Відбувся офіційний анонс Kingdom Come: Deliverance II

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Wonderboy: 19.04.2024 07:23
erazel: 18.04.2024 22:42Мені здається чи графіка самого Інджіха стала якоюсь гіршою?
Перша гра орієнтувалася на потужності тодішніх топових ПК, друга частина - на можливості соснольок, котрі в кращому випадку ледь витягують до рівня сучасних ПК-середнячків.
І цим все сказано.
Ем, першу пройшов на і7-3770 + gtx580, ви про що? :)
BoKl
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fen1xz: 19.04.2024 07:48 Первую часть так и не прошел, несколько раз начинал, но бросал из-за душной боёвки. Посмотрим какой получиться вторая.
Саме через неї другий раз перепроходити нема бажання, бо треба буде знову звикати. Хоча коли перший раз грав і відбувся період звикання, гра дуже зайшла, майже на одному диханні пройшов.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Fen1xz: 19.04.2024 07:48 Первую часть так и не прошел, несколько раз начинал, но бросал из-за душной боёвки. Посмотрим какой получиться вторая.
KCD люди або ненавидять, або це краща гра евер, нікого не лишає байдужим :D
docentlx
Member

Повідомлення

IronWithin: 19.04.2024 09:03 Люди, якщо ви вважаєте що перша частина це гарна гра, то що для вас The last of us, god of war, bloodborne, ghost of tsushima, resident evil(remake), starcraft 2, elden ring, bioshock, cyberpunk, witcher, dead space, detroit become human, the order 1886 і так далі до нескінченності? Невже після всього вищеописаного і не тільки можна щось гарного сказати про «ось це»? А тим більше чекати… соромно має бути за такий «смак»! :insane:
Чувак, ну ти не заганяй. Кіндом кам неперевершений у своїй темі (ВІЛЬНИЙ безшовний світ, їдь куди хоч, роби що хоч, графоній, нпс, квести) ну нема нічого подібного в такому сетінгу більше. просто нема. (скайрім? грфоній гірше, плюс це фентезі) симулятор жорстокого середньовіччя, навіть занадто реалістичний.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Боевку в 1й части освоил и даже при стычках 1 на 1 она довольно неплохая но назвать её хорошей не могу.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

docentlx: 19.04.2024 09:18 навіть занадто реалістичний.
Особливо на хардкорі, я на ньому прокайфував люто, коли напрямок, куди їхати визначаєш за сонцем, бо мінімапи ж нема, і просинаєшся невідомо де у скирті сіна, бо у тебе дісадвантедж сомнамбула, а від будь-якої подряпини - кровотеча, бо в тебе гемофілія :laugh:
docentlx
Member

Повідомлення

Prescott: 19.04.2024 09:22 Боевку в 1й части освоил и даже при стычках 1 на 1 она довольно неплохая но назвать её хорошей не могу.
Один на одни то ніочьом взагілі. Легко, проблеми виникали в мене 1 проти 2-3 і більше. Спочатку думав ну то через не прокачані скіли, потмі думав ну то через відсутність крутої броні та зброї. Але коли прокачався і отримав топ шмот а ситуація чне змінилась, зрозумів що то біда. епік фейл. Ну просто я не зміг зрозуміти бойовку, побудувати тактику ударів і рухів якаб дозволяла перемогти навіть у нерівному бою але ПРОКАЧАНИМ персом (що можна у інших іграх).
Думаю розраби хотіли так натякнути на реалістичність, мол в реальному бою досраки ваш топ шмот, якщо ти проти 2-3 супротивників = ти труп. і це дійсно так. (але ж де адаптивна складність?) тут розраби самі собі підісрали. недотестували гру я вважаю. і це спортило їм касу. а потім вийшов відьмак і показав усім як треба робити
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

docentlx
Так і є, в цій грі потрібно було прокачувати СЕБЕ, а не перса у грі :) Коли натренуєшся, то 2-3 супротивника можна розмотати легко, просто довго, треба відходити так, щоб вони заважати один одному, парирувати, закриватись щитом і контратакувати, вичікувати слушного моменту, використовувати ланшафт тощо. В цьому і цікавість гри на відміну від Відьмака де просто кнопкою клацаєш, перекочуєшся до нескінченності і егегей!
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

IronWithin: 19.04.2024 09:03 Люди, якщо ви вважаєте що перша частина це гарна гра, то що для вас The last of us, god of war, bloodborne, ghost of tsushima, resident evil(remake), starcraft 2, elden ring, bioshock, cyberpunk, witcher, dead space, detroit become human, the order 1886 і так далі до нескінченності? Невже після всього вищеописаного і не тільки можна щось гарного сказати про «ось це»? А тим більше чекати… соромно має бути за такий «смак»! :insane:
Ви плутаєте красу та технологічність. Краса вона не від кількості використаних улучшайзерів і променів, а від стилю, від атмосфери. Це як порівнювати красиву звичайну дівчину і силіконову наколоту муклу.

