Нові Radeon RX 550 продовжують надходити у продаж — ASRock представила низькопрофільний варіант

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Impulse101
Member

Повідомлення

zalizo_org: 31.03.2024 17:39 Мені могла б бути теоретично цікава RX 580 8GB за ціною $49 (нова). А RX 550... за $100 :facepalm:
49 баксів я так разумію платять тобі за те що ти погодився юзати таку некчемну карту? :rotate:
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

І нашо воно треба в 2024, коли є технологічніший ARC A310 з усіма VP9, AV1, AVC, і навіть DX12U + RT в тих самих габаритах? :think:
Nemo4k
Member

Повідомлення

Чим дальше тим гірше відекарти випускають нафіга випускати низькопрофільні які нічого не можуть представляти в продуктивності та щей за оверпрайс.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Майбутнє настало!
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Як же мало притомних людей на форумі! Більшість пише про якусь там швидкодію в іграх коли для подібних карток це взагалі опціональний функціонал! :rotate: Їх беруть в першу чергу через габарити, - аби влізла в дуже компактні системи, по друге, низьке споживання енергії і як наслідок низький нагрів та шум, при тих самих компактних розмірах і як наостанок через підтримку популярних кодеків для кодування та декодування силами gpu, все крапка! І в деяких вкрай рідкісних випадках для не дуже ресурсоємких забавок, але як вже вище писав це опціональний функціонал для такого класу пристроїв який йде разом з усім вище описаним as is.
Востаннє редагувалось 31.03.2024 19:59 користувачем Ekz0rcyst, всього редагувалось 1 раз.
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

n+gibat[]r: 31.03.2024 14:15 Ммм, вернули нам наш 2017 год=))) Покупать мы это конечно же не будем.
Я бы даже сказал возвращение в бюджетный 2017 ! Красная цена ей 50$- 60$
Alexsandr
Member

Повідомлення

Странно, и почему бюджетные карты для игр слабоваты, а все просто, модели которым 7 лет, 10 лет и даже больше все еще в продаже. В результате встройки наступают им на пятки, а все радуются, что встройка догнала бюджетников.

Отправлено спустя 2 минуты 33 секунды:
Ekz0rcyst: 31.03.2024 19:58 Як же мало притомних людей на форумі! Більшість пише про якусь там швидкодію в іграх коли для подібних карток це взагалі опціональний функціонал! :rotate: Їх беруть в першу чергу через габарити, - аби влізла в дуже компактні системи, по друге, низьке споживання енергії і як наслідок низький нагрів та шум, при тих самих компактних розмірах і як наостанок через підтримку популярних кодеків для кодування та декодування силами gpu, все крапка!
А чем встройка не подходит для всего этого? Внешняя карта и берется обычно для хоть каких-то развлечений ну или как затычка если что-то со встройкой, что не так и часто бывает.
WhiskeyInTheJar
Member

Повідомлення

kalakawa: 31.03.2024 14:39 по ціні нової 550 4гб ДВІ 970 втричі потужніші можна взяти
ну камон! я розумію дискусії навколо протистоянь схожих по ціні карт, з перевагою в 10-30% продуктивності нової над вживаною
тут втричі(!) потужніша за вдвічі(!) менший прайс
Эти 970 с вторички уже разве что на вторсырье годны.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ekz0rcyst: 31.03.2024 19:58 Як же мало притомних людей на форумі! Більшість пише про якусь там швидкодію в іграх коли для подібних карток це взагалі опціональний функціонал! :rotate: Їх беруть в першу чергу через габарити, - аби влізла в дуже компактні системи, по друге, низьке споживання енергії і як наслідок низький нагрів та шум, при тих самих компактних розмірах і як наостанок через підтримку популярних кодеків для кодування та декодування силами gpu, все крапка! І в деяких вкрай рідкісних випадках для не дуже ресурсоємких забавок, але як вже вище писав це опціональний функціонал для такого класу пристроїв який йде разом з усім вище описаним as is.
у тих, у кого проблеми з габаритами, беруть проц з вбудовкою, на щастя асортимент там величезний в т.ч. від AMD
брати затичку під це буде тільки ідіот
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

n+gibat[]r: 31.03.2024 18:18
zalizo_org: 31.03.2024 17:39 Мені могла б бути теоретично цікава RX 580 8GB за ціною $49 (нова). А RX 550... за $100 :facepalm:
Ща вас заминусует секта свидетелей "rx550 топ за свои деньги" :laugh:
Сто відсотків. Бачу і Ви до них в немилість потрапили. :beer:

