ASUS запропонує GeForce RTX 4060 у модифікації Dual V3

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

aaleksandrenko

Не зовсім так. В них раніше була ця лінійка розбита на Dual i Dual Mini (~200mm) щоб вписатись в один із форматів SFF.
Потім міні зникли. Лишились просто дуал. І я так розумію юзери sff корпусів їх какашками закидали і вони v2 зробили вже в межах 205мм.
Тому тут все вірно.

Але зменшення вертушок в v3 засуджую. Регрес якийсь

Поки ці міні v2 не з*явились в цьому сегменті в 4060/4060 ti панував ventus 2x без інших варіантів. Його і довелось купити. Правда я брав версію 16gb бо комп для фото обробки і там що більше vram тим краще
byaka
Member

Повідомлення

SergN: 15.07.2024 10:05
byaka: 15.07.2024 02:50Ось тiльки нiхто в зарубiжних оглядах вам не скаже що асус продовжує ставити кулери сумнівної якості, а ребра охолоджувального радiатора погано пропаянi, що значно погіршує температури влiтку.
Не скаже, бо претензії про "сумнівну якість" - це насамперед про чийсь, м'яко кажучи, суб'єктивізм. І ще людина, яка хоч трохи чула про термодинаміку, то розуміє, що ребра працюють однаково що влітку, що взимку, тож чиюсь температуру влітку "погіршують" не вони ;)
І протестувавши один раз в умовах лабораторії в однакових умовах всі доступні карти, можна висновки робити в порівнянні з конкурентами, і навіть якоїсь неідеальної карти буде досить, щоб бути в лідерах в своїй ціновій категорії, оскільки інші з цієї категорії будуть ще менш ідеальними.
Нагадайте суб'єктивізм це коли купив з 5 разу вк без трiску вентеляторiв чи без дифекту незакрiплених пластин охолодження?Я навiть не буду говорити про проблеми у асуса з дросселями, вони є i в iнших виробникiв,але у асуса вони найгучнiшi.
Стосовно "про термодинаміку" , я говорив про ребра якi тримаються на чесному словi, тому гiрше вiдводять тепло, а в спеку тепло буде вiдводиться ще гiрше.Тобто спрацьовує відразу декілька факторів.
richardreedd
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

До речі, раз тема про 4060, власником якої я і є, то маю запитання до знавців.
У мене ASUS GeForce RTX4060 8Gb DUAL OC EVO. І єдине, що напрягає – не показує, яке в неї споживання у ваттах через оверлей нвідії. Це норм чи можна щось зробити?
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

richardreedd
Overlay settings > Statistics > Advanced Mode
Покаже повний
спойлер
Зображення
richardreedd
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

alexeygalas

Я знаю про розширений, але факт залишається - 0 ватт споживання в моніторингу.
спойлер
Снимок экрана 2024-07-17 132632.png
Відповісти