркомана, еще 500w енергопотрблением в пиках можно похвастаться, это также не добавляет ни 1 лишнего фпс, как и загруженные в резерв памяти движком данные, если его научили использвать 80% от доступного
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

GDDR6X об'ємом 10 Гбайт
Куртка решил, что это слишком инновационно, и припас эту конфигурацию для 5070? :gigi:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zaqik: 15.07.2024 17:05
GDDR6X об'ємом 10 Гбайт
Куртка решил, что это слишком инновационно, и припас эту конфигурацию для 5070? :gigi:
Ну от нащо ви ото підказали? Він же це і зробить.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ind1: 15.07.2024 15:09Но я вам помогу - 88 против 39 в пользу NVIDIA. НУЛЕВОЕ!
значить по тихому, але додають. це ж чудово
Usagi
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Захар Беркут
Потужные заявления. Наверное мой знакомый лох раз взял 4070с за 34 в топ исполнении а не засциканую версию дуал за 27 завезенную серой каким-то Ахмедом.

Нет, людям дают 1200 калорий и говорят меньше тратить) двигаться там меньше))) а то буржуи со своими 1600 и 2400 зажрались и могут делать сложные задачи. Вообще уже в край обнаглели)))) учимся жить на 1200 ребята больше не надо!!!
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Usagi: 17.07.2024 00:57Наверное мой знакомый лох раз взял 4070с за 34 в топ исполнении а не засциканую версию дуал за 27 завезенную серой каким-то Ахмедом
Лучше бы твой знакомый лох уже взял бы 4070ти супер за 35-36 с нормальным трёхвентильным охладом в нормальном не сером магазе :lol: , брать 4070супер за 34к это :facepalm: брать топ вариант по цене старшей карты это всегда зашквар :laugh:
NST1983
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

MetalistForever: 15.07.2024 15:48 Все кто ноет про мыло в DLSS ( вы застряли на версии 2.5.0.) , так попробуйте новую версию DLLS 3.7.10 , тут разница с Native очень маленькая ( а на некjторых текстурах четче даже за счет DLAA ). Также советую Intel XesS в режиме" ультра качество + " тоже очень хорош, натягивает FSR... просто во всем .
:facepalm:
Не можливо через AI згенерувати зображення так, щоб відновитии оригінал, які б там круті технології не використовувались.
Для не превдязтих геймерів у більшості випадків DLSS знадобиться. А от мені на 4K 55 дюймів TV він доставляв дискомфорт. Десь мутно, десь щось рябить, десь втратились деталі.
Коли це вимкнув, наче ожив..
ЗІ. І не треба мені слати скрини "а порівняй", мені це не цікавить і це моє особисте враження.
Відповісти