Відправлено через 2 хвилини 56 секунд:
docentlx: 19.04.2024 09:11 .лук без преціла то окрема тема для пекельного казана розрабам.
Який набіса приціл у лука? То ж не з спортивного блочника стріляємо.Якщо реалізм то реалізм. Просто треба вчитися на око визначати куди стріла попаде при кожній величині натягу тетиви. Я не те щоб влучно стріляв, але умудрявся з лука "розбирати" ворогів.
Esher
Member

Повідомлення

IronWithin: 19.04.2024 09:03 Люди, якщо ви вважаєте що перша частина це гарна гра, то що для вас The last of us, god of war, bloodborne, ghost of tsushima, resident evil(remake), starcraft 2, elden ring, bioshock, cyberpunk, witcher, dead space, detroit become human, the order 1886 і так далі до нескінченності? Невже після всього вищеописаного і не тільки можна щось гарного сказати про «ось це»? А тим більше чекати… соромно має бути за такий «смак»! :insane:
Який сенс у цьому хаотичному списку? Він навіть між собою не має зв'язку.
bigmonstr666
Member
Аватар користувача
Звідки: kyiv

Повідомлення

шикарна гра.. дуже приємні спогади залишала :beer:
не розумію нарікання на бойовку, через декілька годин можливо було звикнути. тому дуже чекаю цей шедевр)
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 19.04.2024 09:12першу пройшов на і7-3770 + gtx580, ви про що?
На ультра налаштуваннях? Ну-ну...
VirusikZloy
Member

Повідомлення

первую прошел через силу .. и эту пройду так же :D
RomulusXIII
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

На жаль так і не пройшов до кінця в свій час. Якраз є привід заново встановити і пройти таки на хардкорі. Атмосфера у грі абсолютно унікальна, і легка кривизна навіть додає їй свого шарму.
BoKl
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erazel: 19.04.2024 09:58 Який набіса приціл у лука? То ж не з спортивного блочника стріляємо.Якщо реалізм то реалізм. Просто треба вчитися на око визначати куди стріла попаде при кожній величині натягу тетиви. Я не те щоб влучно стріляв, але умудрявся з лука "розбирати" ворогів.
Я з лука навчився стріляти на квесті про зайців. Але зараз просто б увімкнув в налаштуваннях монітору віртуальний приціл :)
Paner
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Чого всі скиглять про погану бойову систему? Вивчи 5 комбінацій та навчись парирувати удари та ухилятись від атак ворогів і все. Далі прокачуй витривалість та силу і проблем зовсім не буде. В перший раз коли грав, то були величезні проблеми з "Коротишкой" на даху по сюжетці, а коли вже розібрався як все працює, то бій був вирішений на ізі за три хвилини. Гра дуже крута, а місцями просто Вау, Графіка на той час вражала, цікаві місії, розслідування де зовсім не зрозуміло з чого починати, а коли вдається знайти зачіпку і продвинутись по сюжету, то отримуєшь величезне задоволення, бо такого не було ніде до цього.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Wonderboy: 19.04.2024 10:19
GreenMile: 19.04.2024 09:12першу пройшов на і7-3770 + gtx580, ви про що?
На ультра налаштуваннях? Ну-ну...
Звісно не на ультрах, але те, що гра 2018 року нормально йшла на такому гівні мамонта, як гтх580, аж ніяк не свідчить, що гра була була орієнтована на "топові ПК".
Де тут топові вимоги? :dontknow:
Screenshot 2024-04-19 111620.png
Востаннє редагувалось 19.04.2024 11:17 користувачем GreenMile, всього редагувалось 1 раз.
MadONYX
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Я первую часть начал игарть и через боевку бросил. Через год попробывал еще раз. Зацепил сюжет, а по ходу продвижения по сюжету, научился и мечем махать и кулакими бить. Короче, не так страшен волк как его рисуют. Сцена с пькой с священником, вообще топ :)
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

GreenMile: 19.04.2024 09:12 Ем, першу пройшов на і7-3770 + gtx580, ви про що? :)
Може ви про RX580? Бо GTX580 то не повірю. Ні, я сам пройшов Відьмака3 на GTX670 при 60фпс, але от в 580 модель і KCD не вірю щось. У мене на 1070 приходилось бавитися налаштуваннями щоб мати стабільний фпс. А про 3770 - ну що поробиш що серія у Інтела була настільки вдала що 2, 3,4 покоління досі вдало виконують свою роботу :) . Хоча от в БГ3 коли перейшов з 3770К на Райзен 5800 то фпс у місті зріс до стабільних 60фпс.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

erazel: 19.04.2024 11:21
GreenMile: 19.04.2024 09:12 Ем, першу пройшов на і7-3770 + gtx580, ви про що? :)
Може ви про RX580? Бо GTX580 то не повірю. Ні, я сам пройшов Відьмака3 на GTX670 при 60фпс, але от в 580 модель і KCD не вірю щось. У мене на 1070 приходилось бавитися налаштуваннями щоб мати стабільний фпс. А про 3770 - ну що поробиш що серія у Інтела була настільки вдала що 2, 3,4 покоління досі вдало виконують свою роботу :) . Хоча от в БГ3 коли перейшов з 3770К на Райзен 5800 то фпс у місті зріс до стабільних 60фпс.
Ні, саме на ГТХ580, на середніх налаштуваннях. Який там ФПС був я не пам'ятаю, навряд стабільний, але факт в тому, що гра гралася норм. Ну якщо там в рекомендованих 1060 і ФХ8350, то про що мова? Немає в цій грі якихось топових вимог, за що їй треба подякувати.
Відповісти