Noctua випускає лінійку продуктів для дому та офісу

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Phos4: 21.05.2024 13:51І коштує воно звісно як половина китайського кондиціонеру.
Самое нормальное цена/качество Arctic Cooling хотя интересных моделей у них меньше стало, а Noctua все же оверпрайс.

Отправлено спустя 29 секунд:
Devijack: 21.05.2024 21:39 так бачу ці кольори та відчуваю сморід від компьютера де вони стоять. Вони огидні.
:lol: :lol: :lol:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Devijack: 21.05.2024 21:39
MqM: 21.05.2024 20:54
У твоєму травматичному дитинстві та записах твого психолога. Надіюсь не з тих копрофагів?
так бачу ці кольори та відчуваю сморід від компьютера де вони стоять. Вони огидні.

Отправлено спустя 1 минуту 55 секунд:
Alligator: 21.05.2024 21:02
Йому б до окуліста, нікуди його улюбнений колір не зникав.
Дяка шановний що поборсався у цьому всьому та знайшов. Бо я з брезгливих.
Надіюсь ти не висловлюєш свої емоції у кафе та кондитерських, не треба відвідувачам псувати настрій
Input_Lag
Member
Аватар користувача
Звідки: Zaporizhzhya

Повідомлення

Мабуть справи з продажами на ПК ринку зовсім погано пішли.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Alligator
кожен день в туалеті такий колір виробляю а потім змиваю.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Devijack: 21.05.2024 22:55 Alligator
кожен день в туалеті такий колір виробляю а потім змиваю.
Отговорки нищего :laugh:
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

S
Я не маю нічого проти вентилів ноктуа і їх ціноутворення, це хай енд і має свою аудиторію. Але ця приблуда коштує 100 євро, 1 квітня ніби вже минуло.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Глянув відео, так це настільна дуйка? Сподіваюсь що це прикол. А якщо ні, то відсутність замовлень змусить прибрати цей непотріб найближчим часом.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 21.05.2024 14:27 white_noise
Тому що міг :laugh: Ну і жаркувато було, кондишн не міг впоратись, то були оті роки з 40+ надворі, з вентиляторами всяко приємніше.

Отой древній лайфхак із замороженою пляшкою легко вирішує це питання без всих цих шалених заморочок і витрат))
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avuremybe
Можна було просто купити нормальный побутовий вентилятор. Але це не наш шлях :laugh:
Snikard
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А в них нема ще "геймерського" крісла з вентилятором під дупою? Цей вентилятор міг би охолоджувати дно, а коли треба - відводити вихлопні гази :lol:
MaksymCR
Junior

Повідомлення

Я люблю Ноктуа, але тут Arctic краще:
https://www.arctic.de/en/Summair/AEBRZ00023A

Відправлено через 1 хвилину 14 секунд:
S: 21.05.2024 21:47 Самое нормальное цена/качество Arctic Cooling хотя интересных моделей у них меньше стало, а Noctua все же оверпрайс.
При нормалізації шуму - Ноктуа все одно виграє.
strang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дезигн :weep:
спойлер
Зображення
Magnum
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Snikard: 22.05.2024 09:06 А в них нема ще "геймерського" крісла з вентилятором під дупою? Цей вентилятор міг би охолоджувати дно, а коли треба - відводити вихлопні гази :lol:
І обов'язково із RGB!

Відправлено через 1 хвилину 44 секунди:
strang: 22.05.2024 13:14 Дезигн :weep:
спойлер
Зображення
Виглядає як DIY поробка. Я ще б зрозумів, якби це першого квітня таку новину написали.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Magnum: 22.05.2024 13:16 Виглядає як DIY поробка. Я ще б зрозумів, якби це першого квітня таку новину написали.
Фанати дитячого "нежданчика" схавають енівей, гляньте як інтенсивно мінусять на першій сторінці :rotate:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

daesz: 22.05.2024 14:43
Magnum: 22.05.2024 13:16 Виглядає як DIY поробка. Я ще б зрозумів, якби це першого квітня таку новину написали.
Фанати дитячого "нежданчика" схавають енівей, гляньте як інтенсивно мінусять на першій сторінці :rotate:
у вас якась родова травма, треба вже якусь окрему категорію травм завести психіатрам)
Відповісти