Відправлено через 3 хвилини 59 секунд:
Impulse101: 31.03.2024 19:04
zalizo_org: 31.03.2024 17:39 Мені могла б бути теоретично цікава RX 580 8GB за ціною $49 (нова). А RX 550... за $100 :facepalm:
49 баксів я так разумію платять тобі за те що ти погодився юзати таку некчемну карту? :rotate:
За 50 баксів 580/8 ше більш менш може бути. сно що купа всього вже нормально не піде з ігор, та й АМД скоро драйвери перестане пиляти. Тому за такий вінтаж платити більше 50 баксів на мій погляд не розумно. Це ж по суті карта RX 480 з 2016 року. Хдє ви билі восім лєт?
WhiskeyInTheJar
Member

Повідомлення

zalizo_org: 31.03.2024 20:43
Impulse101: 31.03.2024 19:04
49 баксів я так разумію платять тобі за те що ти погодився юзати таку некчемну карту? :rotate:
За 50 баксів 580/8 ше більш менш може бути. сно що купа всього вже нормально не піде з ігор, та й АМД скоро драйвери перестане пиляти. Тому за такий вінтаж платити більше 50 баксів на мій погляд не розумно. Це ж по суті карта RX 480 з 2016 року. Хдє ви билі восім лєт?
За 50 710ые продаются, эта ниша другим винтажем занята.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax: 31.03.2024 17:50где купить новую с гарантией 970 за 50 баксов?
phpkiev: 31.03.2024 18:07А низкопрофильные есть? Может, ещё и без доппитания где-то видели?

Ну камон, это ж совершенно для разного делались карточки.
Ekz0rcyst: 31.03.2024 19:58Як же мало притомних людей на форумі! Більшість пише про якусь там швидкодію в іграх коли для подібних карток це взагалі опціональний функціонал! Їх беруть в першу чергу через габарити, - аби влізла в дуже компактні системи, по друге, низьке споживання енергії і як наслідок низький нагрів та шум, при тих самих компактних розмірах і як наостанок через підтримку популярних кодеків для кодування та декодування силами gpu, все крапка! І в деяких вкрай рідкісних випадках для не дуже ресурсоємких забавок, але як вже вище писав це опціональний функціонал для такого класу пристроїв який йде разом з усім вище описаним as is.
WhiskeyInTheJar: 31.03.2024 20:37Эти 970 с вторички уже разве что на вторсырье годны.
Окей, окей, окей, клоуни та інші мінусатори, додумаю за вас - мій комент був про те, що будь що в мультивсесвіті буде кращим за заглушку pci слота за 100 баксів просто щоб слот пилом не припадав. В 2.5 рази потужніша 1650 вживана за ті ж гроші краща або не гірше в будь-яких відношеннях, ще й взята у продавана з хорошою репутацією, пропрацює всяко довше за брак від амд з гарантією
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

WhiskeyInTheJar: 31.03.2024 20:57
zalizo_org: 31.03.2024 20:43

За 50 баксів 580/8 ше більш менш може бути. сно що купа всього вже нормально не піде з ігор, та й АМД скоро драйвери перестане пиляти. Тому за такий вінтаж платити більше 50 баксів на мій погляд не розумно. Це ж по суті карта RX 480 з 2016 року. Хдє ви билі восім лєт?
За 50 710ые продаются, эта ниша другим винтажем занята.
Щоб змусити мене зробити таку покупку їм доведеться погрожувати зброєю
WhiskeyInTheJar
Member

Повідомлення

kalakawa: 31.03.2024 21:06
WhiskeyInTheJar: 31.03.2024 20:37Эти 970 с вторички уже разве что на вторсырье годны.
Окей, окей, окей, клоуни та інші мінусатори, додумаю за вас - мій комент був про те, що будь що в мультивсесвіті буде кращим за заглушку pci слота за 100 баксів просто щоб слот пилом не припадав. В 2.5 рази потужніша 1650 вживана за ті ж гроші краща або не гірше в будь-яких відношеннях, ще й взята у продавана з хорошою репутацією, пропрацює всяко довше за брак від амд з гарантією
zalizo_org: 31.03.2024 21:17
WhiskeyInTheJar: 31.03.2024 20:57 За 50 710ые продаются, эта ниша другим винтажем занята.
Щоб змусити мене зробити таку покупку їм доведеться погрожувати зброєю
Эта статья о производстве высосана из пальца, как и ее обсуждение. В мире различного барахла, которое разбирающийся потребитель себе никогда не купит в здравом уме, производится тысячами тонн каждый день. Тем не менее оно производится и его кто-то покупает. И можно точно так же высосать тысячу причин по которым это покупать не стоит, как и тысячу таких же - что стоит. Есть разнообразные юр.лица, есть разные рынки сбыта в мире, есть просто люди, которые в этих ваших железяках ничего не смыслят и им просто нужно купить хоть что-то, что позволяет их кошелек.
Очевидно что для тех, кто хоть как-то следит за темой компьютерных комплектующих, что 970 с вторички, что 710 за 50 баксов, что эта рыкса за 100 это выбор по теореме Эскобара, но можно пожалуй попереливать из пустого в порожнее еще пару страниц, почему бы и нет.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

