Розробники гри Path of Titans публічно відмовляються від Intel після масових проблем із процесорами

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Stalker22
Member

Повідомлення

Це що, перший раз.....

Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
Earanak: 13.07.2024 13:16
На месте Intel я просто заказал бы киллеров...
Зображення
А то раскудахтались тут всякие ноунеймы с своими динозаврами :spy:
Істиний фанатик....
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 13.07.2024 13:01 справедливо. Інтел будь якою ціною намагався не відставати від амд, а ця ціна лягла на покупця. за такий свідомо допущений безвідповідальний крок компанія має поплатитись
Якщо би хотів будь якою ціною не відставати робив би більш розумні рішення. А так прийшли єффективні менеджери і кожного покоління говорять давай сотку МГц... А потім кінський жор та камінці які таке знущання вже не витримують... В інтелі сидять дуже розумні люди, просто відділ маркетингу хоче як за часів фуфіксів коли АМД було не конкурент і можна було будь що кидати на ринок там би з'їли. Зараз у фанатів буде підгорати п'ята точка офк, так як за все віддали тонну грошей, сокет мертвий, проци мертві, ще й жеруть дуже багато ват, а те що Інтел показував як прогрес нового покоління треба ще скручувати трішки взад :laugh: Ситуація в цілому гірше не буває :lol:
Stalker22
Member

Повідомлення

daesz: 13.07.2024 15:11
Earanak: 13.07.2024 13:37 Если и сдохнет никому не признаюсь и куплю AMD B-)
А потом такі пишуть : от проблема надумана, скільки на форумі 4090 і ні в кого роз'єм не згорів досі. А я заходу на трубу ремонтника ВК і там чуть не кожне друге відео. От і довіряй людям після такого :D
Стидно признатись, що у тебе карта за усі гроші здохла...
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

nochnik89: 13.07.2024 13:12
Earanak: 13.07.2024 13:02Но кто это вообще такие и что это за помойная игра вообще, какая то инди-срань для мобилок :lol:
это называется реклама на проблеме. Когда ноунейм компания что-то там заявляет о какой-то большой компании в негативном ключе или пиарится на его проблеме
Ах моська, знать она сильна... :laugh:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та ви що... Ви просто не зрозуміли, що ви просто стали жертвою бета-тесту :laugh: (я про розробників)
Reinmar
Member

Повідомлення

daesz: 13.07.2024 15:11 А я заходу на трубу ремонтника ВК і там чуть не кожне друге відео
Це ж теж нерелевантно - типу як у нас на гаражах чувак посилався на брата,який працює в сервісі по машинам Х, типу що машини Х мусор,бо він тільки їх і ремонтує. Але же це логічно, бо машини Y чи Z вони не беруть)) А вони може й ще більше ломаються
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

aaleksandrenko: 13.07.2024 13:21 "Розробники фіксують тисячі збоїв у користувачів із процесорами цих поколінь"
Это вообще уже звучит как бред, для того что бы зафиксировать тысячи крашей, нужно провести тысячи если не десятки тысяч запусков, собрать статистику и из нее уже выделить все что связано с не корректной\не стабильной работой процессора. Что как понимаете для маленькой инди компании, выпускающей игру класса B для консолей на амдшном железе, звучит как фантастика.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 13.07.2024 15:33
aaleksandrenko: 13.07.2024 13:21 "Розробники фіксують тисячі збоїв у користувачів із процесорами цих поколінь"
Это вообще уже звучит как бред, для того что бы зафиксировать тысячи крашей, нужно провести тысячи если не десятки тысяч запусков, собрать статистику и из нее уже выделить все что связано с не корректной\не стабильной работой процессора. Что как понимаете для маленькой инди компании, выпускающей игру класса B для консолей на амдшном железе, звучит как фантастика.
Взагалі не бачу проблем. Гра ловить помилки фіксуємо стан ПК і відправляємо багрепорт, деякі модулі можуть при краші робити перезавантаження примусово, але баг репорт відправлять все рівно. І потім коли там починає час розгрібати у вас куча лайна там так як помилка прийшла не зрозуміло від чого.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Проблема не лише в 13-14 покоління, в мене і5 12400ф працював ідеально стабільно декілька років, а минулого тижня в мене почали крашитись ігри, апки, сторінки в браузері, треш лютий відбувався загалом, я копався в цій всій ситуації де може бути причина, прошивав біос з рекомендованими налаштуваннями від інтел, бавився з вольтажами, але допомогло лише скидання частоти оперативки з 3600 до 3466, при чому з цим же ХМР профілем раніше працювало все ідеально та проходило УСІ стрес тести по декілька годин...
Наступний проц буде не інтел.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Reinmar: 13.07.2024 15:31
daesz: 13.07.2024 15:11 А я заходу на трубу ремонтника ВК і там чуть не кожне друге відео
Це ж теж нерелевантно - типу як у нас на гаражах чувак посилався на брата,який працює в сервісі по машинам Х, типу що машини Х мусор,бо він тільки їх і ремонтує. Але же це логічно, бо машини Y чи Z вони не беруть)) А вони може й ще більше ломаються
Це як раз не равалентно про не беруть, бо ремонтує він все
https://www.youtube.com/@northwestrepair
Але я говорю суто про роз'єм на 4090, останнім часом в нього багато відео по 4090, але не по роз'єму, якщо крутанути десь на пів року і дальше назад, то там погорілих роз'ємів гора.

