Європейський ритейлер розкрив вартість нових процесорів AMD Ryzen 9000

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Я не можу зрозуміти, чого ви ниєте? Нічого ж не змінилось.
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

Mixx: 30.06.2024 19:51 Bukakanga
Он только в тестах красивый, а запускаешь на нем браузер, плеер, Дискорд и онлайн игрушку -начинает тупить, и это разогнанный до 5ггц с ддр5, после перехода на 14600кф - как глоток свежего воздуха ;)

LordTornado
Р5 5500, чуть быстрее, в 2 раза ниже потребление.
у меня такое же было в и3 6100. по тестам было всё отлично и не было денег на и5, да - после феона 955 он давал больший фпс, но с видюхой р3 260х было норм, а как я её замени на видюху гтх 1080, то узнал какие фризы даёт и3, а потом пересев на райзен 1700 у меня в целом вырос фпс в 4 раза в сложных играх и плевать на средние и 0.1% в жизни фпс вырос в 4 раза хоть проц по ипс чутка хуже, но ядер больше и больше я никогда не закрывал программы в фоне
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

З кожним виходом нової лінійки ті сами ціни і те саме ниттє чого так дорого :lol:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ghody
Ох бачили б ви через що проходять буСіони, 99% відсотків з них, ви б ніколи не придбали. Я бачив, як, де, хто, якими засобами їх відновлює...
Повірте те що існує в мережі деякі відео, то "ельфійські умови" для показу, реальність настільки жорстка, що вам і кору дуба можуть продати за Сіон, і ви ніколи не дізнаєтесь що воно так було. Не кажучи за інші процесори, бо якщо ви на Алі придбали щось, досить дешево придбали, майте на увазі - ви отримали, скільки сплатили або навіть менше, але гарантовано, ні в якому разі більше, просто 100500%.

Борщ: 30.06.2024 23:05 Я не можу зрозуміти, чого ви ниєте? Нічого ж не змінилось.
Як це не змінилось, стартова вартість нижче, бариги менше нагріють на процесорах, от вони ї ниють.
Востаннє редагувалось 30.06.2024 23:50 користувачем Захар Беркут, всього редагувалось 1 раз.
Rage86
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13: 30.06.2024 18:16 ага вот ща самое время 5600х покупать спустя 100 лет :laugh:
Извини друг, но для каких задач? У текбя в профиле 13400F, который от 5600X не то чтобы далеко ушёл, а даже наоборот. Я поменял 2600 на 5600 без X и получил неплохой прирост, да для 6900 XT в большинстве игр всё равно упор в проц... Пока дорого на платформу DDR5 переходить, скидки наше всё
Борщ
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Захар Беркут: 30.06.2024 23:50Як це не змінилось, стартова вартість нижче, бариги менше нагріють на процесорах, от вони ї ниють.
Захар, ти вкурсі, що ти з борщем базариш? В тебе все добре?
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rage86
Так чого не придбали 5700x3d, його можна знайти доларів за 150-170 зараз.
І вже тоді мали б сенс - на АМ6 тільки переходити.
Борщ: 30.06.2024 23:52
Захар Беркут: 30.06.2024 23:50Як це не змінилось, стартова вартість нижче, бариги менше нагріють на процесорах, от вони ї ниють.
Захар, ти вкурсі, що ти з борщем базариш? В тебе все добре?
Ну в мене то гаразд, а от Борщ який на клавіатурі писати навчився, ото вже справи.
Rage86
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 30.06.2024 23:53 Rage86
Так чого не придбали 5700x3d, його можна знайти доларів за 150-170 зараз.
І вже тоді мали б сенс - на АМ6 тільки переходити.
Да батi вiддавав RX 5700 и треба було проц, а на той момент по бюджету 5600 був кращiм вибором
До батi мiй 2600 пiшов.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rage86
Ну чув там парії з Тайваню 5700x3d йдуть, буде дешевше. Тож дивіться, якщо ваш продасте швиденько, та придбаєте з доплатою - точно буде гарне придбання.
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Цены вполне даже огненные :up: . А с учетом инфляции и обсёра главного конкурента вообще топ. :super:
Самое главное, что никто ничего не теряет. Актуальность райзены 5 серии не утратили, цены на них сейчас великолпные, но и те, кто планировал апгрейдится - вполне можно, платформа уже обкатанная, цены на МП устаканились.
Rage86
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 01.07.2024 00:00 Rage86
Ну чув там парії з Тайваню 5700x3d йдуть, буде дешевше. Тож дивіться, якщо ваш продасте швиденько, та придбаєте з доплатою - точно буде гарне придбання.
Якщо буде можливiсть з радiстю вiзьму :beer:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я б до речі - 9ххх Райзени порадив більше сприймати як рефреш.
Щоб потім не було зайвих очікувань, це приблизно як 1ххх до 2ххх Райзенів.
avebael
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