WhiskeyInTheJar: 31.03.2024 20:57
За 50 710ые продаются, эта ниша другим винтажем занята.
тільки от халепа драйверів вже немає. Ті що на сайті інвідаа не впізнають сувмісне обладнання. Знайомий намагався підключити 2к монітор на 11 вінді та отримав 30гц. 710 це всже сміття.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

KimRomik: 31.03.2024 20:37 у тих, у кого проблеми з габаритами, беруть проц з вбудовкою, на щастя асортимент там величезний в т.ч. від AMD
брати затичку під це буде тільки ідіот
Загалом все вірно, HD630 або ж HD770 розірве цей сабж взагалі без шансів, і по підтримці форматів і по якості кодування/декодування, швидкодії та рівні енергоспоживання!
Мій коментар вище відносився взагалі до всіх карт подібного класу.
Варіант з ARC A310 запропонований комрадом StingerYar, взагалі ультимативний. Я ж використовую для подібних речей значно бюджетніше рішення, - quadro p400.
phpkiev
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

StingerYar: 31.03.2024 19:04 є технологічніший ARC A310
Так а разве интеловские арки уже работают со всеми процессорами и материнками?
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

kalakawa: 31.03.2024 21:06пропрацює всяко довше за брак від амд з гарантією
kalakawa: 31.03.2024 21:06Окей, окей, окей, клоуни та інші мінусатори

лише мені здається що він сам з собою розмовляє?
Impulse101
Member

Повідомлення

kalakawa: 31.03.2024 21:06
zmax: 31.03.2024 17:50где купить новую с гарантией 970 за 50 баксов?
phpkiev: 31.03.2024 18:07А низкопрофильные есть? Может, ещё и без доппитания где-то видели?

Ну камон, это ж совершенно для разного делались карточки.
Ekz0rcyst: 31.03.2024 19:58Як же мало притомних людей на форумі! Більшість пише про якусь там швидкодію в іграх коли для подібних карток це взагалі опціональний функціонал! Їх беруть в першу чергу через габарити, - аби влізла в дуже компактні системи, по друге, низьке споживання енергії і як наслідок низький нагрів та шум, при тих самих компактних розмірах і як наостанок через підтримку популярних кодеків для кодування та декодування силами gpu, все крапка! І в деяких вкрай рідкісних випадках для не дуже ресурсоємких забавок, але як вже вище писав це опціональний функціонал для такого класу пристроїв який йде разом з усім вище описаним as is.
WhiskeyInTheJar: 31.03.2024 20:37Эти 970 с вторички уже разве что на вторсырье годны.
Окей, окей, окей, клоуни та інші мінусатори, додумаю за вас - мій комент був про те, що будь що в мультивсесвіті буде кращим за заглушку pci слота за 100 баксів просто щоб слот пилом не припадав. В 2.5 рази потужніша 1650 вживана за ті ж гроші краща або не гірше в будь-яких відношеннях, ще й взята у продавана з хорошою репутацією, пропрацює всяко довше за брак від амд з гарантією
Ніколи неможна порівнювати нову карту з магазину та бу. По-перше бу це ризик, і не завжди ризик с з гарантією. По друге, м'яко кажучи не всі знаються на залізі і можуть чи хочуть зв'язуватись з покупкою бу карт
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

KimRomik: 31.03.2024 14:18 але наприклад різниця між 14900 та 14900F в районі 3000-4000 грн, що якраз 100 баксів, то імхо буде як "овчинка вичинки не варта"...
Та ну нічого собі. :horror: Я коли купляв свій комп у листопаді 2021 перед війною, то лише всякі бюджетні типу i3-10100 коштували відчутно дорожче (+1000 грн. до 2500 грн.) за 10100F, бо їх з інтеграшкою масово беруть в офіси, а от i7-11700 порівняно з i7-11700F коштував майже так само з націнкою 300-500 грн., напевно бо такі компи брали під потужні системи з відеокартою й за інтеграшку мало хто готовий був переплачувати. От я і взяв i7-11700 з інтеграшкою по принципу "шоп було", 400 грн. на фоні 9500 погоди не роблять, а так і запасний варіант 4K@60 Гц по HDMI на випадок здихання відяхи й чув, що інтеграшка може бути корисна в якихось робочих програмах.
Відповісти