Відправлено через 30 секунд:
Stalker22: 13.07.2024 15:28
daesz: 13.07.2024 15:11
А потом такі пишуть : от проблема надумана, скільки на форумі 4090 і ні в кого роз'єм не згорів досі. А я заходу на трубу ремонтника ВК і там чуть не кожне друге відео. От і довіряй людям після такого :D
Стидно признатись, що у тебе карта за усі гроші здохла...
100% :D
l-m
Member

Повідомлення

Shaolin_Style: 13.07.2024 15:33
aaleksandrenko: 13.07.2024 13:21 "Розробники фіксують тисячі збоїв у користувачів із процесорами цих поколінь"
Это вообще уже звучит как бред, для того что бы зафиксировать тысячи крашей, нужно провести тысячи если не десятки тысяч запусков, собрать статистику
Помилки у користувачів фіксуються вбудованою у гру телеметрією. Тим паче це мультиплеєр який постійно на зв'язку з сервером. Якби це було щось популярне, то там би були десятки мільйонів запусків для статистики.
Shaolin_Style: 13.07.2024 15:33 и из нее уже выделить все что связано с не корректной\не стабильной работой процессора.
Тут робиться від зворотного - якщо наприклад на 14900К на порядки більше різноманітних помилок ніж на інших процесорах, то очевидно що саме в 14900К проблема.
Shaolin_Style: 13.07.2024 15:33 выпускающей игру класса B для консолей на амдшном железе
Гра мультиплатформа:
The currently supported platforms are
Nintendo Switch
Xbox One, Xbox Series S/X
PlayStation® 4, PlayStation® 5
Windows 10 / Windows 11
MacOS (Monterey and later)
Linux (Tested on Ubuntu / Debian Based OS)

Android (Android 8.0 or higher with at least 3 GB of RAM, must support Vulkan / OpenGL ES3.2)
iOS (iOS16 or higher, and iPhone 8 or higher)
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В когось з форума деграднув 13900k/14900k?
1nsane
Member
Звідки: Ларнака, Кипр

Повідомлення

Megaclite: 13.07.2024 16:07 В когось з форума деграднув 13900k/14900k?
Вы наивно считаете, что они признаются? :rotate:
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 13.07.2024 15:45 Проблема не лише в 13-14 покоління, в мене і5 12400ф працював ідеально стабільно декілька років, а минулого тижня в мене почали крашитись ігри, апки, сторінки в браузері, треш лютий відбувався загалом, я копався в цій всій ситуації де може бути причина, прошивав біос з рекомендованими налаштуваннями від інтел, бавився з вольтажами, але допомогло лише скидання частоти оперативки з 3600 до 3466, при чому з цим же ХМР профілем раніше працювало все ідеально та проходило УСІ стрес тести по декілька годин...
Наступний проц буде не інтел.
Рідко 12 покоління працює вище 3466 G1

