Відеокарта GeForce RTX 5090 отримає 500-ватний рівень TDP, вважає Seasonic

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AFU_power: 15.07.2024 11:36 ДТЕК каже економити

Я раньше экономил, теперь у меня нет эл-ва по 14 часов в сутки. :rolleyes:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 15.07.2024 11:42 Donate
А воно не душиться менше ~300Вт. Це звісно не 450, але і не 200.
Можливо, карти на руках не тримав, а досліджень на тому ж реддіті я не бачу куди там можна покрутити і що станеться із продуктивністю.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 15.07.2024 09:10 це лише підтверджує неминучу тенденцію про неухильне збільшення споживання в новітніх гпу та цпу
Що? 9600x має +15% продуктивність щодо 7600х, при тому енергоспоживання 65вт замість 105вт.
Це лише підтверджує що ви не дуже за новинами слідкуєте :D
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate
Там напруга не ставиться менше за 0.9 з чимось. А воно і зі стоку 0.9 з більшим чимось без бусту. Коротше так як було в старі-добрі часи з HD4870 коли я заганяв відяху з 150 до 30 з копійками ват і переводив в пасив з втратою менше ніж половини фпс вже не працює.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 15.07.2024 11:51 Donate
Там напруга не ставиться менше за 0.9 з чимось. А воно і зі стоку 0.9 з більшим чимось без бусту. Коротше так як було в старі-добрі часи з HD4870 коли я заганяв відяху з 150 до 30 з копійками ват і переводив в пасив з втратою менше ніж половини фпс вже не працює.
Вся проблема в тому мінімально потрібному водьтажу щоб карта працювала...

Ща знайшов огляд по андервольту... Хуанг офк красиво накинув 100 ват на рівному місці... 100 ват за для 8% продуктивності :rotate: Тобто середнє споживання в іграшках можна десь до 240 ват скинути :laugh: Це споживання десь моєї 2070S в стоці, різниця офк в продуктивності небо та земля :gigi:
https://quasarzone.com/bbs/qc_plan/views/30686
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 15.07.2024 11:51 Donate
Там напруга не ставиться менше за 0.9 з чимось. А воно і зі стоку 0.9 з більшим чимось без бусту. Коротше так як було в старі-добрі часи з HD4870 коли я заганяв відяху з 150 до 30 з копійками ват і переводив в пасив з втратою менше ніж половини фпс вже не працює.
Напругу нижче якоїсь межі поставити і не вийде, хіба що ну дуже вдалий екземпляр попався (просто як приклад : в мене ВК стабільно бере 1025мВ, це гірше ніж 930мВ які брала у блохерів, але на реддіті у 70% користувачів з аналогічними ВК навіть нижче 1070 не бере), але навіть так різниця буде ну максимум 5% напруги з посереднім екземпляром силікону. Проте по ТДП карту все ще можна зарізати і споживання таки впаде. Але чи вийде скинути так 200Вт - думаю, що ні.
rjavyi_pastor
Member

Повідомлення

Phos4: 15.07.2024 09:59 Пам'ятаю хтось казав мені що не відчуває літом тепла що викидає 4090. Я не зовсім для себе зрозумів моменти, ок в людини карта з масивним охолодженням і вона тримає температуру карти на відносно адекватному рівні, але хіба при цьому вона не буде викидати назовні ту саму кількість тепла що і умовний паліт дуал при тих самих значеннях споживання?
я не знаю як, бо в мене ігрові сессії на тесла м40(тітан X) при TDP 250 W взимку прогрівали кімнату на +2-4 градуси і ногами відчувалося що тепло
vmsolver
Member

Повідомлення

Kashtan: 15.07.2024 09:10побачимо восени, якщо так і буде, то це лише підтверджує неминучу тенденцію про неухильне збільшення споживання в новітніх гпу та цпу, не зважаючи на передові літографічні процеси та удосконалені архітектури .
Рост производительности требует роста сложности дизайнов, а у техпроцессов плотность растёт быстрее энергоэффективности, вот и выходит что из-за отставания роста энергоэффективности чипам приходится увеличивать ТДП.

