Nvidia дарує копію Black Myth: Wukong покупцям відеоадаптерів GeForce RTX 40-ї серії

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 10.07.2024 08:57
kalakawa: 09.07.2024 18:24а на радеони що, вже завезли згладжування?
Років з 20 як....
Так msaa вже ж не використовуються в іграх
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

kalakawa: 10.07.2024 11:55 Так msaa вже ж не використовуються в іграх
Не це, так інше. Писати, що у карт немає згладжування лише тому, що вони не підтримують останню проприєтарну версію від нвідіа - шиза.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 10.07.2024 12:00
kalakawa: 10.07.2024 11:55 Так msaa вже ж не використовуються в іграх
Не це, так інше. Писати, що у карт немає згладжування лише тому, що вони не підтримують останню проприєтарну версію від нвідіа - шиза.
Дожилися. Незручну правду вже називають шизою
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

kalakawa: 10.07.2024 12:02 Дожилися. Незручну правду вже називають шизою
Якщо дещо не осяяне святою дланню дядечка Ху - значить його немає? :rotate:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 10.07.2024 12:05
kalakawa: 10.07.2024 12:02 Дожилися. Незручну правду вже називають шизою
Якщо дещо не осяяне святою дланню дядечка Ху - значить його немає? :rotate:
Ну так, TAA то ж мана небесна а не сеча в очі
Reverse_rain
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ех, якби за куплену гру дарували відеокарту... Ото було б чудово.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

kalakawa: 10.07.2024 12:09 Ну так, TAA то ж мана небесна а не сеча в очі
Який же нефанат Хуанга не зведе будь-яку розмову до ДЛСС? :rotate:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 10.07.2024 12:55
kalakawa: 10.07.2024 12:09 Ну так, TAA то ж мана небесна а не сеча в очі
Який же нефанат Хуанга не зведе будь-яку розмову до ДЛСС? :rotate:
так тому що це база а не просто опція
я не уявляю як можна грати в ігри 2018+ на радеонах, ну це ж садомазо
тому я й "приплів" длсс до коментаря про радеон. тому що навіщо він зараз?
жодні протистояння радеон вс жифорс просто не мають сенсу, поки амд не реалізує аналог длсс\хесс
він по базовій причині не може розглядатись як варіант, крім описаного нижче випадку

виключення хіба що 2160р, де і недоліки ТАА нівелюються, і FSR Quality теж прийнятно виглядає в більшості
але ж це уділ володарів лише 2160р та 7900хт\хтх, і то при тому що доведеться миритися з ~60фпс слайдшоу в 2024 році то
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Vlaad13: 09.07.2024 17:57
Kashtan: 09.07.2024 17:55 Не старайся нвідіа, не придбаю я ніколи ловеласа, рдна3 та рдна2 все рівно на вторинному ринку по ціна/фпс краще придбання, без проміння та куда ядер.
Судя по вашим спекам я даже не знаю что должна выпустить Нвидия - чтоб вы её купили :laugh:
Із задоволенням відповім - багато разів зазначав - чекаю справжній чіплет. Мінімум 2 кристала з ядрами. А не мсм винесені за межі основного кристалу і гордо обізвати це чіплетом. І головне це продуктивність в потрібних задачах, а не напис нвідіа, АМД чи інтел на виробі.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

kalakawa: 10.07.2024 13:06 я не уявляю як можна грати в ігри 2018+ на радеонах, ну це ж садомазо
Маючи зелену відяху стараюсь всюди, де це можливо грати без DLSS. Щастить людям з поганим зором, що не помічають цю мазню.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

kalakawa: 10.07.2024 13:06 я не уявляю як можна грати в ігри 2018+ на радеонах
Виключаєш ТАА і граєш собі спокійно в божественному нативі.
А не в апскейлах в FHD
Востаннє редагувалось 10.07.2024 17:45 користувачем Геральт, всього редагувалось 1 раз.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Коли бачиш у людини 32" FullHD монітор то будь які згладжування чи покращення не мають ніякого сенсу, хоч там RTX 5090 чи RX 8900 XTX.
VladimirV
Member

Повідомлення

Предзаказ стоит то 1699 грн и врядли будет дороже со временем.
не очень выгодная сделка.
Stvoryuvach
Junior

Повідомлення

Сижу на 2080 на інші карти ще років 5 дивитись не буду а може і більше. То все маркетинг. Багато грошей просять за мінімум прироста фпс.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Stvoryuvach: 10.07.2024 18:47 Сижу на 2080 на інші карти ще років 5 дивитись не буду а може і більше. То все маркетинг. Багато грошей просять за мінімум прироста фпс.
Якщо у тебе FullHD (може 2к) та 2080 то просто ты взяв з запасом, мені на 3080 у 4к її не вистачає у тому ж СР2077.
----
І чомусь жодний крім DuckRider не дав рекомендацію чому треба чи не треба брати Palit GeForce RTX 4080 SUPER
А питання було без сарказму. Я чудово розумію, що ось-ось вийдуть RTX 5ххх і як обладач Gigabyte RTX 3080 GAMING з конденсаторами MLCC через які ПК уходив у синій екран смерті при частоті більше 2000 мені не хочеться бути бета-тестером у квадраті. Очікував почути банальні відповіді чи вистачає 16 Гб, чи норм продукція у Palit для RTX 4ххх, що там з дроселями, температурами та вильотами, а у результаті "напихали за пазуху" :spy:
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

LordTornado: 10.07.2024 06:34
Kullerok: 10.07.2024 01:04
Покупка бу карты уже само по себе худшая покупка. Но если денег нет тогда в целом лучше так чем не как.
Покупая б/у карту на гарантии ты можешь послушать её работу и избежать потраченных нервов из-за писка дросселей...
Ну если с гарантией от норм магазина тогда ещё можно купить но если 3 + гола тогда это кусок хлама который сгорит с дня надень
Відповісти