Які тести? Зразу треба було Y-cruncher vst провірити і було би ясно що контролер пам'яті не тягне 3600 1:1
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 13.07.2024 15:45 Проблема не лише в 13-14 покоління, в мене і5 12400ф працював ідеально стабільно декілька років, а минулого тижня в мене почали крашитись ігри, апки, сторінки в браузері, треш лютий відбувався загалом, я копався в цій всій ситуації де може бути причина, прошивав біос з рекомендованими налаштуваннями від інтел, бавився з вольтажами, але допомогло лише скидання частоти оперативки з 3600 до 3466, при чому з цим же ХМР профілем раніше працювало все ідеально та проходило УСІ стрес тести по декілька годин...
Наступний проц буде не інтел.
Так, ну по 12400 этой проблемы с камнями нет, а вот проблема с локом вольтажа контроллера памяти известная и озу 3600 1:1 далеко не на всех едет в принципе. Жара ещё могла повлиять. В общем, твой случай к проблемам 13-14ген не относится

Отправлено спустя 5 минут 48 секунд:
Megaclite: 13.07.2024 16:07 В когось з форума деграднув 13900k/14900k?
Да, забирали камень 13го поколения клиенский с 1.5+в, до этого полтора там и близко никогда небыло. При слабом андервольте через офсет на частоты выше 4.3 камень бсодит, при фикс вольтаже аналогично. А жил этот камень себе хорошо на жирной мамке, под водой, без разгона с локом потребления, пока не начал фигнёй страдать
Востаннє редагувалось 13.07.2024 16:20 користувачем DuckRider, всього редагувалось 1 раз.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Інтел, хлопці - не переймайтесь, АМД вирішили також не засмучувати вас та не відставати. У останньому оновленні Windiws10 для процесорів від АМД 5xxx та 7ххх нестабільна праця, підвищення затримок, помилки в пам'яті та інші подарунки, патч залітає авто, наче як до релізу 9ххх. Дякую АМД системи роками без помилок та проблем працювали, але ви це виправили - тепер у кого не Райзен 9ххх на Windows10 отримають лайна.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 13.07.2024 16:20 Інтел, хлопці - не переймайтесь, АМД вирішили також не засмучувати вас та не відставати. У останньому оновленні Windiws10 для процесорів від АМД 5xxx та 7ххх нестабільна праця, підвищення затримок, помилки в пам'яті та інші подарунки, патч залітає авто, наче як до релізу 9ххх. Дякую АМД системи роками без помилок та проблем працювали, але ви це виправили - тепер у кого не Райзен 9ххх на Windows10 отримають лайна.
Та твою ж мать :facepalm: Дай ссылку на новость
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 13.07.2024 16:21
Захар Беркут: 13.07.2024 16:20 Інтел, хлопці - не переймайтесь, АМД вирішили також не засмучувати вас та не відставати. У останньому оновленні Windiws10 для процесорів від АМД 5xxx та 7ххх нестабільна праця, підвищення затримок, помилки в пам'яті та інші подарунки, патч залітає авто, наче як до релізу 9ххх. Дякую АМД системи роками без помилок та проблем працювали, але ви це виправили - тепер у кого не Райзен 9ххх на Windows10 отримають лайна.
Та твою ж мать :facepalm: Дай ссылку на новость
Вибач, посилання як і новини про це будуть пізніше, в мене 3 системи на Райзенах 5ххх його отримали і тепер почались дива, та на роботі 7950 також за рік+ праці вперше після патчу почала чудити система, з живленням та пам'ятю. - Вчорашнє оновлення.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вперше чую про цю гру, як і студію. Піарчик...
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 13.07.2024 16:26
DuckRider: 13.07.2024 16:21
Та твою ж мать :facepalm: Дай ссылку на новость
Вибач, посилання як і новини про це будуть пізніше, в мене 3 системи на Райзенах 5ххх його отримали і тепер почались дива, та на роботі 7950 також за рік+ праці вперше після патчу почала чудити система, з живленням та пам'ятю. - Вчорашнє оновлення.
А на 11 все стабільно?
Відповісти