Так что, эта тенденция "вшита" в техпроцессы.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Scoffer: 15.07.2024 11:42 Donate
А воно не душиться менше ~300Вт. Це звісно не 450, але і не 200.
Сумно, тоді хіба душити лімітом FPS.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Phos4: 15.07.2024 09:59 Пам'ятаю хтось казав мені що не відчуває літом тепла що викидає 4090. Я не зовсім для себе зрозумів моменти, ок в людини карта з масивним охолодженням і вона тримає температуру карти на відносно адекватному рівні, але хіба при цьому вона не буде викидати назовні ту саму кількість тепла що і умовний паліт дуал при тих самих значеннях споживання?
Можливо людина живе у якійсь холодній країні чи тримає системнік на балконі
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar: 15.07.2024 12:49
Scoffer: 15.07.2024 11:42 Donate
А воно не душиться менше ~300Вт. Це звісно не 450, але і не 200.
Сумно, тоді хіба душити лімітом FPS.
Це якщо частоти дозволить занизити. Я перевiряв у себе дак якщо карта недовантажена можна просто взяти та 75 ват на рiвному мiсцi економити :laugh:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ну все що <5090 ми вже проходили в 3000 лінійці, пережили, страшно, але не страшно
а 5090 то такий виродок, що їй як і 4090 - простять всі капризи
тим паче її цільова аудиторія - володарі БЖ 2000W з сертифікатом "80+ Adamantium" і власною електростанцією, що й взимку 3kwh+ генерує
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Donate: 15.07.2024 11:38Усі в виграші крім тупого покупця
ну а чего, им нравится, впряглись в это дело и едут. И все это ради какого то очередного убожества типа алан вейк 2.
rizakrko
Member

Повідомлення

Жарти жартами, а минулої зими в мене зламався газовий котел - десь дві доби на працював. Furmark + 3080ti дозволили тримати нормальну температуру в одній кімнаті ~15 квадратних метрів.
Demedik
Junior

Повідомлення

Что-то я потихоньку начинаю хотеть видеть ноутбучные видеокарты в настольном сегменте...
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Сисоник что-то там считает... Инсайды, которые мы заслужили :facepalm:

Лучше напишите какой жор у гддр7. Я вот вообще ждал снижения TBP по той причине, что первые карты на гддр6х и без х очень сильно различались как раз из-за неадекватного жора ддр6х. Потом где-то читал, что второе поколение (?) ддр6х стало менее прожорливым, следовательно, считал, что и гддр7 упырят мел.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Donate: 15.07.2024 11:335090 це буквально минулі тітани, для полу професіоналів, для іграшок завжди є карти з циферками 6 7 або 8...
Нет, для игр были 2 карты всегда в последние 10 лет - Титан и Ti. Но в 40 поколении Хуанг оставил только Титан в виде 4090 дабы бабки грести. То есть в 50 поколении 5090 - безальтернативна.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Inqizitor2022: 16.07.2024 13:54
Donate: 15.07.2024 11:335090 це буквально минулі тітани, для полу професіоналів, для іграшок завжди є карти з циферками 6 7 або 8...
Нет, для игр были 2 карты всегда в последние 10 лет - Титан и Ti. Но в 40 поколении Хуанг оставил только Титан в виде 4090 дабы бабки грести. То есть в 50 поколении 5090 - безальтернативна.
Це коли ти гроші з повітря отримуеш то офк нічого окрім цього не бачиш.
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

Scoffer: 15.07.2024 11:42 Donate
А воно не душиться менше ~300Вт. Це звісно не 450, але і не 200.
а обмежити кількість ФПСів типу не варіант? там є такі тайтли що карту сильніше 200 ват не нагріває, а з обмеженням вона навіть на максимум не буститься.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_Slavko_
Не знаю, не пробував. А з якою метою? Досягнути всіх показників 4070 за вдвічі більшу ціну? :D
Відповісти