+16% IPC не многовато ли для рефреша? выше был только прирост у Sandy Bridge (+20%) и камней из 90х.
yariksom
Member

Повідомлення

kalakawa: 30.06.2024 17:43 Пропоную обговорити Європейський ритейлер розкрив вартість нових процесорів AMD Ryzen 9000

прогнозую значне падіння вже до кінця року, бо так нова серія не витримує жодної конкуренції проти попередньої
втім, це звичайна практика для амд - демпінгувати та ще й суттєво і швидко
От твої слова та Будді в вуха, зниження ціни - завжди чудово :super:
Нажаль, коли АМД зрозуміли вже (давно вже), що вони конкурентоспроможні та довели свою позицію, ціни не так вже й падають. :shuffle:
нажаль. :(
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Нормальные цены. Среднестатистическому юзеру с головой даже ам4 до сих пор хватает. Я свой 5700х просто не вижу смысла менять в домашней системе.
Ну а тут, рай для рендерщиков.
И по традиции ждем пол года, пока обкатают новые камни и протестируют фатаны-бетатестеры.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avebael: 01.07.2024 00:50 +16% IPC не многовато ли для рефреша? выше был только прирост у Sandy Bridge (+20%) и камней из 90х.
Добре, нагадаю вам - перед анонсом 2ххх Райзенів, заява до 15%+ швидкодії, і вони не збрехали, реально з ПЗ яке залежить від ОЗП було до 15% в деяких умовах. А от реальна швидкодія у 95%+ справ 0-5%+ була між 1ххх та 2ххх Райзен. Чому я роблю такий висновок, за рефреш?
АМД майже завжди ставить стартову вартість нижче, тільки коли змушена, а що може на це примусити АМД? - По логіці тільки одне, відповідність швидкодії.
спойлер
А ще є не тільки логіка та ворожба на каві, а трохи більше, але я промовчу - от вийдуть все побачите.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Vlaad13: 30.06.2024 18:16ага вот ща самое время 5600х покупать спустя 100 лет
эксперт оп минусам , присоединился к чату. :gigi:
Alekss
Junior

Повідомлення

Mixx: 30.06.2024 19:51 Bukakanga
Он только в тестах красивый, а запускаешь на нем браузер, плеер, Дискорд и онлайн игрушку -начинает тупить, и это разогнанный до 5ггц с ддр5, после перехода на 14600кф - как глоток свежего воздуха ;)
Вы купили процессор, который стоит на +350% дороже, чем Ryzen 5 3600. Понятно, что он будет немного производительней.

В чистой производительности между Ryzen 5 3600 и Core i5 14600KF +120% по тестам passmark, что является реально приближенным к действительности. В потоках это +8 лишних потоков, что невероятно много. В реальности вы получили немного быстрее работу в приведенных для примера приложениях. Вам нужно сравнивать Ryzen 5 3600 и AMD Ryzen 9 5900X в том, насколько это глоток свежего воздуха, для ваших задач.
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Firebrand
Он до сих пор считает что раз его процессор новее и в два раза дороже, то и лучше во столько же 5600х, хотя на самом деле самый бесполезный процессор в линейке интел, имея производительность ядер как у 12 поколения кастрирован на разгон по шине, кусок кала короче
спойлер
4.png
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

9950x3D нужно ждать и смотреть на тесты однопоточные в сравнении с 15 серией Интела.

Отправлено спустя 4 минуты 45 секунд:
Lorichic: 01.07.2024 09:41 Он до сих пор считает что раз его процессор новее и в два раза дороже, то и лучше во столько же 5600х
По приведенным тестам 13400 проц на уровне 5700х рязани, что, конечно - смешной цирк, так как этого быть не должно, у АМД честные 12 потоков в отличии от. Поэтому я не понял твою фразу вообще. Тут АМД впору плакать и начать клепать мелкие ядра как у Интела, дабы не было подобных графиков.
Відповісти